تبلیغات بنری
بیشتر شهروندان آلمان از شیوه برخورد دولت برای مقابله با اپیدمی کرونا راضی هستند. به نظر آنها سیاست دولت در رویارویی با بحران کرونا درست است. کارشناسان امیدوار هستند که داروی درمان کرونا تا پایان سال تولید و عرضه شود. طبق یک نظرسنجی که بنیاد "یوگاو" به سفارش خبرگزاری آلمان انجام داده است، حدود ۶۶درصد آلمانی‌ها سیاست دولت فدرال به ریاست آنگلا مرکل را در مقابله با شیوع اپیدمی کرونا درست ارزیابی می‌کنند.   دو هفته پیش تنها ۵۴درصد درباره سیاست دولت نظر مثبت داشتند، بنابرین خرسندی آلمانی‌ها…
رضایت آلمانی‌ها از سیاست دولت مرگل در برخورد با کرونا

بیشتر شهروندان آلمان از شیوه برخورد دولت برای مقابله با اپیدمی کرونا راضی هستند. به نظر آنها سیاست دولت در رویارویی با بحران کرونا درست است. کارشناسان امیدوار هستند که داروی درمان کرونا تا پایان سال تولید و عرضه شود.

طبق یک نظرسنجی که بنیاد "یوگاو" به سفارش خبرگزاری آلمان انجام داده است، حدود ۶۶درصد آلمانی‌ها سیاست دولت فدرال به ریاست آنگلا مرکل را در مقابله با شیوع اپیدمی کرونا درست ارزیابی می‌کنند.

 

دو هفته پیش تنها ۵۴درصد درباره سیاست دولت نظر مثبت داشتند، بنابرین خرسندی آلمانی‌ها رو به افزایش بوده و شمار ناراضیان از ۳۸ به ۲۷ درصد کاهش یافته است.

 

دولت فدرال با همکاری نخست‌وزیران ایالت‌های آلمان سیاستی ویژه را برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا به اجرا گذاشته که با محدودیت‌های فراوان همراه است.

 

در چارچوب این محدودیت‌ها تمام بنگاه‌ها و مراکز عمومی، به استثنای نهادهایی که به غذا و بهداشت مربوط می‌شوند، در سراسر کشور تعطیل شده‌اند.