1 ​ 2 فال روزانه دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

فال امروز دوشنبه,فال روزانه 22 شهریور 1400,

فال روزانه دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ فال امروز دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه دوشنبه ۲۱ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ دوست عزیزی که ۲۲ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک شما شخصی واقع بین، موقر، ایده آل گرا، متعهد به کار و حرفه‌ی خود و بسیار اجتماعی هستید. شما از شنایی با افراد جدید و رفتن به محل های جذاب و بکر لذت می برید. از لحاظ سلامتی…

تبلیغات بنری
فال روزانه دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ فال امروز دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه دوشنبه ۲۱ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ دوست عزیزی که ۲۲ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک شما شخصی واقع بین، موقر، ایده آل گرا، متعهد به کار و حرفه‌ی خود و بسیار اجتماعی هستید. شما از شنایی با افراد جدید و رفتن به محل های جذاب و بکر لذت می برید. از لحاظ سلامتی…
فال روزانه دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

فال روزانه دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

فال امروز دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

فال دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

فال حافظ و فال روز تولد دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

فال ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

فال روزانه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰

فال روزانه دوشنبه ۲۱ شهریور

فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۲

دوست عزیزی که ۲۲ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک

شما شخصی واقع بین، موقر، ایده آل گرا، متعهد به کار و حرفه‌ی خود و بسیار اجتماعی هستید. شما از شنایی با افراد جدید و رفتن به محل های جذاب و بکر لذت می برید. از لحاظ سلامتی امسال برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود و می توانید با استفاده از انجام فعالیت های معنوی و مذهبی به سلامت روح و روان خود نیز رسیدگی کنید و آرامش ذهنی پیدا کنید. اگر اهل تجارت هستید امسال چه از لحاظ شخصی و چه اقتصادی برای شما سال خوب و همراه با موفقیت های فراوان خواهد بود. از طریق سرمایه گذاری های گذشته و املاکی که از طریق ارث به شما می رسد سود زیادی به جیب خواهید زد و موقعیت اقتصادی‌تان بهبود قابل توجهی می یابد. تا جای ممکن در مورد مسائل کاری و اسرار حرفه ای خود با دوستان، همکاران و شرکای خود صحبت نکنید، چون این کار به ضررتان تمام خواهد شد. از قرض دادن و قرض گرفتن پول خودداری کنید تا بعدا به مشکل برنخورید. شما به طور ذاتی مهارت های مدیریتی بالایی دارید و دوست ندارید از هیچکس تبعیت کنید و ترجیح می دهید خودتان مدیر و رهبر باشید و در هر زمینه ای از بقیه جلو بزنید، برای رسیدن به این هدف باید لجبازی و دمدمی مزاجی خود را کنار بگذارید. شروع یک رابطه‌ی عاطفی جدید تغییراتی اساسی در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. آذر و بهمن بهترین ماه های سال هستند.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

شما در حال حاضر خوشحال و سر حال هستید و با نگاهی مثبت به زندگی و آینده‌تان نگاه می کنید و این حالتتان برای مدتی ادامه خواهد داشت. موفقیت قریب‌الوقوع در کار و روابط شخصیتان را احساس می کنید و همین باعث شده حال بهتری داشته باشید و رفتارتان با اطرافیانتان هم بهتر شود و بیشتر آنها را درک کنید. پس تعجب نکنید اگر اطرافیانتان هم به پاس این همدلی تمام تلاش خود را برای حمایت از شما می کنند. سعی نکنید جلوی سرعت پیشرفتتان را بگیرید. درست است که آهسته پیش رفتن بیشتر وقت‌ها منطقی و عاقلانه است، اما وقتی همه چیز دارد اینقدر خوب پیش می رود چه اصراری دارید که نگران باشید و جلوی پیشرفت خودتان را بگیرید؟!

