تبلیغات بنری
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از کمک ۴۰ میلیارد تومانی این نهاد برای نیازمندان غیر تحت حمایت خبر داد و گفت: این مبلغ از محل اعتبارات اهدایی بنیاد مستضعفان با اولویت ساکنان حاشیه شهرها و مشاغل آسیب‌دیده از کرونا توزیع خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با اشاره به خسارات و تبعات شیوع ویروس کرونا در کشور افزود: گسترش بیماری علاوه بر تهدید سلامت هموطنان، آثار و نتایج منفی در معیشت خانوارها به ویژه آقشار آسیب‌پذیر داشته که رفع این مشکلات نیازمند…

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از کمک ۴۰ میلیارد تومانی این نهاد برای نیازمندان غیر تحت حمایت خبر داد و گفت: این مبلغ از محل اعتبارات اهدایی بنیاد مستضعفان با اولویت ساکنان حاشیه شهرها و مشاغل آسیب‌دیده از کرونا توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با اشاره به خسارات و تبعات شیوع ویروس کرونا در کشور افزود: گسترش بیماری علاوه بر تهدید سلامت هموطنان، آثار و نتایج منفی در معیشت خانوارها به ویژه آقشار آسیب‌پذیر داشته که رفع این مشکلات نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها و نهادهای مسئول است.

وی با تقدیر از کمک‌های بنیاد مستضعفان به کمیته امداد برای ارائه به مددجویان و نیازمندان، اضافه کرد: مرحله دوم کمک‌های بنیاد مستضعفان به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان در اختیار کمیته امداد قرار گرفته که در حال اختصاص به نیازمندان است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با بیان اینکه مرحله اول کمک‌های بنیاد مستضعفان به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد اختصاص یافت، خاطرنشان کرد: جامعه هدف این مرحله از کمک‌ها، نیازمندان واجد شرایط غیر تحت حمایت است و مبالغ پیش‌بینی شده براساس تعداد اعضای خانوار میان ساکنان حاشیه شهرها با اولویت مشاغلی که درآمد آنها تحت تاثیر کرونا با کاهش مواجه شده، توزیع می‌شود.

خدرویسی تاکید کرد: در این مرحله، کمیته امداد به خانوارهای تک نفره واجد شرایط ۱۵۰ هزار تومان، ۲ نفره ۲۵۰ هزار تومان، سه نفره ۳۵۰ هزار تومان، چهار نفره ۴۵۰ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۵۰۰ هزار تومان اختصاص می‌دهد.