1 ​ 2 قرص گلوریا لاغری چیست | عوارض , فواید و نحوه استفاده قرص گلوریا برای لاغری + خطرات قرص گلوریا

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

قرص گلوریا لاغری چیست | عوارض , فواید و نحوه استفاده قرص گلوریا برای لاغری + خطرات قرص گلوریا

قرص لاغری گلوریا,خطرنات قرص لاغری گلوریا,

قرص لاغری گلوریا چیست ؟ عوارض قرض لاغری گلوریا و همچنین ضضرهای قرص های لاغری گلوریا و خبر غیرمجاز بودن این قرص ها در فضای مجازی منتشر شده است ؟ قرص گلوریا در چند سال اخیر طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده است و بسیار از آن صحبت می شود؛ چرا که در این سال ها بسیاری از افراد برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام به دنبال سریع ترین، آسان ترین و کم خطرترین راهکار ها هستند که یکی از آن ها مصرف قرص های لاغری است. البته قرص هایی نظیر گلوریا که دارای ترکیبات طبیعی و گیاهی باشند بدون شک در بازار طرفداران بیشتری…

تبلیغات بنری
قرص لاغری گلوریا چیست ؟ عوارض قرض لاغری گلوریا و همچنین ضضرهای قرص های لاغری گلوریا و خبر غیرمجاز بودن این قرص ها در فضای مجازی منتشر شده است ؟ قرص گلوریا در چند سال اخیر طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده است و بسیار از آن صحبت می شود؛ چرا که در این سال ها بسیاری از افراد برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام به دنبال سریع ترین، آسان ترین و کم خطرترین راهکار ها هستند که یکی از آن ها مصرف قرص های لاغری است. البته قرص هایی نظیر گلوریا که دارای ترکیبات طبیعی و گیاهی باشند بدون شک در بازار طرفداران بیشتری…
قرص گلوریا لاغری چیست | عوارض , فواید و نحوه استفاده قرص گلوریا برای لاغری + خطرات قرص گلوریا

قرص لاغری گلوریا چیست ؟ عوارض قرض لاغری گلوریا و همچنین ضضرهای قرص های لاغری گلوریا و خبر غیرمجاز بودن این قرص ها در فضای مجازی منتشر شده است ؟

قرص گلوریا در چند سال اخیر طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده است و بسیار از آن صحبت می شود؛ چرا که در این سال ها بسیاری از افراد برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام به دنبال سریع ترین، آسان ترین و کم خطرترین راهکار ها هستند که یکی از آن ها مصرف قرص های لاغری است.

البته قرص هایی نظیر گلوریا که دارای ترکیبات طبیعی و گیاهی باشند بدون شک در بازار طرفداران بیشتری نیز خواهند داشت؛ چرا که داروهای شیمیایی امکان دارد عوارض بسیار زیادی را برای شما و هر فرد دیگری به همراه داشته باشد.

از بین نظرات کاربرانی که این مکمل را سر خودانه مصرف کرده اند باعث ایجاد عوارض زیادی شده اند، پس مصرف این مکمل را بدون تجویز پزشک و استفاده خودسرانه نفی میکنیم!

تا به امروز گزارشات منفی زیادی از مصرف این قرص از طرف کاربران و نهاد های دولتی اعلام شده است. از مصرف خود سرانه این مکمل بدون مشورت با دکتر معتبر جدا خوداری کنید، این مطلب به هیچ عنوان به عنوان توصیه نامه برای مصرف این مکمل نبوده و نخواهد بود و هیچ گونه فروشگاهی را نیز جهت خریداری معرفی نکرده است، صرفا اطلاعات بروشور این مکمل به همراه تجربه کابران در این سایت قرار گرفته است.

