تبلیغات بنری
مونا فرجاد بازیگری که فیلم پرواز به تاریکی خوش درخشید و توانست جايزه بهترين بازيگر سال را در جشنواره فیلم فجر از ان خود کند . مونا فرجاد با درج پستی در صفحه اینستاگرام خود خوشحالی خود را بعد از ماهها دوباره نسبت به دریافت بهترین بازیگر سال به مخاطبانش نشان داد. در ادامه متن اینستاگرامی مونا فرجاد را بخوانید.     مونا فرجاد در ادامه صحبتهایش حرف پ را خوش آهنگترين حرف دانست . او نوشت  مثل برق و باد گذشت شانزدهمين جشن بازيگر در سال پیش (در چنین روزی) براي من اين فرصت را بوجود آورد كه…
حبس شدن نفس خانم بازیگر وقتی جايزه بهترين بازيگر سال را گرفت

مونا فرجاد بازیگری که فیلم پرواز به تاریکی خوش درخشید و توانست جايزه بهترين بازيگر سال را در جشنواره فیلم فجر از ان خود کند . مونا فرجاد با درج پستی در صفحه اینستاگرام خود خوشحالی خود را بعد از ماهها دوباره نسبت به دریافت بهترین بازیگر سال به مخاطبانش نشان داد. در ادامه متن اینستاگرامی مونا فرجاد را بخوانید.

 

 

مونا فرجاد در ادامه صحبتهایش حرف پ را خوش آهنگترين حرف دانست .

او نوشت 


مثل برق و باد گذشت

شانزدهمين جشن بازيگر در سال پیش (در چنین روزی) براي من اين فرصت را بوجود آورد كه براي بازي در نقش پريزاد نمايش ((پرواز به تاريكي )) روي صحنه بروم و جايزه بهترين بازيگر سال را دريافت كنم يادمه وقتي خانم مريم معترف عزيز كاغذ را باز كردند اول گفتند براي بازي در نمايش پرواز به تاريكي و بعد از آن اسم من را خواندند . يك لحظه نفسم حبس شد با شنيدن حرف ((پ)) چون در بين كانديداها تنها نمايش ما با حرف (پ) آغاز ميشد و در آن ثانيه تنها دستان مارال بود كه توانستم با فشردنشان احساسم را متعادل کنم .
اگر در اين سالها از من نمايشي ديده ايد يا نقشي در تصوير از من در ذهنتان مانده برام اسمشو بنويسين ،خوشحال ميشم بخوانم