تبلیغات بنری
یورونیوز فارسی : عربستان سعودی روز سه‌شنبه ۳ ژوئیه (دوازده تیرماه) به طور رسمی اعلام کرد آمادگی افزایش تولید نفت را دارد.شورای وزیران عربستان سعودی بعد از جلسه‌ای با ملک سلمان در بیانیه‌ای اعلام کرد: عربستان آماده است در صورت نیاز ظرفیت تولید نفت را برای مهار نوسان بازار و حفظ ثبات افزایش دهد.این بیانیه‌ تاییدی بر اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و کاخ سفید است که روز شنبه منتشر شد. در این بیانیه‌ آمده است: «در پاسخ به ارزیابی رئیس جمهوری (دونالد ترامپ)، ملک…

یورونیوز فارسی : عربستان سعودی روز سه‌شنبه ۳ ژوئیه (دوازده تیرماه) به طور رسمی اعلام کرد آمادگی افزایش تولید نفت را دارد.
شورای وزیران عربستان سعودی بعد از جلسه‌ای با ملک سلمان در بیانیه‌ای اعلام کرد: عربستان آماده است در صورت نیاز ظرفیت تولید نفت را برای مهار نوسان بازار و حفظ ثبات افزایش دهد.
این بیانیه‌ تاییدی بر اظهارات دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و کاخ سفید است که روز شنبه منتشر شد. در این بیانیه‌ آمده است: «در پاسخ به ارزیابی رئیس جمهوری (دونالد ترامپ)، ملک سلمان اعلام کرده است که عربستان برای احتیاط، ظرفیت تولید دو میلیون بشکه ای نفت در روز را در دستور کار خود قرار داده است تا درصورت لزوم با هماهنگی با دیگر شرکای تولید کننده جهت تضمین ثبات و توازن بازار آن را در واکنش به هر احتمالی اجرایی کند.

 

 


برچسب ها : , ,