تبلیغات بنری
به گزارش واضح نیوز , بعضی از تیم‌های لیگ برتری از هم اکنون به بازیکنانشان برای آغاز تمرینات از نیمه اردیبهشت ماه آماده باش داده اند. اخبار ورزشی - احتمالی که باعث شده تا برخی تیم‌های لیگ برتری برنامه‌های تمرینی شان رای برای پانزدهم ماه سال جاری بریزند این است که مسابقات بعد از ماه رمضان و از عید فطر آغاز خواهد شد. ماه رمضان امسال از روز ششم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و در روز‌های ابتدایی خردادماه به پایان می‌رسد. با اتکا به این فرضیه مسابقات لیگ برتر از خردادماه اغاز…
جزییات آغاز تمرینات بازیکنان لیگ برتر در اردیبهشت

به گزارش واضح نیوز , بعضی از تیم‌های لیگ برتری از هم اکنون به بازیکنانشان برای آغاز تمرینات از نیمه اردیبهشت ماه آماده باش داده اند.


اخبار ورزشی - احتمالی که باعث شده تا برخی تیم‌های لیگ برتری برنامه‌های تمرینی شان رای برای پانزدهم ماه سال جاری بریزند این است که مسابقات بعد از ماه رمضان و از عید فطر آغاز خواهد شد.ماه رمضان امسال از روز ششم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و در روز‌های ابتدایی خردادماه به پایان می‌رسد. با اتکا به این فرضیه مسابقات لیگ برتر از خردادماه اغاز می‌شود و تیم‌های فرصت بیست روزه‌ای برای تمرین و آماده سازی در اختیار دارند.