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

شاید به فکر این باشید که برای یک سفر در این روزهای آخر تابستان برنامه ریزی کرده و خستگی چند ماه تلاش بی وقفه را از تن به در کرده و خودتان را چند ماه پرتلاش و فعالیت دیگر آماده کنید. سعی کنید اگر چنین برنامه ای دارید حتی اگر شده خرج بیشتری روی دست خودتان بگذارید هم تجربه تازه ای را برای خودتان و اعضای خانواده‌تان رقم بزنید که تا مدت‌ها از آن یاد کرده و از تک تک لحظات آن خاطرات خوبی داشته باشید. شما ترجیح می دهید حتی اگر قرار است جواب رد بشنوید تکلیف رابطه عاطفی‌تان را مشخص کرده و جهت آن را مشخص کنید. اما در حال حاضر ممکن است با حرف‌هایتان طرف مقابلتان را برنجانید، کمی دست نگه دارید و بیشتر به آنچه می خواهید بگویید فکر کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز شما در اوج سلامتی قرار داشته و کاملا سرحال و با انرژی هستید. هم از لحاظ فیزیکی و هم روحی و عاطفی، قدرت و توانایی بسیاری را در وجودتان احساس می کنید و همه این چیزها دست به دست هم داده و امروز را برای شما به روزی زیبا تبدیل کرده‌اند. خودتان را در خانه حبس نکنید و از این همه انرژی که در وجودتان حس می کنید نهایت استفاده را ببرید. سعی کنید نسبت به افرادی که در مقایسه با شما چه از لحاظ استعدادها و توانایی‌ها و چه از لحاظ میزان پیشرفت در سطح پایین تری قرار دارند با صبوری بیشتری رفتار کنید و در حرف زدن با آنها ملایمت بیشتری داشته باشید. یادتان باشد که همه ما از امکانات و توانایی‌هایی یکسان بهره مند نیستیم.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

سعی کنید امروز با هیچ کس وارد بحث و جدال نشوید. درگیری لفظی شما را به هیچ نتیجه ای نخواهد رساند، اما اگر رفتاری دوستانه و صلح آمیز داشته باشید می توانید در کمال آرامش اوضاع را همان طور که خودتان می خواهید پیش ببرید. شما در حال حاضر افکار، احساسات و نیازهای دیگران را خیلی خوب درک می کنید، پس از این موقعیت هم به نفع خودتان و هم بقیه استفاده کنید. با وجود این که شما معمولا فرد با احتیاطی هستید، امروز حاضر خواهید بود برای رابطه عاطفی‌تان دست به ریسک بزنید. البته بهتر است حواستان را جمع کنید که جسارت را با رفتار عجولانه و بدون فکر اشتباه نگرفته و کاری نکنید که بعدا از انجام آن پشیمان شوید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما همیشه در درک کردن احساسات و افکار دیگران خیلی خوب عمل می کنید، اما امروز این استعدادتان به شدت افزایش یافته است و می تواند روی روابط شما و اطرافیانتان آثار مثبت قابل توجهی داشته باشد. در حال حاضر بسیار با انرژی هستید و به دنیای اطرافتان با دید مثبتی نگاه می کنید و اوضاع در زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان باب میلتان هستند. از لحاظ فیزیکی نیز خودتان را بسیار قوی و با انرژی حس می کنید. از این روز تعطیل استفاده کرده و به ورزش و پیاده روی و حتی اگر برایتان ممکن است به کوهنوردی بروید. حالا که همه چیز اینقدر دارد خوب پیش می رود اجازه ندهید بحث های پیش پا افتاده با همسرتان به دعوا تبدیل شوند و این روز زیبا را خراب کنند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز به دلیل احساس نزدیکی بیشتری که با دوستان نزدیک و عشقتان دارید، حرف زدن  با آنها می تواند منافع زیادی برای شما به همراه داشته باشد و تأثیرات مثبتی روی روابط شما بگذارد. همچنین وقت گذراندن با کودکان به شما احساس شادی و انرژی خواهد بخشید و به شدت به شما توصیه می شود. امروز حتی اگر احساس کردید با وجود لبخند افرادی که با شما حرف می زنند حرف‌هایشان تلخ و گزنده است سعی کنید واکنش منفی نشان ندهید و دعواهای کهنه را دوباره شروع نکنید. رویکرد منطقی شما در رابطه با مشکلات موجود در رابطه عاطفی‌تان می تواند برترین ویژگی شما در حال حاضر باشد. اگر بگویید با احساسات نمی شود منطقی رفتار کرد سخت در اشتباهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

موفقیت‌هایی که این چند وقت اخیر داشته‌اید به شما انگیزه تازه ای بخشیده‌اند تا برای بهبود موقعیت اجتماعی و اقتصادی خود تلاش کنید و نگاهتان نسبت به آینده خود بسیار مصمم و همراه با اعتماد به نفس است. همه این مسائل باعث شده‌اند که احساس خوشبختی بیشتری کنید و احساس کنید حالا که کارها دارند به خوبی پیش می روند به خانواده‌تان نیز نزدیک تر شده‌اید و افکار و احساسات آنها را بهتر درک می کنید. هر چند رویای ماندن در خانه و لم دادن روی صندلی مورد علاقه‌تان را در سر می پرورانید ولی این استراحت طولانی مدت شما را خسته خواهد کرد و دنبال کاری برای انجام دادن خواهید گشت، پس خودتان را در خانه زندانی نکنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

