تبلیغات بنری
"سریال «موچین»" به تهیه‌کنندگی میثم آهنگری بعد از شب های قدر و در ایام عید فطر وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود. این سریال در ۱۸ قسمت تولید شده است . به گفته کارگردان سریال ، احتمالا دوشنبه یا سه شنبه هر هفته در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود. از جمله بازیگران مشهور این سریال میتوان به حمید لولایی اشاره کرد. در ادامه زمان پخش "سریال موچین" و اسامی بازیگران و خلاصه داستان میپردازیم.    تولید سریال نمایش خانگی «موچین» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی…
زمان پخش سریال موچین مشخص شد + اسامی بازیگران و خلاصه داستان

"سریال «موچین»" به تهیه‌کنندگی میثم آهنگری بعد از شب های قدر و در ایام عید فطر وارد شبکه نمایش خانگی می‌شود. این سریال در ۱۸ قسمت تولید شده است . به گفته کارگردان سریال ، احتمالا دوشنبه یا سه شنبه هر هفته در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود. از جمله بازیگران مشهور این سریال میتوان به حمید لولایی اشاره کرد. در ادامه زمان پخش "سریال موچین" و اسامی بازیگران و خلاصه داستان میپردازیم.

 

 تولید سریال نمایش خانگی «موچین» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی میثم آهنگری در حال حاضر به مرز ۵۰ درصد رسیده است و گروه این روزها در لوکیشنی واقع در غرب تهران مشغول فیلمبرداری هستند.

 

در حال حاضر پنج قسمت ابتدایی این سریال برای پخش به موقع در شبکه نمایش خانگی آماده نمایش شده است.


بازیگران سریال موچین

سعیده عرب

آشا محرابی

رابعه اسکویی

علی صادقی

امیر نوری

مرجانه گلچین

حمید لولایی

شهره لرستانی

زهرا جهرمی

عباس جمشیدی

مهران رجبی

امین چنارانی

افشین غیاثی

مجید شهریاری،

 

زمان پخش سریال موچین مشخص شد + اسامی بازیگران و خلاصه داستان

 

 

 

صدا گذاری و. موسیقی فیلم موچین


همزمان با فیلمبرداری، تدوین و صداگذاری سایر قسمت‌های باقیمانده به ترتیب توسط حسین غضنفری و سیدمحمود موسوی‌نژاد در حال انجام است. ساخت موسیقی را نیز رضا خسروی برعهده دارد.


بازیگران جدید موچین

خبر دیگر درباره این سریال اضافه شدن بهنوش بختیاری، رضا توکلی، رامین ناصرنصیر، ساعد هدایتی، افشین سنگ‌چاپ، ژاله درستکار و رز رضوی به گروه بازیگران پروژه است. بازیگران نامبرده ظرف چند روز گذشته به پروژه اضافه شده‌اند و با انجام تست گریم مقابل دوربین رفته‌اند.

 

خلاصه داستان سریال موچین

در خلاصه داستان «موچین» به نویسندگی مشترک حسین تبریزی و سیدعلی موسویان آمده: انصاف نیست که دنیای ما آنقدر کوچک باشد که آدم‌های تکراری را روزی صد بار ببینیم و آنقدر بزرگ باشد که نتوانیم آن کسی را که دوست داریم حتی یک بار ببینیم.