1 ​ 2 فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸

فال امروز پنجشنبه,فال 8 مهر 1400,فال روزانه هشت مهر 1400,

فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ فال روزانه پنجشنبه هشت مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ و فال روز پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰فال روزانه پنجشنبه هشت مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ و فال روز پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ فال روزانه در روز ۸ مهر ۱۴۰۰ فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ دوست عزیزی که ۸ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک شما تمام ویژگی های یک شخصیت کامل و بی نقص را دارا هستید، از جمله اینکه…

تبلیغات بنری
فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ فال روزانه پنجشنبه هشت مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ و فال روز پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰فال روزانه پنجشنبه هشت مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ و فال روز پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ فال روزانه در روز ۸ مهر ۱۴۰۰ فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ دوست عزیزی که ۸ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک شما تمام ویژگی های یک شخصیت کامل و بی نقص را دارا هستید، از جمله اینکه…
فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸

فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸

فال روزانه پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸

فال روزانه پنجشنبه هشت مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ و فال روز پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰فال روزانه پنجشنبه

هشت مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ و فال روز پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰

فال روزانه در روز ۸ مهر ۱۴۰۰

فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۰۸

دوست عزیزی که ۸ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک

شما تمام ویژگی های یک شخصیت کامل و بی نقص را دارا هستید، از جمله اینکه با انرژی، قابل اعتماد، منظم، خلاق و مبتکر، با صداقت و خون گرم هستید. شما معتقد هستید که باید تا جایی که می توانید به دیگران کمک کنید و برای آنها وقت و انرژی صرف کنید. شما بسیار اجتماعی هستید و از برقراری ارتباط با دیگران و پیدا کردن دوست های جدید لذت می برید. با این همه باید به لجبازی، بی صبری و بی احتیاطی خود غلبه کنید. امسال از لحاظ سلامتی خود شما با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما وضعیت سلامتی والدینتان ممکن است نگرانی ها و هزینه‌هایی را برای شما به همراه داشته باشد. با این همه این مشکل تا پیش از پایان یافتن سال حل خواهد شد. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات امسال سود بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. درگیری های حقوقی که برای مدتی طولانی شما را به خود مشغول کرده بودند بالاخره به طور رضایت بخشی حل خواهند شد. امسال نتیجه ی زحماتی که در زمینه ی حرفه ای می کشید و انرژی و وقتی که صرف کارتان می کنید را خواهید دید و موفقیت های قابل توجهی کسب خواهید کرد. امسال روابط عاطفی شما خیلی خوب پیش خواهند رفت و اگر متاهل باشید رابطه خیلی خوبی با همسرتان خواهید داشت. آذر، فروردین، خرداد و مهر بهترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز می توانید خیلی راحت روی دور کار کردن بیفتید و کارهای زیادی را هم به انجام برسانید، به شرط آنکه یادتان باشد در طول مسیرتان تفریح هم داشته باشید. با وجود این که در کارتان با اراده تمام پیش می روید و هیچ چیزی نمی‌تواند جلویتان را بگیرد، روابط اجتماعی در حین انجام کار، از خود کاری که انجام می دهید مهمتر هستند. هیچ کدام از احساسات خود را انکار و یا مخفی نکنید و در مکالماتتان خیلی واضح و رک سخن بگویید. مخفی کردن حقایق در امروز، مشکلات را در آینده چند برابر خواهد کرد. اگر موضوعی در رابطه عاطفی‌تان وجود دارد که نیاز به بحث و بررسی دارد حتما برای آن وقت کافی بگذارید تا بتوانید آن را حل کرده و همراه با عشق‌تان از آخر هفته خود لذت ببرید.

 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

شما اغلب آنقدر دیدگاه های محکم و ثابتی دارید که موقعیت های خیلی خوبی را تنها به خاطر این که با ذهنیت قبلی خودتان تفاوت دارند نادیده می‌گیرید. اما امروز می توانید به این تفکر خود غلبه کرد و از فرصت های خوبی که برای تفریح و خوشگذرانی برایتان فراهم می شوند استفاده کنید. در مسیر زندگی اجتماعی شما تغییرات عجیبی به وجود آمده است که در نهایت جهتی کاملا متفاوت به آن خواهد بخشید. خوشبختانه اگر ندانید چکار باید بکنید تا هر قطعه ای در جای خود قرار بگیرد هم مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. انعطاف پذیری هر چند برای شما، به ویژه وقتی که فکر می کنید همه حقیقت را می دانید، کار چندان ساده ای نیست، امروز برای شما کلید خوشحالی و آرامش خواهد بود.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

