تبلیغات بنری
عکس جدید مهراوه شریفی نیا با روسری خوش رنگ - فروردین 99  و تصویر دیدنی مهراوه شریفی نیا بازیگر زن ایران و بیوگرافی مهراوه شریفی نیا   مهراوه شریفی‌نیا (متولد ۲۹ فروردین ۱۳۶۰،[۲] تهران) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.   زندگی‌نامهوی دیپلم ریاضی-فیزیک دارد و فارغ‌التحصیل در رشته موسیقی از دانشگاه هنر تهران می‌باشد. او متاهل و فرزند بازیگر سرشناس محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان است.شریفی‌نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل…
عکس جدید مهراوه شریفی نیا با روسری خوش رنگ - فروردین 99

عکس جدید مهراوه شریفی نیا با روسری خوش رنگ - فروردین 99  و تصویر دیدنی مهراوه شریفی نیا بازیگر زن ایران و بیوگرافی مهراوه شریفی نیا

 

مهراوه شریفی‌نیا (متولد ۲۹ فروردین ۱۳۶۰،[۲] تهران) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.

 

زندگی‌نامه

وی دیپلم ریاضی-فیزیک دارد و فارغ‌التحصیل در رشته موسیقی از دانشگاه هنر تهران می‌باشد. او متاهل و فرزند بازیگر سرشناس محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان است.

شریفی‌نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد. ساز تخصصی او پیانو می‌باشد .او در پروژه «شاخه گلی برای دبورا» دستیار ضیاءالدین دری بود. او خواهر بزرگتر ملیکا شریفی‌نیا (بازیگر و نقاش) است.
حاشیه‌ها در سریال کیمیا

انتقادهایی بر سریال کیمیا وارد بود که قسمت قابل توجهی از آنها متوجه گریم بود؛ که ضعف در گریم کیمیا[۴] در سنین کهن‌سالی بود.