1 ​ 2 شرایط و مهلت ثبت نام در فروش فوق العاده ایران خودرو 20 مهر تا 23 مهر 1400

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

شرایط و مهلت ثبت نام در فروش فوق العاده ایران خودرو 20 مهر تا 23 مهر 1400

ثبت نام ایران خودرو 20 مهر,ثبت نام ایران خودرو مهر 1400,فروش فوق العاده ایران خودرو 20 مهر 1400,ثبت نام ایران خودرو 20 تا 23 مهر 1400,

جزییات فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله بیست و چهارم مهر 1400 + شرایط و لینک ثبت نام فروش فوری ایران خودرو ایران خودرو در نظر دارد مرحله بیست و چهارم فروش فوری خود را با ارئه 4 محصول خود برگزار کند. فروش فوق العاده ایران خودرو از 20 مهر 1400 آغاز می شود.محمدودیت ها این دوره نیز هماننده دوره های گذشته است و متقاضایان نیازی به واریز وجه تا قبل از قرعه کشی و انتخاب مشتریان نهایی ندارند. ثبت نام جدید ایران خودرو  ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله بیست و چهارم در مهر ماه 1400…

تبلیغات بنری
جزییات فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله بیست و چهارم مهر 1400 + شرایط و لینک ثبت نام فروش فوری ایران خودرو ایران خودرو در نظر دارد مرحله بیست و چهارم فروش فوری خود را با ارئه 4 محصول خود برگزار کند. فروش فوق العاده ایران خودرو از 20 مهر 1400 آغاز می شود.محمدودیت ها این دوره نیز هماننده دوره های گذشته است و متقاضایان نیازی به واریز وجه تا قبل از قرعه کشی و انتخاب مشتریان نهایی ندارند. ثبت نام جدید ایران خودرو  ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله بیست و چهارم در مهر ماه 1400…
شرایط و مهلت ثبت نام در فروش فوق العاده ایران خودرو 20 مهر تا 23 مهر 1400

جزییات فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله بیست و چهارم مهر 1400 + شرایط و لینک ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

ایران خودرو در نظر دارد مرحله بیست و چهارم فروش فوری خود را با ارئه 4 محصول خود برگزار کند. فروش فوق العاده ایران خودرو از 20 مهر 1400 آغاز می شود.محمدودیت ها این دوره نیز هماننده دوره های گذشته است و متقاضایان نیازی به واریز وجه تا قبل از قرعه کشی و انتخاب مشتریان نهایی ندارند.

ثبت نام جدید ایران خودرو 

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله بیست و چهارم در مهر ماه 1400 قرار است از سه شنبه 20 مهر ماه تا جمعه 23 مهر 1400 به مدت 3 روز انجام شود.  در این مرحله از فروش فوری ایران خودرو 4 خودرو رانا پلاس، پژو 207 دستی سقف شیشه ای ، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک و پارس بنزینی با موعد تحویل سه ماهه  به متقاضیان عرضه می شود. هماننده همیشه مشتریان نهایی پس از قرعه کشی مشخص خواهند شد. متقاضیان برای ثبت نام باید به آدرس سایت ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/#!/ مراجعه کنند. جزییات بیشتر درباره شرایط ثبت نام و شرایط عمومی و اختصاصی را در ادامه بخوانید.

مهلت ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو

ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو از سه شنبه 20 مهر ماه 1400 تا جمعه 23 مهر ماه انجام می شود. و متقاضایان شرکت در فروش فوری سه روز مهلت دارند در سایت ایران ثبت نام کنند.

 

خودرو های عرضه شده در فروش فوری ایران خودرو + جزییات

در این مرحله از فروش فوری ایران خودرو 4 خودرو رانا پلاس، پژو 207 دستی سقف شیشه ای ، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک و پارس بنزینی با موعد تحویل سه ماهه  به متقاضیان عرضه می شود.

آدرس سایت فروش ایران خودرو

متقاضیان خرید محصوالت ایران خودرو صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی این شركت به آدرس https://esale.ikco.ir/  اقدام کنند  و از ثبت نام در سایت های غیر معتبر و با آدرس مشابه ، پرهیز کنند. همچنین متقاضایان برای اطلاع از ویژگی ها و تجهیزات خودروی فوق در سایت ایران خودرو اینجا کلیک کنند.

