تبلیغات بنری
رعایت حقوق شهروندی به روش آبراموویچ میلیارد روسی   مجله حالوا - خواندنی ها : میلیارد روسی بنام آبراموویچ ، درحال ساخت استادیوم 1 میلیارد دلاری و گران‌ترین استادیوم اروپا بود که ساختش فعلا متوقف شده است. چون ساخت این استادیوم موجب می‌شود آفتاب به خانه یکی از همسایه‌ ها نرسد . تا این حد احترام و رعایت حقوق شهروندی مهمه.     آبراموویچ میلیارد روسی کیه ؟   رومن آبراموویچ، یک فرد میلیاردر و موفق در جهان است که شهرت بسیار زیادی دارد. البته درصد بسیار زیادی از شهرت وی…
رعایت حقوق شهروندی به شیوه آبراموویچ میلیارد روسی

رعایت حقوق شهروندی به روش آبراموویچ میلیارد روسی

 

مجله حالوا - خواندنی ها : میلیارد روسی بنام آبراموویچ ، درحال ساخت استادیوم 1 میلیارد دلاری و گران‌ترین استادیوم اروپا بود که ساختش فعلا متوقف شده است.

چون ساخت این استادیوم موجب می‌شود آفتاب به خانه یکی از همسایه‌ ها نرسد . تا این حد احترام و رعایت حقوق شهروندی مهمه.

 

میلیارد روسی بنام آبراموویچ ، درحال ساخت استادیوم 1 میلیارد دلاری و گران‌ترین استادیوم اروپا بود که ساختش فعلا متوقف شده ، چون ساخت این استادیوم موجب می‌شود آفتاب به خانه یکی از همسایه‌ها نتابد  تا این حد احترام و رعایت حقوق شهروندی مهمه

 

آبراموویچ میلیارد روسی کیه ؟

 

رومن آبراموویچ، یک فرد میلیاردر و موفق در جهان است که شهرت بسیار زیادی دارد. البته درصد بسیار زیادی از شهرت وی نه به واسطه ثروت و موفقیتش در تجارت، بلکه به دلیل حضور در ورزش و خرید یک باشگاه مطرح فوتبال در کشور انگلیس می باشد. وی مالک مشهور باشگاه چلسی انگلستان می باشد که طرفداران بی شماری در سراسر جهان دارد.

رومن آبراموویچ میلیاردر مشهور و تاجر روسی – اسرائیلی می باشد که زمانی در رتبه ی بیست و یکم ثروتمندترین افراد جهان و حتی بالاتر از پیر امیدیار قرار داشته است. اکنون با گذشت چندین سال، گرچه رتبه قبلی خود را در جمع ثروتمندترین افراد روی کره زمین را از دست داده است، اما هم چنان هم در رده بندی های مختلف جهانی و به خصوص آخرین رتبه بندی مجله ی فوربس، در گروه ثروتمندترین افراد جهان قرار داشته است. زمانی ثروت آبراموویچ چیزی حدود 13.3 میلیارد دلار بود، اما این ثروت رفته رفته کاهش پیدا کرد و او جایگاه سابق خود را در جدول ثروتمندان جهان از دست داد.