تبلیغات بنری
سریال اکسیر  | خلاصه داستان , اسامی بازیگران و زمان پخش سریال اکسیر   سریال “اکسیر″، سریال ایرانی به کارگردانی عبدالرضا صادقی جهانی و تهیه کنندگی علیرضا ظریف است. این سریال در ژانر درام-اجتماعی در سال ۹۸ ساخته و قراراست برای اولین بار در ایام محرم امسال به روی آنتن صداوسیما رود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “اکسیر” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در مرداد ماه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.   خلاصه داستان سریال اکسیر سریال “اکسیر”…
سریال اکسیر ; خلاصه داستان , اسامی بازیگران و زمان پخش سریال اکسیر

سریال اکسیر  | خلاصه داستان , اسامی بازیگران و زمان پخش سریال اکسیر

 

سریال “اکسیر″، سریال ایرانی به کارگردانی عبدالرضا صادقی جهانی و تهیه کنندگی علیرضا ظریف است. این سریال در ژانر درام-اجتماعی در سال ۹۸ ساخته و قراراست برای اولین بار در ایام محرم امسال به روی آنتن صداوسیما رود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “اکسیر” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در مرداد ماه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

 

خلاصه داستان سریال اکسیرسریال “اکسیر” روایتگر ماجراهای جذاب پیرامون یک خانواده زنجانی است. برای “اکبر” بسیار سنگین است که خانواده “فرهمند” مراسم عقد دخترش را به هم می زنند چون “نگار” بخاطر تصادف پایش می لنگد.

 

“اکبر” از صنعتگران مس زنجان به خاطر اوضاع وخیم بازار با پیشنهاد دوست دوران دبیرستانش “جمشید” وارد بحث واردات می شود که سر از قاچاق مس در می آورد در این فرآیند “اکبر” در فضاهائی حضور می یابد که ناخواسته وارد داستان اعتیاد می گردد.

 

در این میان “پارسا” هم دانشگاهی “نگار” شیفته نجابت و نبوغ او می شود این دو از دانشجویان دانشگاه علوم پایه که از معتبرترین دانشگاههای جهانی است هستند. اما “مادر پارسا” به دنبال آن است که “شهرزاد” دختر دائی وی را به عقد پسرش در آورد و “پارسا” نمی داند این مسئله را چگونه با مادرش در میان بگذارد…

 

سریال اکسیر ; خلاصه داستان , اسامی بازیگران و زمان پخش سریال اکسیر

 

اسامی بازیگران سریال اکسیر    مجید مشیری

    امیرحسین صدیق

    رامین راستاد

    خشایار راد

    مرتضی کاظمی

    امیرحسین زند

    شراره درشتی

    فرج اله گل سفیدی

    محمد فیلی

    مهری آل آقا

    حشمت آرمیده

    نازنین رحیمی

    ساناز سماواتی

    سیروس اسنقی

    زهره حمیدی

    مهدی فقیه

    اکبر اوصانلو

    و باحضور ثریا قاسمی

 

دیگر عواملکارگردان: عبدالرضا صادقی جهانی، تهیه کننده: علیرضا ظریف، تصویربردار و نوپرداز: مجید گل سفیدی، ناظر کیفی و مشاور کارگردان: داریوش منتظری، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: میلاد آل احمد، طراح صحنه و لباس: حمید عزتی، صدابردار: علی قاسمی، گریم: مصطفی کهزادی و سحر آقایاری.

 

سریال اکسیر , ساعت تاریخ زمان پخش سریال اکسیر , سریال اکسیر در کدام شبکه پخش میشود؟ , مشخصات بازیگران سریال اکسیر , ساعت و تاریخ پخش سریال اکسیر شبکه شما ,

 
زمان پخش سریال اکسیرسریال “اکسیر” قرار است از جمعه (مصادف با ۳۱ مردادماه) راس ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه شما پخش شود. همچنین تکرار آن در ساعات ۰۲:۰۰ و ۱۶:۰۰ روز بعد به نمایش گذاشته می شود.