اهمیت دادن به خودتان همیشه نشان دهنده خودخواهی و از خود راضی بودن شما نیست. برای خودتان وقت بگذارید و به وجود و سلامت خود اهمیت بدهید و عادت‌هایی که برای سلامتیتان مفید هستند را حتما در برنامه خود قرار دهید. احساس تعهد بسیار زیاد شما نسبت به انجام  دادن و به پایان رساندن کارهایی که شروع کرده اید ممکن است گاهی آنقدر توان شما را تحلیل دهد که بر خلاف آنچه انتظار می رود به جای داشتن اثری سازنده نقشی مخرب روی کارهایتان داشته باشد. بر عکس آنچه خودتان فکر می کنید گنجاندن فعالیت های تفریحی و اجتماعی در برنامه روزانه تان به شما کمک خواهد کرد علاوه بر داشتن روابطی شاد و سالم، در کارتان نیز موفق تر باشید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز حرف زدن در مورد احساسات و خواسته‌هایتان می تواند شما را به دردسر بیندازد، به ویژه اگر این خواسته های شما باعث ناراحتی دیگران شوند. با این حال شدیدا به شما توصیه می شود که احساسات خود را سرکوب نکنید، زیرا ضرر این کار خیلی بیشتر از منفعت آن می تواند باشد. در هر صورت انتظار نداشته باشید که دیگران مقدمات خوشحالی و رضایت شما را فراهم کنند، این خود شما هستید که باید شرایط لازم را به وجود آورده و این احساس را به خود هدیه کنید، همان طور که دیپاک چوپرا گفته است «وقتی دیگران را مقصر دانسته و سرزنش می کنید در واقع دارید حقایق مربوط به خودتان را نادیده می‌گیرید».

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز برخی اختلاف نظرهایی که بین شما و اطرافیانتان وجود دارند ممکن است شما را وادار کنند که ارزش ها و باورهای خود را مورد بررسی قرار دهید. به جای این که سعی کنید حرف خود را به کرسی بنشانید ذهن خود را باز نگه داشته و سعی کنید نگرش دیگران را نیز پذیرفته و درک کنید. امروز دلتان می خواهد که هر طور شده بخشی از روزتان را به تفریح و خوشگذرانی اختصاص دهید، ولی به احتمال زیاد سرتان خیلی شلوغ‌تر از آنی خواهد بود که انتظارش را داشته‌اید. اگر در آغاز روز محکم و با اراده به کارهایتان بچسبید و آنها را به موقع به انجام برسانید خواهید توانست ساعات پایانی روز را به خودتان اختصاص دهید.

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز اگر انتظارات خود را خیلی بالا ببرید ممکن است باعث دلخوری خودتان شوید. طبیعتا شما نمی‌خواهید برای اجتناب از چالش و درگیری از خواسته های خود دست بردارید، اما حالات روحی متغیر شما می توانند باعث ایجاد حساسیت بیش از اندازه شوند. به جای این که دیگران را بر اساس موافقت یا عدم موافقت آنها با نظرات خود مورد قضاوت قرار دهید بهتر است با دقت بیشتری به نظرات آنها گوش فرا دهید. شاید صبح را بخواهید به تنبلی بگذرانید، ولی اگر کارهایتان را زودتر شروع نکنید و از برنامه عقب بمانید، این کار به ضرر خودتان تمام خواهد شد و نمی‌توانید بعد از ظهرتان را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز حس ششم شما خیلی خوب کار می کند و می توانید به راحتی به احساسات اطرافیانتان پی ببرید. ارتباط شما با دوستان و همسایه‌هایتان خیلی گرم، دوستانه و خوب خواهد بود. روابط عاطفیتان نیز خیلی خوب خواهند بود و امشب شبی فوق العاده برای یک شام رمانتیک دو نفره در یک رستوران خوب و یا حتی در منزل می تواند باشد. شما این توانایی را دارید که با به کارگیری حس ششم خود برای مشکلاتی قدیمی که مدت ها درگیر آنها بوده‌اید راه حل‌هایی جدید پیدا کنید. وقتی نسبت به دیدگاه های دیگران انعطاف پذیر باشید آنها هم به احساسات شما اهمیت و بهای بیشتری خواهند داد و شما را بیشتر درک خواهند کرد.

