1 ​ 2 فال روزانه جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ وو فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ وو فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶

فال فردا جمعه,فال امروز جمعه 16 مهر,فال روزانه 1400/07/16,فال امروز 16 مهر 1400,

فال روزانه جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ وو فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ فال جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ فال روزانه جمعه شانزدهم مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ و فال روز جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰  فال روزانه در روز جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ فال روز تولد 1400/07/16 دوست عزیزی که 16 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، مستقل، مهربان، دارای قدرت تکلم بالا و اجتماعی هستید. مورد حمایت قرار دادن دیگران و مهربانی شما را در هر جمعی که قرار بگیرید محبوب و معروف می کند. شما…

تبلیغات بنری
فال روزانه جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ وو فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ فال جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ فال روزانه جمعه شانزدهم مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ و فال روز جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰  فال روزانه در روز جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ فال روز تولد 1400/07/16 دوست عزیزی که 16 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، مستقل، مهربان، دارای قدرت تکلم بالا و اجتماعی هستید. مورد حمایت قرار دادن دیگران و مهربانی شما را در هر جمعی که قرار بگیرید محبوب و معروف می کند. شما…
فال روزانه جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ وو فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶

فال روزانه جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ وو فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶

فال جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶

فال روزانه جمعه شانزدهم مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ و فال روز جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ 

فال روزانه در روز جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰

فال روز تولد 1400/07/16

دوست عزیزی که 16 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی باهوش، مستقل، مهربان، دارای قدرت تکلم بالا و اجتماعی هستید. مورد حمایت قرار دادن دیگران و مهربانی شما را در هر جمعی که قرار بگیرید محبوب و معروف می کند. شما خیلی راحت می توانید انرژی مثبت یا منفی اطرافیانتان را احساس کنید و بفهمید که چه حسی نسبت به شما دارند. امسال در مقابله با مشکلاتی که ممکن است در وضعیت سلامتی‌تان پیش بیایند هیچ چیز به اندازه داشتن انرژی مثبت و نگرش صحیح تأثیرگذار نخواهد بود، البته این را هم باید بگوییم که به غیر از دندان هایتان در جای دیگری از بدنتان با مشکل جدی مواجه نخواهید شد. امسال مسافرت‌هایی که می روید می توانند نقش مهمی در زندگی شما ایفا کنند. خواه این سفرها به قصد فعالیت های تجاری و یا برای پیدا کردن کار باشند، خواه به قصد تفریح و خوشگذرانی، تأثیر آنها را تا مدت ها در زندگی خود به طور ملموسی خواهید دید. اگر کسب و کار مستقلی برای خودتان دارید به شما توصیه می شود که سعی کنید برای گسترش تجارت خود با شرکت های خارجی ارتباط برقرار کنید. شما قادر خواهید بود با مشکلاتی که در محل کارتان به وجود می آیند به راحتی مقابله کنید و آنها را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. لجبازی با همکاران و رؤسایتان چیزی جز دردسر برایتان نخواهد داشت. شاید رابطه عاطفی‌تان امتحان سختی را پشت سر بگذارد، اما خوشبختانه در نهایت از آن پیروز بیرون خواهید آمد. آبان، آذر و اسفند ماه‌های شانس شما هستند.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

اگر می خواهید در مورد موضوع حساسی با کسی صحبت کنید بهتر است تا جایی که می توانید احتیاط به خرج دهید. وقتی کلمه ها از دهانتان خارج شدند دیگر نمی‌توانید آنها را پس بگیرید، پس در انتخاب آنها دقت کنید. شما دلتان می خواهد که روابط عاطفی‌تان همان شکلی باشند که خودتان می خواهید و مایه آرامش و راحتی شما باشند، اما چنین چیزی همیشه هم امکان پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و فردی که دوست دارید اختلافات و مشکلاتی وجود دارند که شاید به این سادگی ها هم حل نشوند. تنها چیزی که می تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک کند گذشت زمان است. متاسفانه، همیشه همه چیز دقیقا همان طور که شما برنامه ریزی کرده‌اید پیش نخواهد رفت

 

فال حافظ متولدین فروردین :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز اگر کسی انتظار بیش از حدی از شما داشته باشد به احتمال خیلی زیاد واکنش نشان داده و یا حتی رفتار تندی از خودتان بروز می دهید. متأسفانه این رفتار می تواند شما را در وضعیتی قرار دهد که اصلا دلتان نمی‌خواهد. با وجود این که شما در حال حاضر از لحاظ روحی بسیار حساس هستید، تنها خطری که در واقع امنیت شما را تهدید می کند از دست دادن کنترل رفتارهایتان است. این بدان معنی نیست که باید خشم خود را فرو ریخته و خودتان را تحت فشار روانی قرار دهید، فقط لازم است آنچه شما را ناراحت کرده است را با آرامش و ملایمت بیشتری به زبان بیاورید و به طرف مقابلتان نیز اجازه بدهید نظرات و احساسات خود را بیان کند تا به تفاهم دست پیدا کنید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

