تبلیغات بنری
 توزیع کارتهای هدیه یک میلیون تومانی بین دست‌فروشان تهران اظهار کرد: طی هماهنگی‌های انجام شده با آقای فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان به تعداد 5 هزار کارت هدیه یک میلیون تومانی در اختیار شهرداری تهران قرار داده شد.وی تصریح کرد: متولی توزیع کارتهای هدیه؛ معاونت خدمات شهری شهرداری تهران بوده و این معاونت با همکاری شهرداران 22 منطقه تهران، اقدام به توزیع کارتهای هدیه یک میلیون تومانی کرده است.عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: کارتهای هدیه در اختیار شهرداران مناطق قرار گرفته است و در روند…
جزییات پرداخت کارت‌ های هدیه یک میلبون تومانی به زنان سرپرست خانوار

 توزیع کارتهای هدیه یک میلیون تومانی بین دست‌فروشان تهران اظهار کرد: طی هماهنگی‌های انجام شده با آقای فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان به تعداد 5 هزار کارت هدیه یک میلیون تومانی در اختیار شهرداری تهران قرار داده شد.

وی تصریح کرد: متولی توزیع کارتهای هدیه؛ معاونت خدمات شهری شهرداری تهران بوده و این معاونت با همکاری شهرداران 22 منطقه تهران، اقدام به توزیع کارتهای هدیه یک میلیون تومانی کرده است.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: کارتهای هدیه در اختیار شهرداران مناطق قرار گرفته است و در روند توزیع این کارتها، سازمان بازرسی و حراست نظارت دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مراحل بعدی نیز کارتهای هدیه در بین دست‌فروشان توزیع خواهد شد یا خیر گفت: در این زمینه نیز صحبت‌هایی با رئیس بنیاد مستضعفان شده است و به احتمال زیاد نوبت سوم توزیع این کارتها نیز انجام می‌گیرد.

نژادبهرام همچنین از توزیع 2 هزار و 200 کارت هدیه یک میلیون تومانی به زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفت: اعتبارات این بخش نیز توسط بنیاد مستضعفان تامین شده و فرآیند توزیع این کارتها در بین سرپرستان خانوار تهیه شده است.

وی یادآور شد: فرآیند شناسایی زنان سرپرست خانوار توسط اداره کل بانوان شهرداری تهران و از طریق مجموعه‌های کوثر و کارآفرینی صورت گرفته است.