تبلیغات بنری
حالوا : خانم ولیندا گرابار  رییس جمهور کرواسی بازی های نیمه نهایی و نهایی کرواسی را مقابل تیم های دیگر از نزدیک در روسیه تماشا و تشویق میکد .       کولیندا گرابار-کیتاروویچ سیاست‌مدار و دیپلمات اهل کرواسی است. گرابار-کیتاروویچ از فوریه سال ۲۰۱۵ رئیس جمهور کشور جمهوری کرواسی می‌باشد. او اولین زن و جوانترین کسی است که پس از اولین انتخابات چند حزبی به این مقام در کراوسی دست می‌یابد.   او از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ وزیر امور اروپا بود، گرابار کیتاروویچ از سال ۲۰۰۵ تا…
خانم رییس جمهور در حال تشویق تیم کشورش در جام جهانی

حالوا : خانم ولیندا گرابار  رییس جمهور کرواسی بازی های نیمه نهایی و نهایی کرواسی را مقابل تیم های دیگر از نزدیک در روسیه تماشا و تشویق میکد .

 

 عکس رییس جمهور کرواسی

 

کولیندا گرابار-کیتاروویچ سیاست‌مدار و دیپلمات اهل کرواسی است. گرابار-کیتاروویچ از فوریه سال ۲۰۱۵ رئیس جمهور کشور جمهوری کرواسی می‌باشد. او اولین زن و جوانترین کسی است که پس از اولین انتخابات چند حزبی به این مقام در کراوسی دست می‌یابد.

تیم کرواسی

 

او از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ وزیر امور اروپا بود، گرابار کیتاروویچ از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۸ وزیر امور خارجه و اولین وزیر اروپا بطور همزمان بود. وی همچنین از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ سفیر کرواسی در ایالات متحده آمریکا بود.

 

 رییس جمهور زن کرواسی

 

وی از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ معاون دبیر کل ناتو تحت دبیرکل‌های اندرس فوگ راسموسن و ینس استولتنبرگ بود. او هنوز هم بالاترین مقام رسمی زن است که در ساختار اداری ناتو خدمت کرده است.

 

رییس جمهور در ورزشگاه