تبلیغات بنری
زمان پخش و تکرار برنامه نود نو عادل فردوسی پور + شبکه پخش   به گزارش ورزش سایت خبری واضح نیوز , عادل فردوسی پور قرار است با آغاز لیگ برتر بیستم با برنامه نود نو به شبکه نمایش خانگی بیاید.   بازگشت عادل با برنامه ۹۰ نو: عادل فردوسی پور مجری و گزارشگر فوتبال که مدتهاست در شبکه سه حضور ندارد با شروع فصل جدید فوتبال، برنامه ای مشابه نود را می سازد.البته عادل فردوسی پور در این مدت نیز سعی کرده ارتباطش را با دنیای فوتبال ادامه دهد و مستند فوتبالی روز بازی را برای شبکه نمایش خانگی ساخته است.سال…
زمان پخش برنامه نود نو+ بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه ۹۰ نو

زمان پخش و تکرار برنامه نود نو عادل فردوسی پور + شبکه پخش

 

به گزارش ورزش سایت خبری واضح نیوز , عادل فردوسی پور قرار است با آغاز لیگ برتر بیستم با برنامه نود نو به شبکه نمایش خانگی بیاید.

 

بازگشت عادل با برنامه ۹۰ نو:عادل فردوسی پور مجری و گزارشگر فوتبال که مدتهاست در شبکه سه حضور ندارد با شروع فصل جدید فوتبال، برنامه ای مشابه نود را می سازد.

البته عادل فردوسی پور در این مدت نیز سعی کرده ارتباطش را با دنیای فوتبال ادامه دهد و مستند فوتبالی روز بازی را برای شبکه نمایش خانگی ساخته است.

سال گذشته نیز عادل فردوسی پور ویژه برنامه کلاسیکو را برای شبکه نمایش اینترنتی ساخت البته اجرای آن به عهده پژمان جمشیدی بود.

در حال حاضر عادل فردوسی پور تنها ارتباطی که با صدا و سیما دارد، تهیه کنندگی برنامه فوتبال ۱۲۰ است که از شبکه ورزش پخش می شود.

 

زمان پخش برنامه نود نو :


آخرین خبرها حاکی است با شروع لیگ برتر بیستم، عادل فردوسی پور برنامه نود نو را می سازد و همچون برنامه نود دوشنبه شب ها در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.