تبلیغات بنری
ساقی حاجی پور امروز عکسی از خود در کنار خواهرش منتشر کرد که نشان از شباهت بیش از اندازه این بازیگر با خواهرش دارد. در ادامه بیوگرافی و عکسهای ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه در سریال هم گناه را در سایت خبری واضح نیوز ببینید .   بیوگرافی ساقی حاجی پور ساقی حاجی پور هنرپیشه ایرانی و متولد سال ۱۳۷۴ در تهران می باشد. ساقی حاجی پور کار خویش را با تئاتر از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و در تئاتر شربت سینه به کارگردانی و نویسندگی «رسول کاهانی» بازي کرد. ساقی حاجی پور هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.  …
شباهت عجیب ساقی حاجی پور بازیگر سریال همگناه و خواهرش + بیوگرافی و تصاویر جدید

ساقی حاجی پور امروز عکسی از خود در کنار خواهرش منتشر کرد که نشان از شباهت بیش از اندازه این بازیگر با خواهرش دارد. در ادامه بیوگرافی و عکسهای ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه در سریال هم گناه را در سایت خبری واضح نیوز ببینید .

 

بیوگرافی ساقی حاجی پور


ساقی حاجی پور هنرپیشه ایرانی و متولد سال ۱۳۷۴ در تهران می باشد. ساقی حاجی پور کار خویش را با تئاتر از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و در تئاتر شربت سینه به کارگردانی و نویسندگی «رسول کاهانی» بازي کرد. ساقی حاجی پور هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

 

شباهت عجیب ساقی حاجی پور بازیگر سریال همگناه و خواهرش + بیوگرافی و تصاویر جدید

 

ساقی حاجی پور بازیگر سریال هم گناه


سریال «هم گناه» نخستین کار تصویری ساقی حاجی پور است و پیش از این کار فقط در تئاتر فعالیت داشته است.ساقی حاجی پور در‎باره ی تست بازیگری و حضورش در مجموعه خانگی هم گناه گفت:" من طی یک پروسه 3، 4 هفته ای برای دادن تست های گوناگون برای نقش هدیه به دفتر می‎رفتم. و تقریباً از بین 80 نفر انتخاب شدم و جزء آخرین نفراتی بودم که برای تست رفته بودم. از آقای کیایی خيلي ممنونم که به من اعتماد کردند زیرا این نخستین کار تصویر من بود و فضای کار یک فضای کاملاً حرفه ای با آدم‎های حرفه ‎ای بود و اعتماد به کسی که هیچ تجربه ی تصویری ندارد، بسیار دشوار است. از این که تونستم در تست ‎ها قبول بشم، خداروشکر می‎کنم."

 

 بیوگرافی ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه با بازیگران مشهوری مانند پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، محسن کیایی، مهدی پاکدل، مسعود رایگان، رؤیا تیموریان، پدرام شریفی بازي می کنند.