تبلیغات بنری
واضح نیوز : سریال صفر بیست و یک کی پخش می شود؟ زمان دقیق پخش و تکرار سریال صفر بیست و یک به کارگردانی جوا رضویان به همراه نکات پخش این سریال طنز «جواد رضویان» کارگردان و بازیگر؛ به تازگی با حضور در یک برنامه تلویزیونی درخصوص سریال جدید خود با نام سریال صفر بیست و یک صحبت کرد. وی درمورد زمان آغاز ساخت سریال صفر بیست و یک با همکاری «سیامک انصاری» گفت: ساخت سریال را از نیمه شهریور ماه در چهار فصل آغاز خواهیم کرد.   حسین کرمی مدیر سیما فیلم طی یک گفت‌وگو از پروژه مشترک…
زمان دقیق پخش و تکرار سریال صفر بیست و یک

واضح نیوز : سریال صفر بیست و یک کی پخش می شود؟ زمان دقیق پخش و تکرار سریال صفر بیست و یک به کارگردانی جوا رضویان به همراه نکات پخش این سریال طنز «جواد رضویان» کارگردان و بازیگر؛ به تازگی با حضور در یک برنامه تلویزیونی درخصوص سریال جدید خود با نام سریال صفر بیست و یک صحبت کرد. وی درمورد زمان آغاز ساخت سریال صفر بیست و یک با همکاری «سیامک انصاری» گفت: ساخت سریال را از نیمه شهریور ماه در چهار فصل آغاز خواهیم کرد.

 

حسین کرمی مدیر سیما فیلم طی یک گفت‌وگو از پروژه مشترک سیامک انصاری و جواد رضویان خبر داده که در قالب یک سریال با عنوان «صفر بیست و یک» در حال نگارش است.

مجموعه تلویزیونی «صفر بیست و یک» به کارگردانی مشترک سید جواد رضویان و سیامک انصاری و تهیه کنندگی مهدی فرجی در چند فصل برای پخش از شبکه سوم سیما ساخته می‌شود. علی زادمهر مدیر روابط عمومی سریال است و بزودی بعد از پایان پیش تولید و مشخص شدن عوامل پشت دوربین و بازیگران تصویربرداری سریال آغاز می شود.

جواد رضویان و سیامک انصاری حدود دو دهه است که با هم در پروژه های مختلف سینمایی و تلویزیونی همچون در حاشیه ۱ و۲، شوخی کردم، جایزه بزرگ، پاورچین، زهرمار همکاری داشته اند.

به نقل از روابط عمومی سریال، مهدی فرجی ـ تهیه کننده سریال صفر بیست و یک ـ با اشاره به این که حدود ۲۰ درصد از این مجموعه تصویربرداری شده است، اظهار‌کرد: به دنبال افزایش دوباره ویروس کرونا (corona) ما نیز بر اجرای پروتکل های بهداشتی تاکید و الزام کردیم به غیر زمان تصویربرداری و وقتی که بازیگران جلوی دوربین هستند باید در همه شرایط همه عوامل از ماسک و مواد ضد عفونی کننده استفاده کنند.

همچنین هم زمان با تصویربرداری سریال «صفر بیست و یک»، لوگوی این سریال توسط مهدی صادقی طراحی و رونمایی شد.