تبلیغات بنری
فرهاد قریب همسر سابق شراره رخام ، فیلمنامه نویس و کارگردان ایرانی بر اثر کرونا درگذشت. با بیوگرافی کامل شخصی و هنری و سوابق و فیلم ها و جزئیات مرگ و نحوه ازدواج با شراره رخام بازیگر ایرانی و عکس های قدیمی دو نفره .   بیوگرافی فرهاد قریبفرهاد قریب با نام هنری استیون راش Steven Rush، فیلمنامه نویس و مستندساز اهل ایران است که چند سال پیش به آمریکا مهاجرت کرد سوابق و رزومه هنریمرحوم قریب فعالیت هنری و فیلم سازی خود را در ایران آغاز کرد و بعد از مهاجرت نیز در سینمای هالیوود فعالیت داشت. او فارغ…
عکس و بیوگرافی کامل «فرهاد قریب» همسر سابق شراره رخام + (علت مرگ)

فرهاد قریب همسر سابق شراره رخام ، فیلمنامه نویس و کارگردان ایرانی بر اثر کرونا درگذشت. با بیوگرافی کامل شخصی و هنری و سوابق و فیلم ها و جزئیات مرگ و نحوه ازدواج با شراره رخام بازیگر ایرانی و عکس های قدیمی دو نفره .

 

بیوگرافی فرهاد قریب

فرهاد قریب با نام هنری استیون راش Steven Rush، فیلمنامه نویس و مستندساز اهل ایران است که چند سال پیش به آمریکا مهاجرت کرد


سوابق و رزومه هنری

مرحوم قریب فعالیت هنری و فیلم سازی خود را در ایران آغاز کرد و بعد از مهاجرت نیز در سینمای هالیوود فعالیت داشت.


او فارغ التحصیل رشته کارگردانی از یکی از دانشگاه های آمریکا و ملیت ایرانی و آمریکایی داشت که کارگردانی فیلم هایی چونTHE BLACK RO”, “RUNNING FROM THE SHADOW» در کارنامه هنری خود داشت از جمله فیلم های او در ایران میتوان به فیلم پل سیزدهم اشاره کرد.


درگذشت استیون راش همسر سابق شراره رخام

وی در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ بر اثر ابتلای به بیماری کرونا درگذشت

شراره رخام با انتشار پستی در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام چنین نوشت:

با آرزوي شادي روح آن مرحوم كه در مدت كوتاهي كه در ايران بود اعمال خيريه بسياري انجام داد كه در زمان حياتش هيچوقت تمايل به افشاي آن نداشت و مراكز خيريه و بهزيستي ها هميشه محل مراجعه و كمكهاي انساندوستانه ايشان بود ،


توصيه ميكنم فيلم پل سيزدهم كه تنها فيلم ايراني اين عزيز است را حتما از اينترنت جستجو كنيد و ببينيد كه به پاكي روح اين مرحوم پي ببريد.

 

همسر سابق شراره رخام

او چند سال پیش با شراره رخام ازدواج کرده بود که به دلیل مهاجرت از ایران و عدم رضایت همسرش با مهاجرت از ایران، این ازدواج به جدایی ختم شد.

شراره رخام (متولد ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر ایرانی است. او دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد و همچنین لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی است.