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

به نظر می رسد که امروز یک نفر در مقابل تک تک حرکات شما نقشه ای کشیده است تا مانع آنها شود، با این حال شما آمادگی کافی برای مقابله با تمامی این موانع را دارید. قبل از این که به حقیقت امر پی ببرید، عکس‌العمل های شدید از خودتان نشان ندهید، زیرا ممکن است به اشتباه بخشی از تفکرات و خیال پردازی های خودتان را جای حقیقت در نظر گرفته و بیش از آنچه که باید به آن اهمیت بدهید. به جای این کار نیت خیر خودتان را نشان داده و تمام تلاشتان را بکنید تا به اوضاع بهبود ببخشید. کسی که دوست دارید سعی دارد طوری برخورد کند که انگار همه چیز روبراه است، اما چیزی او را ناراحت کرده است، به این مشکل پی برده و حالش را بهتر کنید.

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:  در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز پشت لبخند زیبایتان دریایی از نگرانی نهفته است ولی تا بعد از ظهر امروز تردیدهایی که نسبت به خود دارید نیز از بین خواهند رفت. نیازی نیست که هیچ چیزی را تغییر دهید، هر چند که ممکن است احساس کنید اگر بلافاصله عکس‌العمل نشان ندهید به مشکل بر خواهید خورد. بهترین راه برای غلبه به تردیدهایتان این است که یادتان باشد جزئیات آنقدر که الان به نظرتان می رسند مهم نیستند. اگر در حال حاضر به خودتان سخت نگیرید هیچ دلیلی وجود ندارد که نگران این باشید که اگر کارها طبق پیش بینیتان انجام نشوند، در آینده چه مشکلاتی برایتان پیش خواهند آمد. شما مجبور نیستید همیشه نقش قهرمان را برای همه بازی کرده و فرشته نجات آنها باشید، گاهی باید فقط برای خودتان باشید و کاری را انجام دهید که خودتان دلتان می خواهد.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دس

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

حالا دیگر وقت آن فرا رسیده است که نفس راحتی بکشید. ممکن است که احساساتتان برای مدتی بسیار طولانی پشت سدی بزرگ در دام افتاده باشند، ولی اکنون دیگر زمان به جریان افتادن آنها فرا رسیده است. هیچ کدام از احساسات سرکوب شده تان را به حال خود رها نکنید، با بیان این احساسات و آگاهی یافتن نسبت به آنها در نهایت به آرامش و رضایت خواهید رسید. حالا که فرصتی دست داده است مشکلات مربوط به گذشته را یک بار برای همیشه حل کنید و کنار بگذارید، تا بتوانید با خیال راحت موانع را کنار گذاشته و به سوی آینده خود پیش بروید. انرژی منفی را کنار زده و دنیای اطرافتان را با نگاهی مثبت ببینید.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز شما در جمع نزدیکان و دوستانتان همچون فرد غریبه ای هستید و دلیل آن هم این است که حاضر نیستید خودتان را با دیگران هماهنگ کنید. با این حال حتی اگر خودتان فکر کنید که همه در اشتباه هستند و حق با خودتان است نمی توانید آنها را قانع کنید که همان طوری رفتار کنند که شما می خواهید. احساس می کنید که در دریایی طوفانی با قدرتی شدید که کنترل آن از دست شما خارج است گرفتار شده‌اید. تلاش برای به دست گرفتن کنترل اوضاع تنها با هدر رفتن وقت و انرژیتان همراه خواهد بود. آسان گرفتن و استراحت دادن به خودتان برای امروز تاکتیک هوشمندانه ای خواهد بود. نیازی نیست در مسیر خود تغییری ایجاد کنید، فقط کافی است به آگاهی کیهان اعتماد کرده و فشار کمتری به خودتان وارد کنید.

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:  هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یک نفر دارد به شما گیر می دهد و به نظرتان این رفتار او اصلا منصفانه نیست و شما هیچ کاری نکرده اید که بخواهید این قدر سرزنش بشوید. با این حال اگر نگاهی دقیق تر به وضعیت موجود بیندازید خواهید دید که در واقع شرایط فعلی نتیجه رفتارهای اشتباه گذشته شما است. با این حال دلیلی ندارد که نگران شده و بخواهید خودتان را سرزنش کرده و اجازه دهید گذشته تان آینده شما را خراب کند. همه ما گاهی اشتباه می کنیم، آنچه اهمیت دارد این است که اشتباه خودمان را پذیرفته و از آن درس بگیریم. این که بدانید چه زمانی باید محکم و با اراده به برنامه هایتان چسبیده و چه زمانی باید به خودتان راحت بگیرید به این معنی است که سلطان سرنوشت خود شده اید و کنترل آن را در دست خود گرفته اید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.