تبلیغات بنری
واضح نیوز : خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی در شبکه نمایش خانگی به همراه جزئیات ماجرا همچنین اطلاعات تکمیلی در این مطلب. این سریال توسط بهرنگ توفیقی کارگردانی می شود. حامد عنقا نویسنده سریال “پدر” در این مجموعه نیز با بهرنگ توفیقی همکاری می کند و نویسندگی سریال را بر عهده دارد.   در خلاصه داستان این سریال آمده است: این سریال قصه‌ای پرالتهاب و جذاب را روایت می‌کند که نام شخصیت اصلی آن حامد است. سریال «آقازاده» در ژانر درام…
سریال آقازاده | خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال آقازاده +جزئیات ماجرای آقازاده

واضح نیوز : خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی در شبکه نمایش خانگی به همراه جزئیات ماجرا همچنین اطلاعات تکمیلی در این مطلب. این سریال توسط بهرنگ توفیقی کارگردانی می شود. حامد عنقا نویسنده سریال “پدر” در این مجموعه نیز با بهرنگ توفیقی همکاری می کند و نویسندگی سریال را بر عهده دارد.

 

در خلاصه داستان این سریال آمده است:


این سریال قصه‌ای پرالتهاب و جذاب را روایت می‌کند که نام شخصیت اصلی آن حامد است. سریال «آقازاده» در ژانر درام عاشقانه اجتماعی است که شباهت های زیادی به کارهای قبلی حامد عنقا مانند «قلب یخی» دارد. این سریال درام ماجراهای چالش برانگیزی اتفاق خواهد افتاد و در کنار روایتی عاشقانه به موضوعات مختلف اجتماعی و اقتصادی خواهد پرداخت.

(این قصه با خون تموم میشه…)


حامد عنقا در جدیدترین گفتگوی خود در خصوص ماجرای این سریال توضیحاتی داد:


علی رغم حرف ها، حساسیت ها و شایعاتی که برخی پیرامون «آقازاده» شکل داده اند، به لطف خدا و با توجه آقا امام رضا (ع) سعی می کنیم جذاب ترین بسته را برای مخاطب در یک موضوع به شدت روز بسازیم به شکلی که حال و هوای سریال هایی مثل «قلب یخی» و … را داشته باشد. در این سریال موضوعاتی را می گوییم که لازم است مردم بدانند و درباره چیزهایی است که آنها با گوشت و پوستشان احساس می کنند اما پشت پرده اش را نمی دانند.

 

 

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال آقازاده همراه با جزئیات ماجرای همه قسمت ها

 

«آقازاده» را می‌سازیم تا بسیاری را بی‌خواب کنیم


وی افزود: ما سریال آقازاده را فقط برای سرگرمی مردم نمی سازیم تا تنها در سبد تفریحات و اوقات فراغت آنها قرار بگیرد حتی سریالی نمی سازیم که بتوان بعد از دیدن آن به راحتی خوابید، بلکه «آقازاده» را می سازیم تا بسیاری را بی خواب کنیم و مخاطبانمان را به جنبه های مختلف مسائل مختلف اجتماعی به فکر بیندازیم.

عنقا «آقازاده» را بغض فروخفته کف جامعه نسبت به برخی فسادها توصیف کرد و ادامه داد: طبق گفته مقام معظم رهبری همه در کشور باید با فقر و فساد و تبعیض مبارزه کنند. «آقازاده» هم یک سریال نیست بلکه صدای بلند یک اعتراض است، مطلبی که یک بار باید به شکل خیلی عیان درباره آن سخن گفت. عفونتی که باید یک بار نیشتر بخورد و به شکل درست حتی اگر به درد و خونریزی منجر شود، جراحی اش کرد. شکرگذار خدا هستم گروهی جمع شده ایم که سعی کرده ایم جسارت بیان چنین موضوعاتی را داشته باشیم.

 

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال آقازاده در شبکه خانگی

 

درباره برخی دسیسه ها بعد از پخش صحبت می کنم


تهیه کننده «پدر» یادآور شد: ممکن است این سریال برای بعضی ها دردناک باشد اما درد بسیار لازمی است و امیدواریم به لطف خدا در ادامه اتفاقات خیلی خوبی بیفتد. با علم به اینکه راه بسیار سختی را در پیش داریم من و بقیه بچه ها پا در این راه گذاشتیم. ضمن اینکه برخی دست به تحرکات و دسیسه هایی زدند و جوسازی ها در بعضی محافل کردند که دوست نداریم درباره آنها صحبت کنیم و گفتگو درباره شان را به بعد از پخش کار موکول می کنیم.

وی تصریح کرد: شاید دلیل اینکه کاملا در سکوت جلو می رویم این است که برای من به عنوان تهیه کننده مهم است گروهم در آرامش کار کند و نمی خواهم مساله ای تمرکزشان را از ساخت یک کار خوب بگیرد و با دقت و جزئی نگری بالا، به دنبال ساخت یک اثر درست و حسابی هستیم.


بخش هایی از «آقازاده» در مشهد ضبط شد


عنقا با بیان اینکه همچنان افتخار می کنم که مثل سریال های دیگرم در این سریال هم به موضوع حیا بپردازم و این موضوع نیاز جامعه امروز است، بیان کرد: واقعیت این است که در کنار همه اهدافی که برای تولید این سریال همچون روحیه عدالت خواهی و مبارزه با فساد برشمردیم، «آقازاده» پیشکش فقیرانه ای به آستان مقدس علی ابن موسی الرضا(ع) است و سجل «آقازاده» را به نام وجود ایشان زده ایم و اتمسفر وجود آستانشان با توجه به اینکه بخش هایی از آن هم در مشهد ضبط می شود، بر همه کار غلبه دارد.

تهیه کننده و نویسنده سریال آقازاده در پایان تصریح کرد: ما در عین حال که این قصه ملتهب و پیچیده را روایت می کنیم، مفهوم اولیه و اصلی مان حیا است و همه این داستان پرپیچ و خم در ستایش وجود مقدس امام رضا (ع) ساخته می شود و این پروژه به نام ایشان سند خورده است.