شما با صبوری تمام در انتظار زمان مناسب برای در میان گذاشتن موضوعی مهم با یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگی خود بوده‌اید، اما امروز ناگهان کنترل احساساتتان از دستتان خارج شده و بی آن که خودتان بخواهید حرف‌هایی که نمی‌خواسته‌اید به زبان بیاورید را هم به طرف مقابلتان می گویید. سرکوب کردن این احساسات و پنهان سازی احساس سردرگمی‌تان در حال حاضر امکان پذیر نیست و شاید رفتاری غیر منطقی از خودتان نشان دهید. سعی کنید آنچه در سر دارید را تا جای ممکن به آرامی و مهربانی بیان کنید، زیرا در واقع وضعیت آنقدرها هم که شما فکر می کنید حاد نیست. به دیگران اجازه دهید چشمتان را به روی واقعیت ها باز کنند.

 

فال حافظ متولدین خرداد :

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز وقتی پای انجام دادن وظایف و مسئولیت‌هایتان و اطاعت از آنچه به شما دستور داده شده است در میان باشد، آنچه برایتان مثل روز روشن به نظر می رسد ممکن است فرسنگ ها از واقعیت فاصله داشته باشد. برای پیدا کردن واقعیتی که به دنبالش هستید باید تمام اراده و پشتکار خود را به کار بگیرید و اگر کسی مانع شما شد و در سر راهتان قرار گرفت، چند قدم عقب تر بروید و سعی کنید از زاویه ای دیگر به موضوع نگاه کنید. تغییر دادن نگرشتان می تواند دقیقا همان کلیدی باشد که برای حل کردن این معمای پیچیده به آن نیاز دارید. امشب عشقتان را به یک رستوران گران قیمت دعوت کنید و به جاهایی ببرید که شاید در حالت عادی به نظرتان کمی گران قیمت باشند!

 

فال حافظ متولدین تیر :

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز ممکن است با نیروی بازدارنده ای مواجه شوید که به سادگی یک مانع کوچک بر سر راهتان نیست. شما با کسی روبرو هستید که از هر لحاظ نسبت به شما تسلط دارد و نمی‌توانید با او مبارزه کنید، پس سعی کنید خودتان را به آرامی و بدون درگیر شدن از این موقعیت کنار بکشید، اما توانایی های خودتان را هم نشان دهید و مثل شخصی بی کفایت عمل نکنید. شاید بتوانید با به کار گرفتن خلاقیت ذاتی خود این وضعیت را طوری تغییر دهید که هر دو طرف در آن برنده باشند. شما در حال حاضر دارید در زمینه روابط عاطفی طوری رفتار می کنید که انگار دارید قایم موشک بازی می کنید، بهتر است با صداقت و همدلی بیشتری رفتار کنید!

 

فال حافظ متولدین مرداد :

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز اگر در رابطه عاطفی‌تان صداقتتان مورد تردید قرار بگیرد ممکن است کنترل رفتارتان را از دست داده و عصبانی شوید. با این حال این بحران می تواند به موقعیتی سازنده تبدیل شود و تحولاتی که مدت ها پیش باید در روابطتان به وجود می آمدند را ایجاد کند. شاید حتی زمان آن رسیده باشد که رابطه ای مسموم را برای همیشه به پایان برسانید و زمینه را برای ورود شخصی بهتر به زندگیتان فراهم کنید. بودن در منطقه امنی که برای خودتان ساخته‌اید خیلی راحت است، اما هیچ چیزی در آن رشد نخواهد کرد. اگر برای فکر کردن به زمان و تنهایی نیاز دارید سعی کنید بعدازظهر امروز را به تنهایی بگذرانید و در خلوت خود به همه چیز از زاویه ای تازه نگاه کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز زمان آن رسیده که با عمیق ترین خواسته ها و ترس های پنهان خود روبرو شوید. شرایط کیهانی فعلی می توانند باعث درگیری های درونی شده و بذر بی اعتمادی و بی ارزش انگاشتن نفستان را در وجود شما بکارند. خوشبختانه اگر با صداقت تمام با خودتان روبرو شوید می توانید ضرر را به منفعت بدل کرده و خودتان را از این وضعیت نجات دهید. از آنجایی که شما نمی‌توانید رفتارهای غیر منطقی دیگران را کنترل کنید، سعی کنید زندگی خودتان را به بهترین شکلی که می توانید مدیریت کنید. امروز وقتی پای مسائل عاطفی به میان می آید شما احساس گیجی و بلاتکلیفی می کنید. اگر عشقتان به اندازه انتظارتان به شما توجه نمی‌کند لزوما بدین معنا نیست که دارد به شما خیانت می کند!

