تبلیغات بنری
واضح نیوز : به تازگی گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش ۹ محصول خود را اعلام کرده است. مشتریان این شرکت می توانند از ساعت ۱۰ صبح ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ با مراجعه به وبسایت فروش این شرکت، مراحل ثبت نام را طی نمایند.   به گزارش واضح نیوز ، در این طرح فروش خودروهایی مانند شاهین، کوییک دنده ای، کوییک آر، تیبا، تیبا ۲، ساینا، ساینا S، وانت ۱۵۱ و وانت ۱۵۱ آپشنال نیز عرضه می شوند و موعد تحویل خودروها از مهر تا آذر سال ۱۴۰۰ اعلام شده است. با توجه به بخشنامه جدید سایپا، همچنان قوانین فروش مانند گذشته است و مشتریان…
پیش فروش سایپا شهریور 99 | شرایط فروش محصولات سایپا شهریور 99 اعلام شد

واضح نیوز : به تازگی گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش ۹ محصول خود را اعلام کرده است. مشتریان این شرکت می توانند از ساعت ۱۰ صبح ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ با مراجعه به وبسایت فروش این شرکت، مراحل ثبت نام را طی نمایند.

 

به گزارش واضح نیوز ، در این طرح فروش خودروهایی مانند شاهین، کوییک دنده ای، کوییک آر، تیبا، تیبا ۲، ساینا، ساینا S، وانت ۱۵۱ و وانت ۱۵۱ آپشنال نیز عرضه می شوند و موعد تحویل خودروها از مهر تا آذر سال ۱۴۰۰ اعلام شده است. با توجه به بخشنامه جدید سایپا، همچنان قوانین فروش مانند گذشته است و مشتریان بعد از ثبت نام اولیه، باید منتظر مشخص شدن نتایج قرعه کشی و تایید صلاحیت باشند. همچنین اعلام شده است که این طرح فروش در قالب طرح های «مشارکت در تولید» بوده و قیمت خودروها متناسب با شرایط روز تحویل خواهد بود.

 

پیش فروش سایپا شهریور 99 | شرایط فروش محصولات سایپا شهریور 99 اعلام شد

 

 

منبع : اسب بخار