تبلیغات بنری
  فال روزانه سه شنبه 1 مهر 99 و فال حافظ و فال روز تولد 99/07/01 را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید       فال روز تولد 99/07/01    دوست عزیزی که 1 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!شما شخصی با صداقت، قابل اعتماد، شاد و سرزنده، بسیار محترم سرشار از انرژی مثبت هستید. شخصیت شما بسیار جذاب و تاثیرگذار است و دیگران را خیلی راحت به خود جذب می کنید. فقط باید مواظب باشید که تنبلی باعث نشود که رشد حرفه ای، مادی و شخصیتی کافی را نداشته باشید. اگر خودتان مواظب خودتان باشید و خطرات…
فال روزانه سه شنبه 1 مهر 99 و فال حافظ و فال تولد 99/07/01

 

فال روزانه سه شنبه 1 مهر 99 و فال حافظ و فال روز تولد 99/07/01 را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید

 

 


 

فال روز تولد 99/07/01

 

 دوست عزیزی که 1 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با صداقت، قابل اعتماد، شاد و سرزنده، بسیار محترم سرشار از انرژی مثبت هستید. شخصیت شما بسیار جذاب و تاثیرگذار است و دیگران را خیلی راحت به خود جذب می کنید. فقط باید مواظب باشید که تنبلی باعث نشود که رشد حرفه ای، مادی و شخصیتی کافی را نداشته باشید. اگر خودتان مواظب خودتان باشید و خطرات احتمالی را دست کم نگیرید و با بروز کوچک ترین مشکلات هم به موقع به پزشک مراجعه کنید مشکل خاصی سلامتی شما را تهدید نخواهد کرد، در غیر این صورت و چنانچه کوتاهی کنید ممکن است مشکلی جدی برایتان به وجود بیاید. امسال راه های مبتکرانه ای برای پیشرفت اقتصادی خود و راه اندازی کسب و کارهای تازه به ذهنتان خواهند رسید. شما در بهتر کردن وضعیت مالی خود موفق خواهید بود و نتایج زحماتتان مطابق انتظارتان خواهد بود. شاید با دیدن میزان پیشرفت خود به فکر این بیافتید که کمی ولخرجی کرده و به ظاهر خودتان و زندگیتان رسیدگی کنید. سرمایه گذاری در زمینه ی مسکن و مستغلات در دراز مدت سود زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. برای پیشرفت کسب و کار خود برنامه ریزی برای سفرهای خارجی را حتما در نظر داشته باشید و مطمئن باشید که سود زیادی را به دست خواهید آورد. شما در زمینه ی حرفه ای هم بسیار موفق خواهید بود و تحسین و تأیید مقامات مافوق را به دست خواهید آورد. روابط عاطفی شما به صورتی رویایی باب میل شما خواهند بود و مورد حمایت همسر و خانواده ی خود قرار خواهید داشت. مجردها خودشان را برای دریافت پیشنهادهای ازدواج فراوان آماده کنند. آبانبهترین ماه شال خواهد بود.

 

 


 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز بدون آن که دلیلش را بدانید احساس بیقراری می کنید و آرامش ندارید، اما در واقع دلیل این وضعیت شما می تواند فشارهای کاری زیادی باشد که باعث شده‌اند رنجش و خشم ناشی از اتفاقات گذشته دوباره در وجودتان زنده شوند و نیاز داشته باشید این احساسات خود را تخلیه کنید. حتی اگر نتوانید به دلیل اصلی این استرس و نگرانی درونیتان پی ببرید هم با رها کردن این احساسات حال خیلی بهتری خواهید داشت. امروز خودتان را زیاد درگیر فعالیت های اجتماعی نکنید و مشغول کارهای خودتان باشید و به جنبه های معنوی زندگی خود رسیدگی کنید. اگر به قدرت تخیل خود مجال بدهید و به ابعاد دیگر زندگیتان نیز بیندیشید، گنجینه های زیادی هستند که می توانید کشف کنید.

 

 

 فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 


 

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز حرفهایی را در مورد یکی از دوستان نزدیک تان می‌شنوید طوری که نظرتان در مورد او تغییر می کند. اما بهتر است قبل از هر گونه پیش داوری و پذیرفتن، تمام اطلاعات دریافتی را به خوبی بررسی کنید و حقایق را بسنجید. در نهایت به این نتیجه می رسید که بیشتر اطلاعاتی که به گوش شما رسیده، شایعه ای بیش نبود. حال که قدرت تخیل تان افزایش یافته، بهتر است کاغذی بر دارید و ایده های خود را روی آن بنویسید یا حتی نقاشی کنید. ممکن است دیگران شما را فردی نامهربان خوانده باشند اما این شمایید که حقیقت را می دانید پس غم به دلتان راه ندهید. برای تغییر روحیه تان با عشق زندگی تان به گشت و گذار بروید. حتی اگر حوصله خندیدن ندارید، این کار را بکنید.

