تبلیغات بنری
امکان دانلود نسخه جدید اپلیکیشن شاد ویژه مقطع ابتدایی برای شما همراهان عزیز فراهم شده است! با ما همراه باشید. همه گیری ناگهاتی ویروس کرونا در سرتاسر نقاط جهان سبب شد تا بسیاری از فعالیت های روزمره با مشکلاتی روبه رو شود! مشکلاتی که در نهایت به اعمال برخی تغییرات انجامید. امر آموزش نیز از این اتفاق مستثنی نبود!   همه گیری ویروس کرونا سبب شد تا مدارس در بسیاری از کشورها از جمله ایران تعطیل شود! و این زمینه ساز حرکت به سوی آموزش مجازی بود. بی شک شما هم سامانه آموزش مجازی شاد را شنیده اید!با معرفی…
 نسخه جدید اپلیکیشن شاد |دانلود نسخه جدید اپلیکیشن شاد ویژه مقطع ابتدایی

امکان دانلود نسخه جدید اپلیکیشن شاد ویژه مقطع ابتدایی برای شما همراهان عزیز فراهم شده است! با ما همراه باشید. همه گیری ناگهاتی ویروس کرونا در سرتاسر نقاط جهان سبب شد تا بسیاری از فعالیت های روزمره با مشکلاتی روبه رو شود! مشکلاتی که در نهایت به اعمال برخی تغییرات انجامید. امر آموزش نیز از این اتفاق مستثنی نبود!

 

همه گیری ویروس کرونا سبب شد تا مدارس در بسیاری از کشورها از جمله ایران تعطیل شود! و این زمینه ساز حرکت به سوی آموزش مجازی بود. بی شک شما هم سامانه آموزش مجازی شاد را شنیده اید!

با معرفی اپلیکیشن شادِ آموزش و پرورش ، تکنولوژی به کمک مدارس کشور آمد تا امکان برگزاری کلاس ها از طریق نرم افزار شاد آموزش و پرورش فراهم گردد. با دانلود نرم افزار شادِ آموزش و پرورش ، دانش آموزان و معلمان با اتصال به سامانه ای رسمی و جامع در فضای مجازی به آموزش و تعلیم ادامه دادند. البته در ابتدای راه ، اپلیکیشن شاد دارای مشکلات بسیاری بود! مشکلاتی چون نصب نشدن اپلیکیشن شاد ، خطاهای اپلیکیشن شاد ، مشکل احراز هویت در اپلیکیشن شاد معلمان ، نبود امکاناتی مثل برقراری آموزش آنلاین ، طرح آزمون آنلاین در اپلیکیشن شاد و…

اما سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۴۰۰ شمسی نزدیک است! براساس اعلام آموزش و پرورش شنبه ، آغاز سال تحصیلی است و آموزش در تمام مدارس به صورت حضوری خواهد بود مگر مناطقی که ستاد ملی کرونا بگوید وضعیت قرمز است!

محسن حاجی میرزایی ، وزیر آموزش و پرورش در این باره می گوید: شاد جدید پنجشنبه رونمایی می ‌شود! اگر از ابتدای سال آموزش ‌ها غیرحضوری باشد با مشکل مواجه خواهیم شد. پیشنهاداتی از سوی کمیته مشترک وزارت آموزش و پرورش، وزارت ارتباطات و شورای عالی فضای مجازی به ستاد ملی کرونا ارائه شد که پیشنهاد آن تعیین یک سوم هزینه اینترنت است و هنوز تصمیم گیری نهایی نشده است که قبل از شروع سال تحصیلی تعیین تکلیف می‌ شود‌. “

 

 سید حسن الحسینی ، مسئول شبکه آموزشی دانش ‌آموز درباره سامانه شاد ۲ می گوید: ” شاد جدید تعاملی ‌تر شده است و اکثر نیازهای آموزش تعاملی را برطرف می ‌کند و آموزش‌ ها اثربخش ‌تر و باکیفیت ‌تر می ‌شوند و به برنامه ‌های آموزشی در فضای مجازی نظم مدرسه‌ ای می ‌بخشد، همچنین دسترسی گسترده و آسان به محتواهای آموزشی نظم یافته از اهداف ما بوده است که به آن رسیده‌ ایم.

تدریس هر معلم در شبکه وجود دارد و دانش آموزان می ‌توانند از تدریس معلمان خود نیز استفاده کنند. برنامه‌ های فوق ‌برنامه نیز در کنار فعالیت‌ های آموزشی وجود دارد. کنترل تکالیف، تعبیه سیستم کارنامه و اعلام نتایج به خانواده ‌ها از دیگر قابلیت‌ های شبکه‌ ی شاد است.

تعبیه صفحه‌ شخصی دانش‌آموز و معلم هرکدام به ‌صورت جداگانه، نظرسنجی ‌های ۱۰ گزینه ‌ای توسط معلمان و کاربران، اشتراک‌ گذاری صفحه‌ نمایش از طریق او بی اس و تلویزیون اینترنتی از ویژگی ‌های جدید شبکه‌ شاد است.

در بخش پایه‌ شاد همه‌ خدمات به صورت رایگان و عمومی است و بخش افزوده شامل قراردادهای ما با بخش خصوصی و فعالیت ‌های مدارس غیردولتی و مدارس خاص هستند که به مرور به شبکه ‌ی شاد اضافه می شود. سیستم پشتیبان حمایتگر خواهیم داشت که حدود ۲ هزار نفر به اشکالات و سوالات اجرایی کارمندان پاسخ می‌دهند و رفع مشکل می ‌کنند. “

 

 

دانلود نسخه جدید اپلیکیشن شاد ویژه مقطع ابتدایی

 

(این مطلب در حال بروزرسانی است.)