تبلیغات بنری
یارانه انواع مختلفی دارد . یارانه به منظور کمک به مردم پرداخت می شود . هدفمندی یارانه در دولت احمدی نژاد کلید خورد . جزئیات افزایش یارانه نقدی را در ادامه می خوانید :   تلاش هادر این راستا صورت گرفته است که منتقدان یارانه فعلی معتقدند که این میزان یارانه یعنی 45 هزار تومان هیچ تاثیری در زندگی مردم ندارد. در طرح جدید قرار است به ازای هر نفر 120 هزار تومان واریز شود . به این معنا که یک خانواده 4 نفره 480هزار تومان در هر ماه یارانه دریافت خواهد کرد.گفته می شود این طرح به زودی در صحن علی مجلس…

یارانه انواع مختلفی دارد . یارانه به منظور کمک به مردم پرداخت می شود . هدفمندی یارانه در دولت احمدی نژاد کلید خورد . جزئیات افزایش یارانه نقدی را در ادامه می خوانید :

 

تلاش هادر این راستا صورت گرفته است که منتقدان یارانه فعلی معتقدند که این میزان یارانه یعنی 45 هزار تومان هیچ تاثیری در زندگی مردم ندارد.

 


در طرح جدید قرار است به ازای هر نفر 120 هزار تومان واریز شود . به این معنا که یک خانواده 4 نفره 480هزار تومان در هر ماه یارانه دریافت خواهد کرد.گفته می شود این طرح به زودی در صحن علی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


در همین راستا نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار افزایش میزان یارانه نقدی با توجه به تورم و کاهش ارزش پول ملی شدند.
 
 
 

درحالی که قبلا گفته می شدیارانه نقدی به بیش از 120هزار تومان افزایش پیدا خواهد کرد 9نماینده مجلس به روحانی هشدار دادند که این یارانه هرچه زودتر باید به حساب مردم ریخته شود.یارانه نقدی فعلی به ازای هرنفر 45 تومان است که به 120هزارتومان به ازای هرنفر افزایش پیدا خواهدکرد.علیرضا نظری، علی آذری، پرویز اوسطی، شهباز حسن‌پور بیگلری، سیدجواد حسینی‌کیا، محمدرضا صباغیان بافقی، علی علیزاده، رسول فرخی، و سیدمحمد مولوی به رئیس‌جمهور لزوم افزایش میزان یارانه نقدی با توجه به نرخ تورم و کاهش ارزش پول ملی را متذکر شدند.