 

 فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را
 
تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

 


 

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز خیلی ها در تلاش برای به دست آوردن توجه شما هستند و همه آنها هم به کمک ها و مشورت شما نیاز دارند. این باعث می شود احساس خوبی به شما دست بدهد و احتمالا دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان بر می آید برای آنها انجام دهید، اما این کار می تواند دشوار باشد و باعث شود نتوانید روی انجام کارهایتان تمرکز کنید و آنها را به درستی انجام دهید. اجازه ندهید این وضعیت شما را کلافه کند و باعث شود با دیگران بد رفتاری کنید. درخواست‌هایی که از شما می شود را یکی یکی مورد بررسی قرار دهید و به هیچ کس وعده و وعید بیهوده ندهید. کای است تمام تلاشتان را برای رسیدن به نتیجه مطلوبتان بکنید.

 

 

 فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست
 
تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست
 
تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

 


 

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

شاید امروز بین شما و یکی از نزدیکان و یا همسایگانتان درگیری لفظی ایجاد شود. توانایی فوق العاده شما در کنار آمدن با دیگران قطعا در این وضعیت به کارتان خواهد آمد. اگر دقت کافی نداشته باشید این وضعیت می تواند به یک نبرد تمام عیار تبدیل شود. به محض به وجود آمدن این اختلاف و درگیری سعی کنید آن را به یک وضعیت برد دوطرفه تبدیل کنید، در غیر این صورت حرف هایی به زبان آورده خواهند شد که احساسات شما را برای مدتی طولانی آزرده خواهند کرد. هرچند حال و هوای امروزتان نمی‌گذارد که از تعطیلات خود لذت ببرید ولی کار زیادی برای تغییر دادن این وضعیت از دستتان بر نمی‌آید. بهتر است کارهایی که باعث آرامش بیشترتان می شوند را در برنامه امروزتان قرار دهید.

 

 

 فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست
 
در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست
 
تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 


 

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

مسائل مالی و اقتصادی ممکن است باعث ایجاد برخی دردسرهای کوچک برای شما شوند. شاید در وضعیتی گرفتار شوید که نتوانید بین پس انداز کردن پول‌هایتان برای آینده یا به کار گرفتن آن برای خرید چیزی که مدت ها قصد خرید آن را داشته‌اید انتخاب درست و راحتی داشته باشید. ذهن خودتان را با فکر کردن به این موضوع خسته نکنید، شاید بتوانید با پس اندازی کمتر و پیدا کردن آنچه می خواهید با تخفیف و قیمتی مناسب هر دو گزینه را با هم داشته باشید. امروز هر چقدر دلتان می خواهد تفریح کنید و با دوستانتان خوش بگذرانید، فردا کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت که وقت زیادی برای فعالیت های اجتماعی برای شما باقی نمی‌گذارند.

 

 

 فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست
 
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست
 
تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

 


 

 

فال امروز متولدین شهریور

فعالیت های خیلی زیادی که طی چند رو گذشته داشته‌اید شما را خسته کرده و تحت فشار قرار داده اند. شاید کمی عصبی شده باشید و خیلی راحت و با کوچک ترین رفتار ناخوشایند اطرافیانتان به آنها حمله کنید و واکنش نشان دهید. زمانی که بین شما و دیگران اختلاف نظری وجود دارد به آن به چشم یک فرصت نگاه کنید تا ببینید این کار چه تأثیر بسزایی در گسترش حوزه دیدتان می تواند داشته باشد. سعی کنید با یک دوش آب گرم و یک فنجان چای گیاهی اعصاب خودتان را آرام کنید. امروز زیاد به خودتان سخت نگیرید و تا جای ممکن استراحت کنید. اگر فکر می کنید وقت گذراندن با دوستانتان می تواند به بهتر شدن حالتان کمک کند حتما دیدار با آنها را در برنامه خود قرار دهید.

 

 

 فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است
 
گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است
 
تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 


 

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

زمان آن رسیده که بحران های گذشته را برای همیشه رها کنید و با مسائلی که همیشه از روبرو شدن با آن ها وحشت داشته‌اید روبرو شوید. اگر می خواهید جلوی رشد شخصی و حرفه ای خودتان را نگیرید باید خودتان را از این وضعیت برای همیشه رها کنید و آن چه در زندگیتان تأثیری ندارد را برای ابد از آن خارج کنید. حتی اگر انجام این کار در حال حاضر برای شما با اشک و گریه همراه باشد در نهایت پیشرفت قابل توجهی برایتان به همراه خواهد داشت و احساس شادی و خوشبختی خواهید کرد. راه های بیشماری برای بروز خلاقیتتان وجود دارند و بهترین کار ممکن این است که راههای مختلف را امتحان کرده و به یک راه اکتفا نکنید. جذب شدن شما به گزینه های مختلف به شما قدرت این را می دهد که با تجربه روش های مختلف برقراری ارتباط به بهترین راه ممکن برسید.

