1 ​ 2 رابطه تتلو با سارا نیکا لو رفت +فیلم و عکس جنجالی سارا و نیکا

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

رابطه تتلو با سارا نیکا لو رفت +فیلم و عکس جنجالی سارا و نیکا

تتلو سارا و نیکا,

فیلم رابطه تتلو با سارا و نیکا، عکس امیر تتلو با سارا و نیکا، حواشی امیر تتلو با سارا نیکا، عکس و فیلم استخر امیر تتلو با سارا و نیکا

تبلیغات بنری
فیلم رابطه تتلو با سارا و نیکا، عکس امیر تتلو با سارا و نیکا، حواشی امیر تتلو با سارا نیکا، عکس و فیلم استخر امیر تتلو با سارا و نیکا
حاشیه جدید سارا و نیکا با تتلو + عکس

سارا و نیکا فرقانی به تازگی هنگ درام خریده است و حدس و گمان ها بر این است که آن را از تتلو گرفته است! این دو دوقلوی ایرانی که می توانستند با دوری از حاشیه های مبتذل و شواف های غیر اخلاقی سال ها در بازیگری در سینمای ایران بدرخشند متاسفانه مانند بلاگر هایی که جز اینستاگرام در هیچ فضایی هنری ندارند خود را هر روز بیشتر از دیروز در منجلاب حاشیه فرو می برند و از دنیای بازیگری در ایران دور می شوند همانطور که دیگر در سریال پایتخت شاهد حضور آن ها نیستیم .

سارا و نیکا

سارا و نیکا دو بازیگر ایرانی که جنجال زیادی به پا کردند . سارا و نیکا اولین بار با عکس منشوری در استخر سوژه شدند و سپس با حواشی مختلف در رسانه ها جنجالی شدند. سارا و نیکا که در سریال پایتخت به شهرت رسیدند این روز ها حاشیه های زیادی را در پی داشتند.این بار سارا و نیکا با انتشار یک استوری این شایعه را به وجود آوردند که با تتلو در رابطه هستند. تتلو اولین بار به انتشار تصویر سارا و نیکا در استخر واکنش نشان داد.

عکس های سارا و نیکا

تتلو از اون جایی که خارج از ایران زندگی می کند و مخارج بالایی دارد با وجود اینکه آهنگ های زیادی بیرون می دهد اما ظاهرا خرجش بیشتر از دخلش است و گاهی با روش های عجیب می خواهد درآمدزایی کند.

تتلو یک بار درخواست شش میلیاردی از مردم داشت تا آهنگ جدیدش را انتشار دهد. یک بار با فروش تندیس هایی از صورت خودش قصد پول درآوردن داشت. چند ماه پیش هم با فروش لوازمی مثل تیشرت و هنگ درام!

 

سارا و نیکا با تتلو

حالا به تازگی نیکا فرقانی از هنگ درامی که خریده است استوری ای منتشر کرد و از آن جایی که قبلا تتلو روی سارا و نیکا به گفته خود کراش داشته؛ گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه شاید نیکا این هنگ درام را از تتلو گرفته و ممکن است روابطی به دور از چشم داشته باشند.

برچسب ها : ,