تبلیغات بنری
طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو باشگاه خبرنگاران: در این دوره از فروش همانند گذشته از قرعه کشی استفاده می شود. سایر محدودیت ها هم مطابق گذشته اعمال می شود. این بخشنامه هم اکنون در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو فعال است.    در این مرحله از ثبت نام دنا پلاس، پژو 207 دستی، پژو پارس، سمند سورن و پژو 206 تیپ 2 عرضه می شود. سود مشارکت خرید محصولات 9 تا 11 درصد است. سود انصراف 3 درصد کمتر از سود مشارکت است. سود مشارکت و سود انصراف بر اساس خودرو های مختلف در زمان ثبت نام بر روی سایت مشخص…
طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو شهریور 99 + جزییات

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو

باشگاه خبرنگاران: در این دوره از فروش همانند گذشته از قرعه کشی استفاده می شود. سایر محدودیت ها هم مطابق گذشته اعمال می شود.

این بخشنامه هم اکنون در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو فعال است. 

 

در این مرحله از ثبت نام دنا پلاس، پژو 207 دستی، پژو پارس، سمند سورن و پژو 206 تیپ 2 عرضه می شود. سود مشارکت خرید محصولات 9 تا 11 درصد است. سود انصراف 3 درصد کمتر از سود مشارکت است. سود مشارکت و سود انصراف بر اساس خودرو های مختلف در زمان ثبت نام بر روی سایت مشخص می شود. 

 

در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، خسارت تاخیر به صورت روز شمار پرداخت خواهد شد. همچنین زمان تحویل خودرو ها دی 1400 تا شهریور 1401 است.

 

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو + جزئیات