قرص گلوریا چیست؟

قرص گلوریا یکی از قرص های پر طرفدار لاغری است که از ترکیبات گیاهی هندی به نام لوتوس تشکیل شده است.
از آن جایی که این قرص دارای ترکیبات طبیعی است نسبت به داروهای شیمیایی بیشتر توانسته اطمینان افراد مختلف را به خود جلب کند. از جهتی دیگر این قرص نتوانسته است به طور تجربی و از روی نظرات مصرف کنندگان تاثیرات بسزایی در لاغری و افراد دارای اضافه وزن داشته باشد.

نکته: اما این نکته بسیار مهم است اگر قصد لاغری با قرص های گلوریا را دارید ابتدا باید یک پزشک متخصص تغذیه یا کارشناس تغذیه مکانیسم بدن شما را کاملا آنالیز کند و در صورت نیاز برای سرعت بخشیدن به کاهش وزن آن را برای شما تجویز کند.

آشنایی با عملکرد قرص لاغری گلوریا

قرص لاغری گلوریا عملکردی تقریبا مشابه با دیگر داروهای لاغری هم رده ی خود دارد؛ اما به این صورت کار میکند متابولیسم بدن را نسبت به آن ها بیشتر افزایش می دهد.

1. بالا بردن سوخت و ساز بدن

خانم ها و آقایان شاغل بسیاری وجود دارند که به علت سبک کاری خود فعالیت جسمی آن ها بسیار پایین است اما در مقابل مدت زمان کاری بالایی دارند؛ در نتیجه انرژی و زمان لازم برای انجام ورزش به طور منظم را ندارند. همین عامل به مرور زمان باعث چاقی و اضافه وزن در آن ها خواهد شد.

برخی از مادران نیز پس از زایمان و گذراندن دوران شیردهی رفته رفته دچار اضافه وزن می شوند و از طرفی آن ها نیز به خاطر نداشتن زمان کافی از ورزش روزانه عقب می مانند. تمام این عوامل باعث می شود بدن نسبت به کالری روزانه ای که دریافت می کند سوخت و ساز بسیار کمتری داشته باشد.

برای افرادی که در مثال های بالا آورده شد است با تشخیص پزشک و کارشناس تغذیه بهترین گزینه می تواند استفاده از قرص های لاغری گلوریا باشد. این قرص به اندازه ی چشمگیری متابولیسم بدن را بالا می برد؛ به گونه ای که شما پس از استفاده از آن گرما را در سطح و داخل بدن خود حس خواهید کرد.

2. کاهش جذب گلوکز (قند) در بدن

یکی از دلایلی که باعث چاقی می شود خوردن خوراکی هایی است که انرژی لحظه ای زیادی به ما می دهند و از طرفی این انرژی سریع در بدن تمام می شود و مجدد مغز سیگنال گرسنگی دریافت می کند.

گلوکز یا همان قند معمولی جزو این خوراکی ها است. مغز و بدن همیشه به دنبال سریع ترین و راحت ترین سوخت و انرژی برای بدن می گردند، در نتیجه زمانی که شما احساس گرسنگی می کنید ناخواسته علاقه به خوردن شیرینی دارید.

بدن گلوکز را از شیرینی و خوراکی های دیگر دریافت می کند. اما مسئله مهم این است که بدن شما مقدار کمی از این انرژی را برای سوخت و ساز بدن استفاده می کند و باقی را در بافت های بدن به چربی های شباع شده تبدیل می کند.

طبق توضیحات خود محصول (و نه نظرات متخصصین تغذیه)با مصرف قرص های لاغری گلوریا که توسط متخصص تغذیه حتما نیاز است تجویز شود، چربی سوزی به شدت افزایش پیدا می کند؛ در نتیجه ی این عملکرد بدن دیگر نیازی به گلوکز نخواهد داشت؛ همین عامل میل به خوردن خوراکی های سرشار از قند در شما را به شدت پایین می آورد.

3. کاهش چربی های انباشته شده

سوزاندن کامل چربی های انباشته شده در بدن بدون شک مدت زمان نسبتا طولانی را می خواهد. از طرفی فرد دارای اضافه وزن نیز باید اراده و صبوری بسیاری داشته باشد که در اغلب موارد هر دوی آن ها ممکن است فرد را خسته و او را از ادامه دادن برای داشتن تناسب اندام منصرف کند.

