تبلیغات بنری
در این مطلب از واضح نیوز ، توضیحاتی درباره ساعت پخش و تکرار فصل پنجم برنامه کتاب باز با اجرای سروش صحت خواهیم داشت! با ما همراه باشید. پخش فصل پنجم برنامه‌ ی تلویزیونی کتاب ‌باز با اجرای سروش صحت و با اعمال تغییراتی نسبت به فصل‌ های پیشین از شنبه‌ هفته‌ی آینده یعنی ۱۵ شهریور ماه سال ۱۳۹۹ شمسی آغاز خواهد شد.   این فصل از برنامه ‌ی کتاب ‌باز‌ هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ در شبکه ‌ی نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و روز بعد در ساعات ۱…
ساعت پخش و تکرار فصل پنجم کتاب باز با اجرای سروش صحت + مهمانان

در این مطلب از واضح نیوز ، توضیحاتی درباره ساعت پخش و تکرار فصل پنجم برنامه کتاب باز با اجرای سروش صحت خواهیم داشت! با ما همراه باشید. پخش فصل پنجم برنامه‌ ی تلویزیونی کتاب ‌باز با اجرای سروش صحت و با اعمال تغییراتی نسبت به فصل‌ های پیشین از شنبه‌ هفته‌ی آینده یعنی ۱۵ شهریور ماه سال ۱۳۹۹ شمسی آغاز خواهد شد.

 

این فصل از برنامه ‌ی کتاب ‌باز‌ هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ در شبکه ‌ی نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و روز بعد در ساعات ۱ ، ۸:۳۰ و ۱۴ بازپخش می ‌شود.

 

آغاز فصل پنجم «کتاب باز» با سروش صحت

 

کتاب باز که آخرین بار در ماه رمضانِ سال جاری هر روز روی آنتنِ شبکه‌ ی نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران بود، از سال ۱۳۹۵ شمسی تاکنون در چهار فصل به کارگردانی و تهیه ‌کنندگی محمدرضا رضائیان به روی آنتن رفته است و فصل پنجم آن نیز در ۱۰۰ قسمت تولید و پخش خواهد شد.

حمید مراوندی مجری طرح و افشین صادقی ‌زاده سردبیر این برنامه‌ ی تلویزیونی است.