1 ​ 2 فال روزانه جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۹

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۹

فال روز جمعه,فال روزانه,فال امروز جمعه,فال 19 شهریور 1400,فال جمعه 18 شهریور,

فال امروز جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰   فال جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد جمعه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ فال ۱۹ شهریور ۱۴۰۰  فال روزانه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه جمعه ۱۹ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ دوست عزیزی که ۱۹ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک شما شخصی فعال، شجاع، سرزنده، پرشور و نشاط و بسیار دیپلماتیک هستید. با شخصیت تأثیرگذاری که دارید می توانید به خیلی از چیزهایی که می خواهید دست پیدا کنید و در کارتان بسیار موفق باشید، اما باید فکری به حال عجول و دمدمی مزاج بودن خودتان بکنید.…

تبلیغات بنری
فال امروز جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰   فال جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد جمعه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ فال ۱۹ شهریور ۱۴۰۰  فال روزانه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه جمعه ۱۹ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ دوست عزیزی که ۱۹ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک شما شخصی فعال، شجاع، سرزنده، پرشور و نشاط و بسیار دیپلماتیک هستید. با شخصیت تأثیرگذاری که دارید می توانید به خیلی از چیزهایی که می خواهید دست پیدا کنید و در کارتان بسیار موفق باشید، اما باید فکری به حال عجول و دمدمی مزاج بودن خودتان بکنید.…
فال روزانه جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۹

فال امروز جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ 

 فال جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰

فال حافظ و فال روز تولد جمعه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰

فال ۱۹ شهریور ۱۴۰۰

 فال روزانه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰

فال روزانه جمعه ۱۹ شهریور

فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۱۹

دوست عزیزی که ۱۹ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک

شما شخصی فعال، شجاع، سرزنده، پرشور و نشاط و بسیار دیپلماتیک هستید. با شخصیت تأثیرگذاری که دارید می توانید به خیلی از چیزهایی که می خواهید دست پیدا کنید و در کارتان بسیار موفق باشید، اما باید فکری به حال عجول و دمدمی مزاج بودن خودتان بکنید. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود، اما نمی شود گفت که با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد. سعی کنید توجه کافی را به وضعیت سلامتی خود داشته باشید و چکاپ های سالانه‌تان را به موقع انجام دهید. از لحاظ اقتصادی امسال برای شما سال متوسطی خواهد بود و نمی شود انتظار داشته باشید که تا پایان سال به تمام اهدافی که در این زمینه دارید رسیده باشید. آنهایی که در زمینه‌ی تجارت فعال هستند در زمینه های پرسودتری سرمایه گذاری خواهند کرد و نسبت به قبل وضع بهتری خواهند داشت. شما از طریق سفر و شرکت در فعالیت های اجتماعی با افراد ارزشمندی آشنا خواهید شد که می توانند به شما کمک های زیادی در رسیدن به اهدافتان بکنند. شاید از لحاظ حرفه ای امسال آن دوره‌ی طلایی که در رویاهایتان دیده‌اید نباشد، اما بدون شک برای شما پیشرفت‌هایی را به همراه خواهد داشت و به بالا رفتن از پله های موفقیت ادامه خواهید داد. متاهل‌ها امسال روابط خوبی با همسرشان خواهند داشت و از حمایت او برخوردار خواهند بود. مهر، آذر و اسفند بهترین ماه های امسال هستند.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز انتظار نداشته باشید دیگران در رابطه با مسائل مربوط به عشق به اندازه شما حساسیت به خرج بدهند. آنها درگیر دنیای خودشان هستند و ارتباط برقرار کردن با آنها برای شما دشوار خواهد بود. این که سعی کنید توجه آنها را به آنچه خودتان می خواهید جلب کنید غیر ممکن نیست، اما می تواند بسیار مشکل باشد و ارزش این همه زحمت را ندارد. امروز دچار یک چالش درونی هستید و از طرفی می خواهید کارهای عقب افتاده‌تان را انجام دهید و از طرفی دیگر دلتان می خواهد که روز تعطیلتان را با تفریح و خوشگذرانی سپری کنید. مسلما وسوسه خوشگذرانی در تعطیلات آخر هفته خیلی قویتر از میل به انجام کارهای خسته کننده است، به خودتان سخت نگیرید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

