تبلیغات بنری
"سریال تلویزیونی «وانتافه»" به کارگردانی محمدحسین امانی و تهیه کنندگی محمدجواد موحد با تکمیل بازیگران و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جلوی دوربین رفت. در ادامه به معرفی کامل , خلاصه داستان , اسامی بازیگران و ساعت پخش سریال وانتافه خواهیم پرداخت . خلاصه داستان وانتافه داستان سریال وانتافه ، یک طنز اجتماعی است که نگاهی به مشکلات اقتصادی و گرانی‌های اخیر دارد و قرار است به زودی جلوی دوربین برود.   اسامی بازیگران سریال وانتافه حضور بازیگرانی چون افسانه چهره‌آزاد، امیر کربلایی…
سریال وانتافه | معرفی کامل , خلاصه داستان , اسامی بازیگران و ساعت پخش سریال وانتافه

"سریال تلویزیونی «وانتافه»" به کارگردانی محمدحسین امانی و تهیه کنندگی محمدجواد موحد با تکمیل بازیگران و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جلوی دوربین رفت. در ادامه به معرفی کامل , خلاصه داستان , اسامی بازیگران و ساعت پخش سریال وانتافه خواهیم پرداخت .


خلاصه داستان وانتافه

داستان سریال وانتافه ، یک طنز اجتماعی است که نگاهی به مشکلات اقتصادی و گرانی‌های اخیر دارد و قرار است به زودی جلوی دوربین برود.

 

اسامی بازیگران سریال وانتافه

حضور بازیگرانی چون افسانه چهره‌آزاد، امیر کربلایی زاده و سامان غنائمی در این فیلم قطعی شده و بازیگران دیگری نیز به این کار اضافه خواهند شد.

 

سریال وانتافه | معرفی کامل , خلاصه داستان , اسامی بازیگران و ساعت پخش سریال وانتافه

 

عوامل فیلم

این فیلم تلویزیونی که نخستین تجربه کارگردانی فیلم بلند محمدحسین امانی است، با حضور مهران احمدی و نفیسه روشن در لوکیشنی در مرکز شهر تهران جلوی دوربین رفت.