تبلیغات بنری
ترجمه حالوا : جشنواره «سرعت خوب» در سال جاری یکی از بزرگترین رکورد ها بود. تعداد زیادی جاذبه در رویداد بریتانیا، و نه فقط از خودروسازان محلی وجود داشت. یکی از نکات برجسته واقعی، همکاری بین طراحان خودرو بود. کالیفرنیا و مهندسی پیشرفته ویلیامز، شاخه فن آوری تیم فرمول 1 بود. این یک اکتشاف به سبک طراحی سبک است     تویوتا این رویداد را با یک نمونه تولید نزدیک به نسل از نسل پنجم نسل A90 Sport Supra معرفی کرد . ما انتظار داریم نسخه تولید اولین خودروی خود را در نمایشگاه خودروی دیتروید…
جشنواره «سرعت خوب» 2018 با حضور برترین خودروهای مسابقه ای

ترجمه حالوا : جشنواره «سرعت خوب» در سال جاری یکی از بزرگترین رکورد ها بود. تعداد زیادی جاذبه در رویداد بریتانیا، و نه فقط از خودروسازان محلی وجود داشت. یکی از نکات برجسته واقعی، همکاری بین طراحان خودرو بود. کالیفرنیا و مهندسی پیشرفته ویلیامز، شاخه فن آوری تیم فرمول 1 بود. این یک اکتشاف به سبک طراحی سبک است

 

جشنواره سرعت 2018

 

تویوتا این رویداد را با یک نمونه تولید نزدیک به نسل از نسل پنجم نسل A90 Sport Supra معرفی کرد . ما انتظار داریم نسخه تولید اولین خودروی خود را در نمایشگاه خودروی دیتروید 2019 در ژانویه آینده ارائه کند. با این حال، با وجود این که تلاش های تویوتا برای پوشش دادن آن با پوشش کامو در رنگ های تویوتا گوزو مسابقه، شما می توانید بیشتر طرح را در اینجا بیابید.

 

تویوتا

 

BMW این رویداد را برای نشان دادن یک ماشین مفهومی M2 با پیشرفت های جاری و بالقوه از محدوده قطعات M Performance استفاده کرد. بسیاری از ارتقاء ها به منظور کاهش وزن M2 هدف قرار گرفتند. در واقع، این مفهوم گفته شده است که 132 پوند سبک تر از یک نسخه سهام از BMW M بخش ورودی سطح ماشین است.

 

ماشین مسابقه

 

یکی از ستاره های شرکت های انگلیس در  McLaren P1 GT توسط  لانزانته بود . خودرویی که توسط یک خریدار در خاورمیانه سفارش داده شده بود جانشین معنوی F1 GT دم دراز است که فقط سه نمونه از نمونه اولیه هنوز در اختیار مک لارن قرار گرفته اند. در مدل Longtail واقعی، Lanzante P1 GT دارای یک بخش عقب بلندتر است که توسط یک diffuser جدید نشان داده شده است.

 

سازندگان بریتانیا از اتومبیل های ورزشی عجیب و غریب

 

متخصص ردیابی خودرو آریل با نسل چهارم ماشین سرعت Atom نشان داد. آخرین نسخه، به طور اتفاقی به نام اتم 4، ویژگی های در تراز پایه موتور مشابه در هوندا مدنی نوع R، اگر چه با قدرت شماره گیری بالاتر.

 

مسابقه ای خودرو

 

نیسان با 710 اسب بخار GT-R50 وجود داشت . این خودرو همکاری بین نیسان و Italdesign است، و نیسان با استفاده از آن برای جشن 50 سالگرد GT-R و Italdesign با استفاده از آن برای جشن تولد 50 سالگی خود است. GT-R50 نسل جدید R36 GT-R نیست، اما ما نمی توانیم برخی از عناصر طراحی را به گودزیلا تبدیل کنیم. جالب توجه است، نیسان می گوید این یک حرکت کوچک را باید انجام دهد تا تقاضا کافی باشد. ما مطمئن نیستیم که این مورد خواهد بود زیرا نیسان می گوید قیمت درخواست بیش از یک میلیون دستگاه بزرگ خواهد بود.

 

خودروی مسابقه ای نیسان

 

ما این لیست را با یکی از محبوب ترین خودروهای موجود در نمایشگاه گودوود دور خواهیم کرد: ماشین شهری Cygnet V-8، ساخته شده توسط Q توسط بخش شخصی شخصی استون مارتین. Cygnet یک تویوتا IQ استون مارتین است که پیش از این در دهه فروخته شده و با یک ine-line-4 خنک شده است. با این حال، این یکی از 430 اسب بخاری V-8 است که از نسل قبلی Aston Martin Vantage برداشته شده است.

جودو گودوود سرعت خیلی بیشتر بود. همانطور که همیشه، پوشش کامل خود را در نمایشگاه در مرکز اختصاص داده شده ما پیدا کنید.

 

نیسان