لعل سیراب به خون تشنه لب یار من است***وز پی دیدن او دادن جان کار من است

شرم از آن چشم سیه بادش و مژگان دراز***هر که دل بردن او دید و در انکار من است

تعبیر:قدر جوانی را بدانید. منتظر خبری خوش باشید که برای آن دست به دعا برداشته اید. از چیزی نترسید، ایمانتان شما را از هر طوفانی نجات می بخشد. به بازوی خودتان متکی باشید. خودتان را از بند مادی رها کنید و به قران توسل جوئید.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است بعضی‌ها بخواهند شما را قانع کنند که در ارتباط با مسئله ای نظرتان را تغییر داده و بپذیرید که دارید اشتباه می کنید. فکر نکنید که اگر با کسی در ارتباط با موضوعی اختلاف نظر دارید لزوما حق با اوست و اشتباه از جانب شماست. اختلاف نظر بین دو نفر لزوما نشان دهنده این نیست که یکی از آنها در اشتباه است، شاید فقط زاویه دیدتان با هم فرق داشته باشد. امروز شدیدا احساس می کنید که به استراحت و تجدید قوا احتیاج دارید و دوست دارید تا جای ممکن در رختخواب بمانید و کاری نکنید. اشکالی ندارد، هر چقدر دلتان می خواهد استراحت کنید، ولی کارهایی که باید انجام دهید را هم در نظر داشته باشید و در مورد آنها کوتاهی نکنید

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز موقعیت های خوبی برای ماجراجویی برای شما فراهم خواهد شد. سعی کنید خودتان را خیلی درگیر کارها و چیزهای کوچکی که اهمیت چندانی ندارند نکنید و از فرصت های به دست آمده استفاده کنید. سعی کنید زاویه دید گسترده ای داشته باشید، دنیای عظیمی پیش رویتان است که باید آن را کشف کنید. امروز غافل گیری‌هایی در انتظارتان خواهند بود، خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. حتی اگر همه چیز خیلی خوب و روبراه به نظر می رسد هم احتیاط کردن و استفاده از عقل سلیم را فراموش نکنید و اطلاعات کافی در مورد قدم‌هایی که می خواهید بردارید کسب کنید. با قدم های کوتاه پیش بروید و همیشه تعادل را رعایت کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

انرژی خود را بیهوده صرف نکنید تا به دیگران ثابت کنید که حق با شما است و ایده های خود را برای آنها توجیه کنید. به جای این کار روی اهداف اصلیتان متمرکز شوید و تا زمانی که پیشرفت را حس نکرده‌اید دست از تلاش برندارید. وقتی ذهنتان آزاد است و اولویت های خود را می دانید درک این که برای رسیدن به اهدافتان در دراز مدت چه کارهایی باید انجام دهید بسیار آسانتر خواهد شد. امروز ممکن است یک نفر شما را به عنوان ریشه اصلی یکی از معضلات موجود مقصر بداند و این موضوع شما را دچار دردسر کند. کاری به کار دیگران نداشته باشید و تا جای ممکن سعی کنید سرتان به کار خودتان باشد. اگر توانستید امشب حتما با دوستان نزدیکتان دیدار کنید و به گردش بروید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر:تو مقبول درگاه خداوندی و رحمت او شامل حالت می باشد. دولت و عزت نصیب تو شده و به لطف خداوند است که به ثروت می رسی. کاری را که می خواهی انجام بدهی بسیار سودمند است اما مواظب باش، خدا را فراموش نکنی که هر چه داری از اوست. همه در مقابلت هیچ اند پس از قدرت خود بصورت تازیانه استفاده نکن.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