شما معمولا مسائل را با عقل و منطق خود می سنجید، اما امروز احساسات شما و انرژی درونی‌تان چنان قدرت فوق‌العاده ای گرفته‌اند که خودتان نیز غافلگیر شده‌اید. امروز بسیار خوش بین و پر از انرژی و شور و هیجان هستید و از شرایط موجود لذت می برید. به همین صورت ادامه بدهید و نگذارید هیچ کس و هیچ چیز این روز زیبا را برای شما خراب کند. امروز دلتان می خواهد حرف خودتان را به کرسی بنشانید و حق را کاملا به خودتان می دهید، اما سر و کله یک نفر به کله شقی خودتان پیدا خواهد شد که شما را به میدان مبارزه می طلبد. احساساتی برخورد نکنید، شما کارهایی مهمتر از بحث کردن با دیگران برای انجام دادن دارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما وقتی که از ته دلتان حرف می زنید مهارت خاصی در جلب نظر و قانع کردن دیگران دارید، اما امروز بحث کردن در مورد مسائل منطقی و استدلالی برای شما چندان با موفقیت همراه نخواهد بود. فکر این که مبادا انتخابی که کرده‌اید مورد تایید اطرافیانتان نباشد ذهنتان را به خود مشغول کرده است. لزومی ندارد برای تصمیمات خود به دیگران توضیح بدهید، پس خیالتان راحت باشد و نگران هیچ چیز نباشید. در لحظه زندگی کنید، کمی هم برای خودتان و تفریح وقت بگذارید و فشار بیش از حد به خودتان وارد نکنید. کمی احساس تردید و دودلی دارید، ولی خوشبختانه یک نفر به شما کمک خواه کرد و اگر حرف او را قبول کنید از این حالت نجات پیدا خواهید کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

شما در حال حاضر حال خیلی خوبی دارید و تردیدهایی که بخاطر کندی پیشرفتتان نسبت به مسیری که در پیش گرفته‌اید پیدا کرده بودید دارند برطرف می شوند و صبوری‌تان مثل همیشه به دادتان رسیده است. احساس می کنید همه چیز دارد خوب پیش می رود و به آینده امیدوار هستید. حس ششمتان نیز بسیار قوی است و می تواند کمک زیادی به شما بکند. اکنون مسائل معنوی برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند و شاید به فکر انجام سفری زیارتی باشید. بهتری است قبل از هر گونه برنامه ریزی یکی دو روزی دست نگه داشته و با دوستان و اعضای خانواده‌تان در مورد این تصمیم خود مشورت کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

در حال حاضر شما درک خیلی بهتری از نیازهای دیگران دارید و هر جا که کمکی از دستتان ساخته باشد با سخاوت و همدلی تمام  برای کمک کردن پا پیش خواهید گذاشت. این درکی که از احساسات و نیازهای دیگران دارید باعث می شود روابطتان خیلی خوب پیش بروند و مشکل خاصی نداشته باشید؛ از یک روز خوشایند و بدون تنش لذت ببرید! نیازی نیست تمام دنیا را به دنبال یافتن چیزی به خصوص بگردید، جادوی واقعی در معمولی‌ترین کارهایی که می توانید انجام دهید نهفته است. سعی کنید با دقت بیشتری از زیبایی های کوچک زندگی مثل نوشیدن یک فنجان چای داغ در کنار عزیزانتان و یا تعریف مجدد خاطرات کودکی همراه با پدر و مادرتان و خندیدن از ته دل لذت ببرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز به فعالیت های گروهی که با مسائل معنوی در ارتباط هستند خواهید پرداخت و با انجام این کار با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که علایق و باورهای مشترکی با شما دارند؛ این آشنایی‌ها می‌توانند مقدمه ساز دوستی‌هایی پایدار باشند. قبل از آن که به خاطر نظرات مخالف دیگران عصبی شده و واکنش های احساسی نشان دهید کمی فکر کنید، آیا نظر آنها واقعا تا این حد برایتان اهمیت دارد؟! به جای این که به خاطر انتقادهای کوچک جنگ های تمام عیار به راه بیندازید کمی به آنچه می شنوید فکر کرده و اگر شنیده‌هایتان به نظرتان مفید نیستند بی تفاوت از کنار آنها رد شوید، چرا باید بیهوده اعصاب خودتان و دیگران را بهم بریزید؟

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.