تبلیغات بنری
معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری جزئیات برنامه‌های امروز حسن روحانی را تشریح کرد.   به گزارش ایسنا، علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر به تشریح جزئیات برنامه‌های امروز (جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) حسن روحانی رئیس‌جمهوری پرداخت و نوشت:   «‌‎روحانی، امروز را نیز مطابق جمعه‌های پیشین، به پیگیری موضوعات از طریق وزرا اختصاص داد؛ درباره قیمت ‎خودرو با وزیر صمت گفت‌وگو…
روحانی جمعه خود را چگونه گذراند؟

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری جزئیات برنامه‌های امروز حسن روحانی را تشریح کرد.

 

به گزارش ایسنا، علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر به تشریح جزئیات برنامه‌های امروز (جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹) حسن روحانی رئیس‌جمهوری پرداخت و نوشت:

 

«‌‎روحانی، امروز را نیز مطابق جمعه‌های پیشین، به پیگیری موضوعات از طریق وزرا اختصاص داد؛ درباره قیمت ‎خودرو با وزیر صمت گفت‌وگو کرد و با وزیر اقتصاد درباره‌ی ‎سهام عدالت و ‎بورس گفت و از وزیر بهداشت، اجرا و نظارت بر پروتکل‌ها و از معاون علمی خود، تولید کیت‌های تست کرونا را جویا شد.

 

‏رییس‌جمهور در تماس با وزیر صمت، دستور رسیدگی فوری به موضوع قیمت ‎خودرو را صادر کرد و افزایش قیمت کنونی را غیر قابل پذیرش و خلاف مصوبه ستاد اقتصادی دولت دانست. ‎روحانی، وزارت صمت را موظف به برخورد قاطع و سریع با تخلف در افزایش قیمت خودرو کرد.

 

‌‎روحانی از وزیر اقتصاد خواست هم تمهیداتی برای تسهیل عرضه‌ی ‎سهام عدالت توسط شهروندان در ‎بورس اندیشه شود و هم با همکاری کارگزاری‌ها، روشی در دسترس و قابل فهم برای راهنمایی شهروندان جهت نگهداری یا عرضه سهامشان، طراحی گردد.

 

‏روحانی به وزیر اقتصاد دستور داد تا سازوکار بورس املاک و مستغلات تدوین گردد و همچنین با همکاری معاونت اقتصادی رییس‌جمهور و وزارت صمت، زمینه‌های لازم برای عرضه‌ی سهام شرکت‌های معدنی در ‎بورس فراهم شود.

 

‏رییس‌جمهور در گفتگوی با دکتر نمکی با تقدیر از زحمات کادر درمانی کشور در کنترل موثر بیماری ابراز امیدواری کرد که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هرچه زودتر شاهد افزایش مناطق سفید و بازفعالیت همه کسب و کارها و مراکز پر رفت و آمد و به ویژه بازگشایی اماکن مذهبی در این مناطق باشیم.

 

‌‎روحانی همچنین به معاون علمی و فناوری خود دستور داد تا تمام توان موجود برای تولید حداکثری کیت‌های تشخیص ‎کرونا برای تأمین نیاز داخلی و صادرات، به کار گرفته شود.»