یک نفر که سرشار از انرژی است ممکن است امروز برای شما پیشنهادات زیادی داشته باشد، ولی وقتی به طور تنگاتنگ با دیگران کار می کنید باید بهای آن را نیز بپردازید. شاید این شراکت در نگاه اول خیلی وسوسه انگیز به نظر بیاید و احساس کنید که معامله ای دو سر برد است. ولی باید یادتان باشد که قبل از شروع به هر کاری باید اختلاف نظرهای موجود را یافته و حل کنید تا بتوانید به نتایجی خوب برسید و از این تلاش مشترک بهره ببرید. اگر پایه کارتان را خوب بسازید خواهید توانست رابطه ای پایدار داشته باشید که به نفع هر دویتان خواهد بود. امشب بعد از تمام شدن کارهایتان زمانی را هم برای خوشگذرانی و تفریح همراه با عشقتان کنار بگذارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز مسائل مرتبط با عشق و روابط عاطفی به نفع شما پیش خواهند رفت و عشق درست همان زمانی که اصلا فکرش را هم نمی کنید به سراغتان خواهد آمد. در حال حاضر خلاقیتی در درونتان به جوشش در آمده که بهترین شکل برای بروز آن انجام کارهای هنری است. حالا که روز تعطیل است و وقت دارید به برنامه‌هایتان فکر کنید و اگر تغییراتی لازم دارند آنها را اعمال کنید. هر کاری که اکنون انجام دهید در آینده برایتان نتیجه های خوبی به همراه خواهد داشت. یادتان باشد که هر چقدر بیشتر برای به دست آوردن چیزی تلاش کنید، زمانی که آن را به دست می آورید برایتان عزیزتر خواهد بود، پس اشکالی ندارد اگر مجبور باشید کمی سختی را تحمل کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

ای شاهد قدسی که کشد بند نقابت***و ای مرغ بهشتی که دهد دانه و آبت

خوابم بشد از دیده در این فکر جگرسوز***کاغوش که شد منزل آسایش و خوابت

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز باید بعضی چیزها را به شانس و اقبالتان واگذار کنید و بپذیرید که برخی چیزها به شرایط موجود بستگی دارند و نمی توانید همیشه همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. شما در حال حاضر خیلی خوش بین هستید و افکار مثبت شما را نسبت به آینده امیدوار کرده‌اند. این موقعیت خیلی خوبی برای پیدا کردن انگیزه و تلاش بیشتر است، اما مواظب باشید دچار ساده انگار نشوید و هر از گاهی با جدیت بیشتری شرایط را بسنجید تا مبادا مشکلی برایتان به وجود بیاید. امروز ممکن است از لحاظ عاطفی در وضعیتی پیچیده قرار گرفته باشید. به ندای قلبتان گوش کنید، وقتی سخن از عشق به میان می آید چیزی جز گوش کردن به صدای قلبتان به شما کمک نخواهد کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز اوضاع به نفع شما خواهد بود و تقریبا بیشتر کارها، به ویژه مسائل مرتبط با عشق و احساسات، همان طوری که خودتان می خواهید پیش خواهند رفت. شور و هیجان عجیبی که در وجود خود احساس می کنید را با شخصی که دوست دارید به اشتراک گذاشته و با هم کارهایی را انجام دهید که برای شما به تجربه ای لذت بخش و به یاد ماندنی تبدیل خواهند شد. به هر مهمانی و جشنی که دعوت شدید آن را بپذیرید وگرنه چیزهای با ارزشی را از دست خواهید داد. به ویژه اگر مجرد باشید شرکت کردن در این مهمانی‌ها فرصت آشنایی با فردی را برایتان فراهم خواهد کرد که ممکن است روزی به عشق زندگی‌تان تبدیل شود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:در کاری به رقابت پرداخته ای ولی پشت پرده کار اجام می دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی. هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنی نیستی. کار دیگران را بی ارزش نکن تا کار خودت پر بهاء شود که این دور از ادب است.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز بباید اعلام استقلال کرده و به اطرافیانتان نشان دهید که نمی توانند شما را مجبور کنند آن طوری که آنها می خواهند زندگی کنید. هر کاری را که انجام می دهید به خاطر خودتان انجام دهید و از آن لذت ببرید. قلبتان به شما خواهد گفت که چه مسیری را باید در پیش بگیرید، گول آنهایی که می خواهند وادارتان کنند راه دیگری در پیش بگیرید را نخورید. امروز دلتان می خواهد در خانه باشید و روز آخر هفته را به استراحت کردن اختصاص دهید و تمایل چندانی به بیرون رفتن و وقت گذراندن با دیگران ندارید. دلتان می خواهد وقتتان را صرف خانه و خانواده‌تان کنید. کمی تغییر دکوراسیون و رسیدگی به ظاهر منزل فکر خیلی خوبی می تواند باشد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

