تبلیغات بنری
پایگاه اطلاع رسانی نانستوه نت (Nziv.net) در گزارشی خبر داد ، هواپیماهای بدون سرنشین ایرانی به شکل شگفت انگیزی بر فراز پایگاه های نیروهای آمریکایی به پرواز در آمده و به راحتی به جمع آوری اطلاعاتی می پردازند.   به اعتقاد تحلیلگران این پایگاه عبری زبان باید در نظر داشت وقتی گروه های متحد ایران که به انتشار تصاویر گرفته شده از مراکز حساس نظامی آمریکا پرداخته و تهدید به از بین بردن آن در صورت ارتکاب حتی یک اشتباه کوچک از سوی دولت ایالات متحده می کنند ، فقط بخش کوچکی از توانمندی های ایران را در اختیار…
شگفتی یک رسانه صهیونیستی از عملکرد پهپادهای ایرانی

پایگاه اطلاع رسانی نانستوه نت (Nziv.net) در گزارشی خبر داد ، هواپیماهای بدون سرنشین ایرانی به شکل شگفت انگیزی بر فراز پایگاه های نیروهای آمریکایی به پرواز در آمده و به راحتی به جمع آوری اطلاعاتی می پردازند.

 

به اعتقاد تحلیلگران این پایگاه عبری زبان باید در نظر داشت وقتی گروه های متحد ایران که به انتشار تصاویر گرفته شده از مراکز حساس نظامی آمریکا پرداخته و تهدید به از بین بردن آن در صورت ارتکاب حتی یک اشتباه کوچک از سوی دولت ایالات متحده می کنند ، فقط بخش کوچکی از توانمندی های ایران را در اختیار دارند.

 

این رسانه صهیونیستی در گزارش خود به شکل تلویحی به ناتوانی سامانه های پدافندی آمریکایی در مقابله و رهگیری این پهپادها اذعان کرده است.