تبلیغات بنری
حالوا : «سریال پدر» این روز ها از شبکه دو سیما مهمان خانه های مردم ایران است. این سریال قصه عشق دختر و پسر جوانی را روایت میکند که پسر از جهت مذهبی در سطح بالا قرار دارد . دختر خانم عاشق این پسر میشود و ...   عکس سلفی دسته جمعی بازیگران «سریال پدر»       در خلاصه داستان این سریال آمده است: «حامد پسر جوانی است که طی یک اتفاق درگیر ماجرایی عاطفی می‌شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می‌گیرد…
عکس سلفی دسته جمعی بازیگران «سریال پدر»

حالوا : «سریال پدر» این روز ها از شبکه دو سیما مهمان خانه های مردم ایران است. این سریال قصه عشق دختر و پسر جوانی را روایت میکند که پسر از جهت مذهبی در سطح بالا قرار دارد . دختر خانم عاشق این پسر میشود و ...

 

عکس سلفی دسته جمعی بازیگران «سریال پدر»

 

حالوا : «سریال پدر» این روز ها از شبکه دو سیما مهمان خانه های مردم ایران است. این سریال قصه عشق دختر و پسر جوانی را روایت میکند که پسر از جهت مذهبی در سطح بالا قرار دارد . دختر خانم عاشق این پسر میشود و ...     عکس سلفی دسته جمعی بازیگران «سریال پدر»

 

سلفی مشترک بازیگران سریال پدر

 

در خلاصه داستان این سریال آمده است:

«حامد پسر جوانی است که طی یک اتفاق درگیر ماجرایی عاطفی می‌شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می‌گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت‌ساز بزند»


ساعات پخش سریال پدر

این سریال روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ پخش میشود . و تکرار آن : ۰۱:۳۰ بامداد، ۱۲:۰۰ و ۱۶:۱۵ باز پخش میشود . همچنین پنجشنبه ها پخش خلاصه هفتگی این سریال ساعت ۲۱:۳۰  انجام میشود .

 

 

 بیشتر بخوانید : آشنایی با ساناز طاری در سریال پدر / عکسهای ساناز طاری

  بیشتر بخوانید : آشنایی با سینا مهراد پسر سعید سهیلی +عکس