تبلیغات بنری
توضیحاتی درباره خبر بمب گذاری در یک مجتمع تجاری در مشهد خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محمدرضا دانشورنیا ، معاون سیاسی، امنیتی فرماندار مشهد درباره شایعه بمب‌گذاری در یک مرکز تجاری شهر مشهد در شب گذشته توضیحاتی را ارائه داد.   محمدرضا دانشورنیا ، معاون سیاسی، امنیتی فرماندار مشهد گفت: پس از تماس تلفنی با واحدهای انتظامی و اعلام بمب‌ گذاری در یک مرکز تجاری، گروه های تجسس به محل اعزام شدند اما مشخص شد بمب و تهدید امنیتی وجود نداشته است و خبر اولیه کذب بوده است.شنیده ها حاکی است در…
خبر بمب گذاری در یک مجتمع تجاری در مشهد صحت دارد؟ + جزئیات

توضیحاتی درباره خبر بمب گذاری در یک مجتمع تجاری در مشهد خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محمدرضا دانشورنیا ، معاون سیاسی، امنیتی فرماندار مشهد درباره شایعه بمب‌گذاری در یک مرکز تجاری شهر مشهد در شب گذشته توضیحاتی را ارائه داد.

 

محمدرضا دانشورنیا ، معاون سیاسی، امنیتی فرماندار مشهد گفت: پس از تماس تلفنی با واحدهای انتظامی و اعلام بمب‌ گذاری در یک مرکز تجاری، گروه های تجسس به محل اعزام شدند اما مشخص شد بمب و تهدید امنیتی وجود نداشته است و خبر اولیه کذب بوده است.

شنیده ها حاکی است در پی برخی گزارش ‌ها مبنی بر بمب گذاری احتمالی در مجتمع تجاری پروما در میدان جانباز مشهد، نیروهای انتظامی و اتش نشانی در محل مستقر شدند و این مجتمع از ساعت ۲۱ تا ۲۴ دیشب تخلیه شد.