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز حتی اگر خودتان فکر کنید که دارید خیلی عادلانه رفتار می کنید ممکن است به راحتی درگیر نبردی طولانی با شخصی شوید که به لجبازی خودتان است. شاید بخواهید به دنبال راهی برای فرار از این وضعیت باشید، ساده ترین و بهترین راه برای جلوگیری از این تنش ها و درگیری این است که  تا جای ممکن با افراد بی ارزش هم کلام نشوید. شما انتظاراتی غیر منطقی و افسانه ای از این که رابطه عاطفیتان چگونه باید باشد در سر دارید و این باعث شده است که موقعیت های خوبی که برایتان به وجود می آیند را به سادگی از دست بدهید. هیچ رابطه ای نمی‌تواند از روز اول همان رابطه ایده آلی باشد که شما در ذهنتان دارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان

رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شاید با خودتان فکر کنید که می دانید برای آینده چه برنامه‌هایی دارید و چه اتفاق‌هایی قرار است بیفتند، با این حال احتمال دارد با مشکلات پیش بینی نشده و یا مخالفت‌هایی که انتظارش را ندارید مواجه شوید. تحت هر شرایطی اولین شرط رسیدن به موفقیت داشتن صداقت است. رویاهایتان در ذهنتان خیلی واضح و مشخص هستند و دقیقا می دانید که چه می خواهید، اما مشکل کار اینجاست که نمی‌دانید چطور می توان آنها را به واقعیت تبدیل کرد. اگر پای مسائل عاطفی در میان است بهتر است به دنبال پیدا کردن راه‌حلی منطقی و عمل گرایانه نباشید. خیلی چیزها کاملا به شانس بستگی دارند و باید صبر کنید و ببینید که چه پیش خواهد آمد.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز برای رسیدن به اهدافتان حاضر هستید پا از حدود خود فراتر گذاشته و هر کاری را که لازم است انجام دهید، اما باید مواظب باشید در این تلاش همراه با پشتکار خود احساسات و بازخورد منفی در دیگران ایجاد نکنید. این کار فقط جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت. عشق و روابط عاطفی امروز حالتی رمانتیک تر و رویایی تر به خود خواهند گرفت. وقتی در مورد کسی که دوست دارید حرف می زنید و یا حتی وقتی که به او فکر می کنید چشم‌هایتان برق می زنند. اگر هم مجرد هستید درخشش و جذابیتی که وجودتان را در برگرفته است حتی اگر خودتان به دنبال شروع رابطه جدیدی نباشید هم دیگران را به شما جذب خواهد کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی

صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

در روابطی که با دیگران دارید کمی احتیاط کنید و دست از اصرار برای این که کارها همان طوری که شما دلتان می خواهد انجام شوند بردارید. شما چنان انتظارات زیادی از طرف مقابلتان دارید که شاید هیچ گاه نتواند انتظاراتتان را برآورده کند و این می تواند باعث نا امیدی او نسب به رابطه ای که دارید و آینده آن شود. دست از تلاش برای تبدیل کردن عزیزانتان به آن چیزی که خودتان می خواهید برداشته و آنها را همان طوری که هستند بپذیرید. اگر احساس می کنید حالتان زیاد خوب نیست بهتر است امروز را در خانه مانده و استراحت کنید. با تغذیه مناسب و استراحت کافی جلوی سرماخوردگی لعنتی را بگیرید تا فردا بتوانید راحت به کارهایتان برسید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی رویاهایتان می توانند به واقعیت بدل شوند. این می تواند همان زمانی باشد که مدت ها در انتظارش بود‌‌اید، پس خودتان را آماده کنید. اگر کسی شما را به خود جذب کرده و دنبال فرصتی مناسب برای در میان گذاشتن احساستان هستید این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید. به رفتارهایی که با اطرافیانتان دارید دقت کنید، ببینید از چه حرکات و رفتارهایی که از خودشان بروز می دهند نفرت دارید، سپس به خودتان نگاه کنید و ببینید که خود شما هم این ویژگی ها را دارید! بله، احساساتی که نسبت به دیگران داریم خیلی چیزها را در مورد خودمان می توانند به ما بگویند! اولین قدمی که باید بردارید این است که خودتان را تغییر دهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.