تبلیغات بنری
سریالی بر اساس فیلم «ویلایی ها» که بازیگرانی نظیر طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، ثریا قاسمی و صابر ابر در آن نقش‌آفرینی کرده بودند ساخته خواهد شد.«ویلایی ها» عنوان فیلمی به کارگردانی منیر قیدی، نویسندگی منیر قیدی و ارسلان امیری و تهیه‌کنندگی سعید ملکان است که در سال ۹۵ ساخته شد.  این فیلم سینمایی قصه خانواده‌های فرماندهان سپاه و ارتش در سال ۱۳۶۵ است. عزیز زن ۵۰ ساله‌ای است که همراه نوه‌هایش وارد مجموعه ویلاها می‌شود. الیاس نیز راننده بسیجی…
سریال ویلایی ها | عکس گریم و لباس طناز طباطبایی و پریناز ایزدیار در سریال ویلایی ها


سریالی بر اساس فیلم «ویلایی ها» که بازیگرانی نظیر طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، ثریا قاسمی و صابر ابر در آن نقش‌آفرینی کرده بودند ساخته خواهد شد.

«ویلایی ها» عنوان فیلمی به کارگردانی منیر قیدی، نویسندگی منیر قیدی و ارسلان امیری و تهیه‌کنندگی سعید ملکان است که در سال ۹۵ ساخته شد.

 این فیلم سینمایی قصه خانواده‌های فرماندهان سپاه و ارتش در سال ۱۳۶۵ است. عزیز زن ۵۰ ساله‌ای است که همراه نوه‌هایش وارد مجموعه ویلاها می‌شود. الیاس نیز راننده بسیجی است که هر وقت وارد مجموعه می‌شود همه نگران این می‌شوند که شاید خبر شهادت یکی از فرماندهان را بدهد. پس از مدتی سیما که عروس عزیز است از تهران می‌آید تا بچه‌های خود را به خارج از کشور ببرد.


سریال ویلایی ها | عکس گریم و لباس طناز طباطبایی و پریناز ایزدیار در سریال ویلایی ها

 

در این فیلم که در ژانر دفاع مقدس ساخته شده، طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، ثریا قاسمی، صابر ابر، علی شادمان، آناهیتا افشار، معصومه بیگی، فریما کهنمویی و گیتی قاسمی ایفای نقش کرده اند.

حالا منیر قیدی تصمیم گرفته یک مجموعه نمایشی با همین عنوان را برای گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما بسازد. البته او در این سریال تهیه‌کننده کار است و مشخص نیست که کارگردانی را هم برعهده دارد یا خیر.

این سریال که با نام موقت «ویلایی ها» شناخته می شود، در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته خواهد شد و در حال حاضر در مرحله تحقیق و نگارش به سر می‌برد