تبلیغات بنری
سوسن پرور بازیگر شناخته شده کمدی است. او با سریال «بزنگاه» رضا عطاران در سال ۸۷ شناخته شد و بعد از آن هم در فیلم‌ها، مجموعه‌ها و برنامه‌های کمدی و طنز بیشتر حضور پیدا کرد. حالا بعد از سال‌ها، او برای اولین بار در یک نقش جدی در فیلم داستانی بلند «بوتاکس» به کارگردانی کاوه مظاهری ظاهر شده است..پرور درباره حضور در فیلم گفت: در ابتدا که فیلم‌نامه را خواندم، تصور کردم کارگردان نقش دیگری را برایم در نظر گرفته که بار کمیک بیشتری داشت و نام شخصیت را اشتباه…
سوسن پرور از حضور در فیلم «بوتاکس» می گوید


سوسن پرور بازیگر شناخته شده کمدی است. او با سریال «بزنگاه» رضا عطاران در سال ۸۷ شناخته شد و بعد از آن هم در فیلم‌ها، مجموعه‌ها و برنامه‌های کمدی و طنز بیشتر حضور پیدا کرد. حالا بعد از سال‌ها، او برای اولین بار در یک نقش جدی در فیلم داستانی بلند «بوتاکس» به کارگردانی کاوه مظاهری ظاهر شده است.
.
پرور درباره حضور در فیلم گفت: در ابتدا که فیلم‌نامه را خواندم، تصور کردم کارگردان نقش دیگری را برایم در نظر گرفته که بار کمیک بیشتری داشت و نام شخصیت را اشتباه به من گفته‌اند. ولی بعدا متوجه شدم واقعاً مرا برای نقش اول فیلم در نظر گرفته‌اند، تعجب کردم. به این دلیل که ریسک بسیار بالایی داشت، چون مردم بسیار سخت چهره‌ای که در کمدی شناخته‌شده است را در کار جدی می‌پذیرند.
.
برایم جذاب بود که بدانم کاوه مظاهری چه چیزی در من دیده است که مرا برای این نقش انتخاب کرده است و چنین مسئولیت بزرگی را به من داده است. این نکته‌ای است که هنوز هم از او درباره‌اش سؤال می‌پرسم ولی جوابش مرا قانع نمی‌کند. این شخصیت کارگردان بود که باعث شد دلم بخواهد در فیلم «بوتاکس» بازی کنم.
.
روزهایی که در این فیلم به اجرای نقش پرداختم از عمر من حساب نمی‌شود. چون برای من پر از اید‌ه‌آل در بازیگری بود. هر بازیگری رؤیایی دارد، ایده‌آلی دارد و این رؤیا و ایده‌آل برای من در «بوتاکس» اتفاق افتاد. من لذت اصلی‌ام را در زمان فیلم‌برداری برده‌ام.
.
اصلاً برایم مهم نیست که بگویند سوسن پرور خودش زشت است یا در این نقش زشت شده است. به این دلیل که ما قیافه خودمان را انتخاب نمی‌کنیم. هرکدام با قیافه‌ای به دنیا می‌آییم، بنابراین خوشگلی یا زشتی امتیازی به من نمی‌دهد. آنچه به من امتیاز می‌دهد کیفیت بازیگری من است. چون آن را کسب کرده‌ام. حتی به نظر من زشت شدن برای یک نقش بسیار شیرین است، من چنین تجربه‌ای را در سریال «بزنگاه» داشتم. مهم این است که یک بازیگر بتواند نقش‌های متفاوتی بازی کند.
.
«بوتاکس» فیلمی است که من عاشقانه دوستش دارم و در آن عاشقانه بازی کردم. چون بعد از سال‌ها، من در این فیلم حسی بازی کردم. سال‌ها بود که مخصوصاً در تصویر فقط تکنیکی بازی می‌کردم و همیشه می‌دانستم که از من چه بازی می‌خواهند. نقش اکرم برایم متفاوت بود و من از اجرا کردن آن ترس داشتم. تنها آرزویی که برای این فیلم دارم این است که امیدوارم بدرخشد