تبلیغات بنری
حامد عنقا تهیه‌کننده و نویسنده سریال «آقازاده» درباره زمان پخش این سریال گفت: می‌خواستیم با آغاز ماه مبارک پخش کار را شروع کنیم اما با وجود کرونا، اکنون هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در نزدیک‌ترین زمان به نتیجه برسیم. بیش از ۹۰ درصد کار ضبط شده اما از آنجایی که ما فیلمبرداری را به صورت رج زدن جلو بردیم، هنوز باید سکانس‌هایی را بگیریم تا قسمت‌های یک تا ۱۰ سریال را تکمیل کنیم. فکر می‌کنم از حدود ۱۰ روز بعد از اینکه فیلمبرداری‌مان را شروع کنیم با…
جدیدترین خبر از پخش سریال «آقازاده»

حامد عنقا تهیه‌کننده و نویسنده سریال «آقازاده» درباره زمان پخش این سریال گفت: می‌خواستیم با آغاز ماه مبارک پخش کار را شروع کنیم اما با وجود کرونا، اکنون هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در نزدیک‌ترین زمان به نتیجه برسیم.


بیش از ۹۰ درصد کار ضبط شده اما از آنجایی که ما فیلمبرداری را به صورت رج زدن جلو بردیم، هنوز باید سکانس‌هایی را بگیریم تا قسمت‌های یک تا ۱۰ سریال را تکمیل کنیم. فکر می‌کنم از حدود ۱۰ روز بعد از اینکه فیلمبرداری‌مان را شروع کنیم با هماهنگی وزارت ارشاد و اخذ پروانه نمایش بتوانیم پخش سریال را آغاز کنیم.
 


امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی، با حضور افتخاری محمدحسین لطیفی بازیگران «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی هستند.