دل من در هوای روی فرخ***بود آشفته همچون موی فرخ

بجز هندوی زلفش هیچ کس نیست***که برخوردار شد از روی فرخ

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز مسائل مربوط به عشق و روابط عاطفی هرچند غیر قابل پیش بینی هستند اما به طور کلی به نفع شما پیش خواهند رفت. شما باید در عشقتان به گونه ای به تعادل برسید که چنان غرق معشوقتان نشوید که اگر لحظه ای نگاهش به سوی دیگر بود دچار آسیب های روحی و روانی شوید. امروز در مورد افرادی که با شما سر و کار دارند کمی حساس هستید و دلتان نمی خواهد با هر کسی رابطه داشته باشید. ترجیح می دهید خودتان را از جمع کنار بکشید و بین خودتان و دیگران حد و مرزهایی را مشخص کنید. البته بهتر است خیلی هم منزوی نباشید، این دوستان شما برایتان منافعی به همراه خواهند داشت که در صورت دوری کردن از آنها از دست خواهید داد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود. سر نماز همیشه دعا می کنید که خوار و ذلیل نشوید. در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

در حال حاضر خیلی راحت می توانید رفتارها و کارهایتان را توجیه کنید. اکنون باید تصمیماتی مهم بگیرید و برای گرفتن بهترین تصمیم ممکن قبل از هر کاری باید پرونده های مربوط به گذشته را حل کرده و برای همیشه ببندید. امروز تا جایی که می توانید خودتان را درگیر بحث های بی پایانی که هیچ نتیجه ای برایتان به همراه نخواهند داشت نکنید. به احساس و نیازهای درونی‌تان توجه ویژه ای داشته باشید و هر آنچه که احساس می کنید نیاز دارید را برای خودتان فراهم کنید و کاری را انجام دهید که حس می کنید برایتان بهتر است. شاید انتخاب‌هایتان خیلی به مذاق دیگران خوش نیایند ولی هوش شما و احساسات درونی‌تان شما را به راه اشتباه نخواهند کشاند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

درست است که امروز روز تعطیل است، ولی شما کارهایی برای انجام دادن دارید که نباید در مورد آنها کوتاهی کنید. پس کمر همت ببندید و قبل از هر کاری وظایفتان را انجام دهید تا توانید بعد از ظهر را به استراحت کردن و یا تفریح همراه با دوستانتان بپردازید. اگر کمی زودتر بیدار شوید و کارهایتان را سر و سامان ببخشید برای همه کارهای مورد علاقه‌تان وقت خواهید داشت. مسائل مربوط به عشق و احساسات در حال حاضر در نقطه اوجی به سر می برند که باعث شده‌اند شما سرشار از انرژی شده و همچون یک بمب ساعتی باشید که هر لحظه ممکن است منفجر شود. بهتر است چیزی بیش از حد نیاز واقعیتان از عشقتان طلب نکنید و زمینه را برای ایجاد بحران فراهم نکنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.