اما قرص های گیاهی لاغری مانند قرص گلوریا ادعا میکند که سریعا چربی های انباشه شده در تمامی نقاط بدن به خصوص در ناحیه پهلو را برای تامین انرژی مکانیسم بدن وارد عمل سوخت و ساز خواهد کرد.

زمانی که متابولیسم بدن بالا می رود بدن به طور طبیعی برای تامین انرژی خود به سراغ چربی های اضافی انباشته شده می رود. با سوزاندن آن ها علاوه بر تامین انرژی باعث کاهش چربی در بدن می شود که نتیجه ی این عمل پایین آمدن وزن و کاهش سایز در افراد می باشد.

4. کاهش اشتها با مصرف قرص گلوریا

نکته مهم : سازمان غذا و دارو اعلام کرد : مصـرف مکمل تقلبی و اعتیاد آور لاغری گلوریا با ترکیب ماده مخدر صنعتی آمفتامین(شیشه) است(لینک خبر)

برخی افراد با تنش های عصبی و استرس به طور غیر ارادی علاقه پیدا می کنند که غذای بیشتری مصرف کنند که مسئله یکی از عوامل ایجاد اشتهای کاذب است.

این افزایش اشتها در اکثر مواقع به اضافه وزن ختم خواهد شد. مطمئنا با سبک زندگی امروزه کنترل استرس و تنش های عصبی تقریبا غیر ممکن است و بیشتر افراد ساده ترین راه حل را برای بدست آوردن آرامش خود انتخاب می کنند.

قرص لاغری گلوریا با وجود ترکیباتی که دارد؛ این ادعا را دارد که قادر می باشد در مغز فعالیت نوراپی نفرین، سروتونین و دوپامین را کاهش دهد، در نتیجه ی این عملکرد مغز دیگر سیگنالی برای دریافت غذا به شما نمی دهد و این گونه اشتهای کاذب شما کاهش پیدا خواهد کرد.

نکته: افرادی که به علل مختلف قادر به گرفتن رژیم های غذایی کم کالری و و انجام ورزش نیستند؛ می توانند با مشورت پزشک خود برای کاهش اشتها و تامین انرژی خود از قرص های لاغری نظیر قرص گلوریا استفاده کنند.

اشتهای کاذب در چند دهه اخیر به یکی از مسئله های مهم در چاقی و اضافه وزن تبدیل شده است. به دلایل مختلف تنش های عصبی بسیار زیاد شده است و عوامل دیگری نقش مهمی را در اشتهای کاذب بازی می کنند. برای اشنایی و پیشگیری از این نوع بیماری می توانید به این مطلب رجوع کنید. عوامل ایجاد ذهن گرسنه + راهکار برای درمان اشتهای کاذب
عوارض مصرف قرص لاغری

بدون شک مصرف داروی های لاغری مانند قرص گلوریا عوارضی را برای افراد مصرف کننده به همراه خواهد داشت. این عوارض می تواند شامل موارد زیر می باشد:

    احساس بی قراری
    تشنگی زیاد
    بی خوابی
    نیاز به دفع مدفوع و ادرار زیاد
    احساس بی حالی و ضعف
    ریزش مو
    مشکلات گوارشی
    اختلال خلق
    احتمال بازگشت وزن
    تپش قلب

آیا خانم های باردار می توانند از قرص های لاغری گلوریا استفاده کنند؟

بدون شک جواب این سوال خیر است. خانم های باردار و شیرده دوران بسیار حساسی را پشت سر می گذارند و هر دارویی به سرعت می تواند سلامت جنین را به خطر بی اندازد.

قرص گلوریا و هر قرص لاغری دیگری در این دوره به شدت برای سلامت جنین خطرناک است؛ چرا که سوخت و ساز بدن مادر باردار به طور غیر طبیعی بالا می رود و نیازی به استراحت نمی بیند و این مسئله روی رشد جنین اثر منفی می گذارد.