تبلیغات بنری
به گزارش سایت خبری واضح نیوز به نقل از مهر، آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به دلیل تعداد زیاد ثبت نام کنندگان و رشته های شغلی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی روز پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۹ در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.در آزمون استخدامی قرارداد کار معین دانشگاه های علوم پزشکی کشور تعداد ۴۳ هزار و ۳۷۰ نفر ثبت نام کرده اند.   مرکز سنجش آموزش پزشکی همچنین به دلیل تعداد زیاد داوطلبان در شهرستان های با جمعیت کمتر و لزوم تعیین حوزه امتحانی برای این شهرستانها «امکان ویرایش برای تغییر…
زمان و تاریخ جدید آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی سال 99

به گزارش سایت خبری واضح نیوز به نقل از مهر، آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به دلیل تعداد زیاد ثبت نام کنندگان و رشته های شغلی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی روز پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۹ در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

در آزمون استخدامی قرارداد کار معین دانشگاه های علوم پزشکی کشور تعداد ۴۳ هزار و ۳۷۰ نفر ثبت نام کرده اند.

 

مرکز سنجش آموزش پزشکی همچنین به دلیل تعداد زیاد داوطلبان در شهرستان های با جمعیت کمتر و لزوم تعیین حوزه امتحانی برای این شهرستانها «امکان ویرایش برای تغییر حوزه امتحانی» برای داوطلبان فراهم می شود.

با موافقت اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، زمان برگزاری آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی در روز ۲۴ مهرماه در دو نوبت صبح و عصر اعلام می شود.

به منظور افزایش حوزه های جدید و ویرایش «حوزه امتحانی»، تاریخ ویرایش جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.

تأکید می شود این ویرایش برای «تغییر حوزه محل آزمون» بوده و شامل تغییر رشته- محل شغلی داوطلبان و ثبت نام جدید نخواهد شد.