تبلیغات بنری
زمان پخش و تکرار سریال مینو از آی فیلم به همراه خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال مینو همچنین اطلاعاتی درباره پخش مجدد این سریال در همینجا. سریال ۲۷ قسمتی «مینو» به کارگردانی امیر پوروزیری از ۱۸ شهریور هر شب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.   مینو نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی و محصول سال ۱۳۹۷ است. این سریال که در ابتدا «آشوب» نام داشت، قرار بوده که در سه فصل ساخته شود اما در نهایت در یک فصل ساخته شد. بنا بر اظهارات تهیه کنندهٔ این سریال، لوکیشن‌های این…
زمان پخش و تکرار سریال مینو از آی فیلم و خلاصه داستان و بازیگران سریال مینو

زمان پخش و تکرار سریال مینو از آی فیلم به همراه خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال مینو همچنین اطلاعاتی درباره پخش مجدد این سریال در همینجا. سریال ۲۷ قسمتی «مینو» به کارگردانی امیر پوروزیری از ۱۸ شهریور هر شب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.

 

مینو نام یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی و محصول سال ۱۳۹۷ است. این سریال که در ابتدا «آشوب» نام داشت، قرار بوده که در سه فصل ساخته شود اما در نهایت در یک فصل ساخته شد. بنا بر اظهارات تهیه کنندهٔ این سریال، لوکیشن‌های این سریال تخریب شده‌است.

به نقل از روابط عمومی سریال «مینو»، بازپخش تازه ترین محصول سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج با نام «مینو» از ۱۸ شهریور به مناسبت هفته دفاع مقدس از شبکه آی فیلم  آغاز خواهد شد.

«مینو» به کارگردانی امیرمهدی پوروزیری و تهیه کنندگی مهدی همایونفر، داستان عاشقانه ای است که در تابستان و پاییز پنجاه و نه در روزهای آغازین جنگ تحمیلی می گذرد.

سریال ۲۷ قسمتی «مینو»  آذر ماه سال ۹۷ از شبکه یک سیما پخش شده بود.

 


اسامی بازیگران:


عباس غزالی
سیاوش طهمورث
محمود پاک نیت
پروانه معصومی
مهدیه نساج
ملیکا عبداللهی
سلمان فرخنده
شیوا ابراهیمی
فرزین محدث
نازنین کیوانی
حمیدرضا محمدی

 


عوامل اصلی این مجموعه 

 

کارگردان: امیرمهدی پوروزیری، تهیه کننده: مهدی همایونفر، مجری طرح و مدیر تولید: وحید معدنی، نویسندگان: علی دلگشایی، احسان فکا و سلمان فرخنده، بازنویسی: مینا خدیوی، بازیگران: عباس غزالی، سیاوش طهمورث، محمود پاک نیت، پروانه معصومی، سلمان فرخنده، مهدیه نساج، مالک حدپور سراج، شیوا ابراهیمی، مدیر تصویربرداری: آرش خلاق دوست، تدوینگر: مهدی سعدی، آهنگساز: مسعود سخاوت دوست

 


 

زمان و تاریخ پخش سریال مینو

سریال ۲۷ قسمتی «مینو» به کارگردانی امیر پوروزیری از ۱۸ شهریور هر شب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه آی فیلم می رود.