تبلیغات بنری
سمانه پاکدل و هادی کاظمی در سال 97 باهم ازدواج کردند. این دو شخصیت هر دو بازیگران توانمندی هستند. جدیدا عکسی جدید از سمانه پاکدل و هادی کاظمی در طبیعت منتشر شده است. بهانه ای شد برای معرفی این دو بازیگر. در ادامه میتوانید بیوگرافی سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی را هم بخوانید.   بیوگرافی سمانه پاکدل  سمانه پاکدل متولد ۲۶ مهر ۱۳۶۶، اصفهان بازیگر سینما و تلویزیون است. بازی در سریال دلنوازان، باعث شهرت سمانه پاکدل شد.    وی از کودکی علاقه‌مند به بازیگری بود و تصمیم داشت تا رشتۀ…
عاشقانه های سمانه پاکدل با هادی کاظمی همسرش در پیک نیک

سمانه پاکدل و هادی کاظمی در سال 97 باهم ازدواج کردند. این دو شخصیت هر دو بازیگران توانمندی هستند. جدیدا عکسی جدید از سمانه پاکدل و هادی کاظمی در طبیعت منتشر شده است. بهانه ای شد برای معرفی این دو بازیگر. در ادامه میتوانید بیوگرافی سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی را هم بخوانید.

 

بیوگرافی سمانه پاکدل 

سمانه پاکدل متولد ۲۶ مهر ۱۳۶۶، اصفهان بازیگر سینما و تلویزیون است. بازی در سریال دلنوازان، باعث شهرت سمانه پاکدل شد.

 

 وی از کودکی علاقه‌مند به بازیگری بود و تصمیم داشت تا رشتۀ هنر را در دبیرستان سوره در پیش گیرد ولی با مخالفت خانواده‌اش روبه‌رو شد. سرانجام در سن ۱۷ سالگی و به دور از چشم والدینش تئاتر را آغاز کرد.

 

در برنامهٔ دورهمی که ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ از شبکه نسیم پخش شد، وی خود را بسیار علاقه‌مند به ازدواج معرفی کرد.

 

او سرانجام در مرداد ۱۳۹۷ با هادی کاظمی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران ازدواج کرد.

 

 

بیوگرافی هادی کاظمی 

 سید هادی کاظمی متولد ۱۳ آبان ۱۳۵۵ در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.

 

هادی کاظمی با سریال شب‌های برره مشهور شد و در آثار دیگر مدیری نیز ظاهر شد.

 

از ماندگارترین نقشهای او نقش نظام دوبرره، باباشاه وامیر یل زهره خانی می‌باشد.

 

هادی کاظمی در هنگام تحصیل و از همان سال‌های نوجوانی به روی صحنه رفت.

 

بعدها وارد دانشگاه شد و در رشته بازیگری تحصیلاتش را ادامه داد، دوره‌ای که خودش معتقد است که هیچ کمکی به او و پیشرفتش در بازیگری نکرده‌است: «من در دانشگاه هیچ چیز یادنگرفتم اما یک استادی داشتم به اسم آقای دامود که خیلی چیزها به من یاد داد ولی متأسفانه وقتی وارد دانشگاه شدم حس اینکه چیزی در آنجا یادگرفتم را نداشتم.

 

دانشگاه بیشتر برای من محیطی بود برای ارتباط بیشتر، همین».

 

او از سال ۱۳۷۵ وارد تلویزیون شد اما با بازی در نقش «نظام دوبرره» در سریال شبهای برره برای عامه مردم شناخته شد و از همان کار به نوعی تبدیل به یکی از اعضای ثابت گروه مدیری شد و تقریباً در همه کارهای بعد از «پاورچین» مدیری حضور داشت.

 

وی در تله‌فیلم‌ها و سریال‌های دیگری هم بازی کرده که از آن کارها می‌توان به سریال «در چشم باد» در نقش عباس پذیرش هتل نام برد. کاظمی با «قهوه تلخ» در نقش باباشاه جایگاه خود در طنز را محکم‌تر کرد.

 

وی در سریال علی‌البدل که در نوروز ۱۳۹۶ پخش شد، هم ایفای نقش کرد.