تبلیغات بنری
واضح نیوز : فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال عکسی در اغوش مادرش منتشر کرده است . این عکس شباهت قابل توجه چهره فرهاد مجیدی با مادرش را نشان میدهد . شباهت عجیب چهره فرهاد مجیدی و مادرش + عکس دیده نشده و بیوگرافی را ببینید   بیوگرافی فرعاد مجیدی فرهاد مجیدی قادیکلایی مشهور به فرهاد مجیدی (زاده ۱۳ خرداد ۱۳۵۵) بازیکن فوتبال اهل ایران است. مجیدی در ۴۵ بازی ملی ۱۰ گل به ثمر رسانده است. او همچنین سابقه بازی در باشگاه‌های صنایع پارچین، کشاورز، بهمن کرج، استقلال و راپیدوین اتریش (نیم فصل) را در کارنامه…
شباهت عجیب چهره فرهاد مجیدی و مادرش + عکس دیده نشده و بیوگرافی

واضح نیوز : فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال عکسی در اغوش مادرش منتشر کرده است . این عکس شباهت قابل توجه چهره فرهاد مجیدی با مادرش را نشان میدهد . شباهت عجیب چهره فرهاد مجیدی و مادرش + عکس دیده نشده و بیوگرافی را ببینید

 

بیوگرافی فرعاد مجیدی

فرهاد مجیدی قادیکلایی مشهور به فرهاد مجیدی (زاده ۱۳ خرداد ۱۳۵۵) بازیکن فوتبال اهل ایران است. مجیدی در ۴۵ بازی ملی ۱۰ گل به ثمر رسانده است. او همچنین سابقه بازی در باشگاه‌های صنایع پارچین، کشاورز، بهمن کرج، استقلال و راپیدوین اتریش (نیم فصل) را در کارنامه دارد. مجیدی ۷ سال سابقه حضور در لیگ امارات با تیم‌های الوصل، العین، الاهلی و النصر را دارد و یک سال نیز در تیم الغرافه قطر بازی کرده است.

 

شکست در جام حذفی با استقلال مقایل تراکتور و خداحافظی

 فرهاد مجیدی از بازیکنان استقلال خداحافظی کرد

سرمربی جوان آبی‌ها پس از شکست تیمش در فینال جام حذفی با بازیکنان خود خداحافظی کرد.

فرهاد مجیدی که هفته گذشته اعلام کرده بود از سمت خود کنار می‌رود و با وساطت بازیکنان و کادر فنی استقلال روی نیمکت این تیم در بازی با تراکتور نشست بعد از پایان دیدار فینال جام حذفی با بازیکنان تیمش خداحافظی کرد.

 
سرمربی تیم استقلال که در جریان بازی لباس سفید رنگ به تن داشت لباس کادر فنی تیم استقلال را پوشید و با بازیکنانش صحبت کرد؛ در شرایطی که سرمربی استقلال در حال صحبت بازیکنانش بود خطاب به آنها گفت: هر اتفاقی که رخ داده مسئولیتش با من است. وی بعد از گفت‌و‌گو با بازیکنان با تک تک آنها دست داد و از رختکن تیمش خارج شد.