 

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست
 
اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست
 
تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

 


 

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

جلسه ای که امروز در آن شرکت خواهید کرد با نوسان ها و اختلاف نظر های بسیاری همراه خواهد بود. افراد حاضر در این جلسه تا حدی اختلاف نظر خواهند داشت که داد و فریاد آنها بلند خواهد شد. به احتمال زیاد شما هم نظرات خاص خودتان را در این مورد دارید، اما بهتر است که خودتان را از این جر و بحث ها دور نگه دارید. حتی اگر برایتان امکان پذیر است به طور کلی در این جلسه شرکت نکنید. شما قادر به متوقف کردن این درگیری ها نخواهید بود و تنها زمینه استرس و فشار روانی را برای خود فراهم خواهید کرد. اگر مجرد هستید داشتن صداقت در مکالماتتان می تواند عشق را برایتان به ارمغان بیاورد، به شرط آنکه عقاید کهنه خود را که زمانی فکر می کردید درست هستند را کنار بگذارید.

 

 

 فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت
 
به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت
 
تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی

 

 


 

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

آیا نامزدتان آنقدر درگیر مسائل خانوادگی شده است که نمی‌تواند هیچ وقتی با شما بگذراند؟ اجازه ندهید احساس عدم امنیت عاطفی به شما غلبه کند، شریک زندگیتان اکنون نیاز دارد که در کنار خانواده‌اش باشد. آرامش خودتان را حفظ کنید و کارهایی که دوست دارید را انجام داده و سر خودتان را گرم کند. خیالتان راحت باشد که به زودی وقت بیشتری را در کنار یکدیگر خواهید گذراند. وقتی می خواهد از این درگیری های خانوادگی فرار کند، سعی کنید بهترین پناهگاه برای او باشید. اگر شجاعت این را داشته باشید که نسبت به تغییرات انعطاف پذیر باشید و آنها را بپذیرید احساساتتان می توانند شما را در مسیر کاملا تازه ای قرار دهند.

 

 

 فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست
 
زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست
 
تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله

 


 

 

♑ فال روز متولدین دی

مسائل مربوط به ارتباطات به نظر با مشکل مواجه شده‌اند. پیام‌هایتان دریافت نمی‌شوند، ایمیل‌هایتان بی پاسخ باقی می مانند و انگار مردم معنای حرف‌هایتان را درک نمی‌کنند. این وضعیت می تواند کارهایتان را با تأخیر بسیار مواجه کرده و یا حتی متوقف کند. سعی کنید اگر با کسی کاری دارید خودتان مستقیما و با استفاده از زبان ساده با او صحبت کرده و از این که متوجه حرف‌هایتان شده است اطمینان حاصل کنید، در غیر این صورت خودتان را برای مواجه شدن با عواقب اهمال کردنتان آماده کنید. وقتی پای مسائل عاطفی در میان است همه چیز توجیه پذیر است. احساسات خود را با آغوش باز پذیرا باشید، خواه منطقی باشند یا نباشند.

 

 

 فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت
 
برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت
 
تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 


 

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز ارزش ها و باورهای شما با شریک تجاریتان و یا کسی که دوست دارید می تواند از زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد. ممکن است یکی از شما نگرشی کاملا عملگرایانه و دیگری طرز فکری ایده آل گرایانه داشته باشد. اگر با وضعیت به وجود آمده به درستی مواجه شوید، شرایط به وجود آمده می تواند نقطه عطفی در رابطه شما و طرف مقابلتان باشد. اگر نمی‌توانید شرایطی ایجاد کنید که هر دو طرف از آن راضی باشند شاید وقت آن رسیده که رابطه خود را مورد بررسی مجدد قرار دهید. ذهنتان خیلی درگیر است، ولی این فکر های خسته کننده را کنار بگذارید و امروز را به فعالیت های اجتماعی و تفریح با دوستان و اعضای خانواده بگذرانید.

 

 

 فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت
 
افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت
 
تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 


 

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

بحث پیش پا افتاده ای که با یکی از اطرافیانتان دارید ممکن است به جاهایی کشیده شود که حتی خودتان هم باورتان نمی شود، ولی این بحث و رویارویی با ایده های جدید به رشدتان کمک بسیاری خواهد کرد. اگر در برقرار کردن ارتباط با کسی که دوست دارید با مشکل مواجه بوده اید شاید بهتر باشد دست از تلاش کردن در این راه بردارید. طرف مقابلتان روز خوبی نداشته و زیاد تمایلی به همراه بودن با شما ندارد، او را برای یک روز هم که شده به حال خودش بگذارید. بر خلاف آنچه فکر می کنید تماسی که به نیت یک احوال پرسی ساده می گیرید هم می تواند به چشم مزاحمت از جانب شما دیده شود.

 

 

  فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است
 
تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است
 
تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.