 

متن کامل بخشنامه ایران خودرو 

 موعد تحویل فروش فوق العاده ایران خودرو

بدينوسيله به اطلاع عموم متقاضيان محترم و نمايندگيهاي مجاز مي رساند شرايط فروش فوق العاده برخي از محصولات ايران خودرو با موعد تحويل حداكثر3 ماهه و از طريق قرعه كشي به شرح جدول ذيل ارائه مي گردد. متقاضياني كه در قرعه كشي هاي قبلي ايران خودرو، انتخاب نشده اند، ميتوانند در اين طرح با شرايط ذيل ثبت نام نمايند. در اين طرح قيمت قطعي بوده و موعد تحويل خودروها حداكثر3 ماهه خواهد بود.

 

قیمت کارخانه محصولات فروش فوری ایران خودرو

قیمت کارخانه محصولات در فروش فوری ایران خودرو را در جدول زیر بخوانید.

نوع خودرو

قیمت مصوب

راناپلاس

۱۸۰.۳۹۱.۸۱۱

پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای

۲۱۶.۲۶۳.۰۹۱

دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک

۳۹۰.۰۸۹.۳۲۷

پارس بنزینی

۱۴۰.۲۷۳.۵۰۰

نحوه ثبت نام پیش فروش  ایران خودرو

مرحله اول: متقاضی، با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می‌شود و خودرو را انتخاب می‌کند.

مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام می‌شود.

مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

مرحله چهارم: فهرست منتخبین قرعه كشی، حداكثر 3 روز پس از پایان ثبتنام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامك اعالم میگردد و متقاضی میبایست با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود )انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعهكشی( مطلع گردد. مرحله پنجم : فرد انتخاب شده ظرف مهلت 3 روز، پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصوالت ایران به آدرس: ir.ikco.esale خودرو واریز می نماید، در صورت عدم واریز كامل پیش پرداخت علی الحساب خودرو، ثبت نام متقاضی كان لم یكن تلقی میگردد.

نکته۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می‌شود و هیچ گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

نکته۲:قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف گردیده است.

شرایط عمومی بخشنامه ایران خودرو

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد.

۲. متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) است.

۳. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

۴. امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی کند و لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کند. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

۶. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷. کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می‌شود، باید با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

۸.انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹. گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۱۰. سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد شد.

نکته۱:برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته۲:کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبت نام درکلیه طرح‌های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت.

نکته۳:در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 ثبت نام خودرو ایران خودرو ثبت نام خودرو ثبت نام پیش فروش ایران خودرو پیش فروش ایران خودرو مهر 1400 ثبت نام سورن پلاس ثبت نام دنا پلاس

شرایط اختصاصی بخشنامه ایران خودرو

1 .تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه كشی و سایر ضوابط ابالغی كمیته خودرو خواهد بود.

2 .انتخاب رنگ خودرو پس از اعالم اسامی منتخبین و توسط مشتری در زمان واریز وجه صورت خواهد گرفت.

3 .خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابالغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.

4 .صحت كلیه اطالعات درج شده خصوصاً كد ملی،آدرس و كدپستی بر عهده متقاضی میباشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطالعات ارائه شده كلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی میباشد.

5 .در زمان تكمیل وجه دعوتنامه بخشی از ثمن معامله توسط مشتری، تا مدت یك سال پرداخت نخواهد شد و به ازای مبلغ دین و تعهد مشتری بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شركت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و مشتری نمیتواند قبل از موعد مذكور آن را پرداخت نماید.پس از گذشت مدت یك سال از صدور فاكتور، مشتری میبایست نسبت به فك رهن خودرو و پرداخت هزینههای متعلقه مطابق با ضوابط شركت اقدام نماید و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

6 .در صورت تاخیر در اقدام برای فك رهن، یك سال پس از دریافت خودرو مطابق ضوابط، جرایم بر عهده مشتری خواهد بود.

7 .در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (12درصد سالیانه ) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

8 .درصورت عدم تكمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شركت میتواند خودرو را به سایر مشتریان تحویل دهد و نوبت مشتری را به موعد دیگری موكول نماید. نوع و قیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامههای آتی مشخص میگردد.

9 .در صورتی كه پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شركت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی آپشن بر روی خودرو گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطالع رسانی مراتب مذكور،دعوتنامه تكمیل وجه براساس ضوابط و آییننامههای اجرایی قانون حمایت از مصرف كنندگان خودرو صادر خواهد شد.

10 .امكان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز كار مشتری )پنل كاربری( امكان پذیر میباشد.

11 .سامانه پیام كوتاه شركت ایران خودرو به شماره 300096440 میباشد و تمامی پیامكهای ارسالی از طریق شماره مذكور صورت خواهد گرفت.

12 .شماره تلفن مركز تماس ایران خودرو برای پاسخگویی در حین ثبت نام 82272727-021 می باشد.