تبلیغات بنری
دادستان کرمانشاه از صدور حکم جلب برای «سید میثم موسوی اجاق» عضو شورای شهر کرمانشاه خبر داد.   شهرام کرمی در خصوص جزییات این خبر، اظهار داشت: پس از ماجرای درگیری لفظی پیش آمده بین خانواده «شهید یزدانفر» و آقای موسوی اجاق و رد و بدل شدن الفاظ و توهین‌های صورت گرفته و بنابر درخواست خانواده‌های شهدا و از نظر جنبه عمومی ماجرا، برای این عضو شورا احضاریه‌ای برای حضور در دادگاه صادر شد.   وی افزود: هرچند که همسر شهید یزدانفر نسبت به این عضو رضایت داده بودند،…
«سید میثم موسوی اجاق» عضو شورای شهر کرمانشاه کیست + علت دستگیری

دادستان کرمانشاه از صدور حکم جلب برای «سید میثم موسوی اجاق» عضو شورای شهر کرمانشاه خبر داد.

 

شهرام کرمی در خصوص جزییات این خبر، اظهار داشت: پس از ماجرای درگیری لفظی پیش آمده بین خانواده «شهید یزدانفر» و آقای موسوی اجاق و رد و بدل شدن الفاظ و توهین‌های صورت گرفته و بنابر درخواست خانواده‌های شهدا و از نظر جنبه عمومی ماجرا، برای این عضو شورا احضاریه‌ای برای حضور در دادگاه صادر شد.

 

وی افزود: هرچند که همسر شهید یزدانفر نسبت به این عضو رضایت داده بودند، اما رفتار ایشان مورد اعتراض خانواده‌های معظم شهدا قرار گرفته بود، از این رو ما ایشان را احظار کردیم تا از کم و کیف و جزییات ماجرا مطلع و البته تذکر جدی نیز به ایشان بدهیم که متاسفانه تا این لحظه در درسترس ما نبوده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه هدف احظار ایشان کمک و تذکر بوده است، ادامه داد: بعد از اینکه این عضو به دادستانی مراجعه نداشتند برای وی حکم جلب صادر شده است؛ احظار ایشان هم به دلیل حفظ و حراست از شان و جایگاه شهدا و خانواده‌های آنان است.

 

کرمی با عنوان این نکته که هدف دستگاه قضا کمک به این فرد است، افزود: نیت اصلی ما کمک به این عضو شورای شهر است، چرا که شاکی اصلی هم رضایت دادند، لذا انتظار هست که نامبرده خود را به دادستانی معرفی نماید در غیر این صورت در هرجایی که رویت شود بنابر حکم قضایی صادر شده دستگیر خواهد شد