1 ​ 2 فال روزانه سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳

فال امروز سه شنبه 13 مهر 1400,فال 1400/07/13,فال روزانه سه شنبه,

فال روزانه سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳فال سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳فال روزانه دوشنبه سیزدهم مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ و فال روز سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ فال روزانه در روز سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ دوست عزیزی که ۱۳ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! دوست عزیزی که 13 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مسئولیت پذیر، با صداقت، دارای پشتکار و متعهد هستید. به شما توصیه می شود در سالی که پیش رو دارید…

تبلیغات بنری
فال روزانه سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳فال سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳فال روزانه دوشنبه سیزدهم مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ و فال روز سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ فال روزانه در روز سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ دوست عزیزی که ۱۳ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! دوست عزیزی که 13 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مسئولیت پذیر، با صداقت، دارای پشتکار و متعهد هستید. به شما توصیه می شود در سالی که پیش رو دارید…
فال روزانه سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳

فال روزانه سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳
فال سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳
فال روزانه دوشنبه سیزدهم مهر ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ و فال روز سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰ 
فال روزانه در روز سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰

فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۷/۱۳

دوست عزیزی که ۱۳ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

دوست عزیزی که 13 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مسئولیت پذیر، با صداقت، دارای پشتکار و متعهد هستید. به شما توصیه می شود در سالی که پیش رو دارید پیش از امضای هر گونه قرارداد یا اوراق حقوقی همه چیز را به دقت در نظر بگیرید و به اندازه کافی احتیاط داشته باشید. اگر قصد آغاز شراکتی را دارید پیش از هر اقدامی تمام مزایا و معایب آن را سنجیده و بعد از آن وارد مراحل حقوقی این کار شوید. اگر بتوانید خودتان را از استرس دور نگه دارید از لحاظ سلامتی با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. امسال حتی دوره های کوتاه همراه با فشار و استرس می توانند اثرات جبران ناپذیری روی سلامتی شما داشته باشند. وضعیت اقتصادی شما امسال رو به بهبود خواهد بود و از معاملات خارجی یا قراردادهایی که با دولت دارید و خیلی هم غیر منتظره سر راهتان قرار می گیرند، سود زیادی به جیب خواهید زد. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید بهتر است پیش از هر کاری خوب فکر کنید و به اندازه کافی احتیاط به خرج دهید. امسال تغییراتی جدی در زندگی حرفه ای شما ایجاد خواهد شد که برای شما بسیار سودمند هستند. بعضی ها ممکن است شغلشان را تغییر دهند. شراکت تجاری سودآور خواهد بود. امسال زندگی شخصی شما بسیار لذت بخش خواهد بود و در کنار عشقتان بعضی از زیباترین لحظات زندگیتان را تجربه خواهید کرد. اردیبهشت، مهر، آذر و اسفند بهترین ماه های سال هستند.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

همین حالا دست به کار شوید. شما ایده های فوق العاده ای دارید. در واقع در حال حاضر سخت ترین کاری که باید انجام دهید این است که انتخاب کنید ابتدا کدام یکی از آنها را عملی کند. فعالیت‌هایی که خلاقیت شما را مورد استفاده قرار می دهند بیش از هر چیز دیگری برایتان جذابیت دارند. شما فردی احساساتی و مهربان هستید، ولی این بدان معنا نیست که از شجاعت و جسارت بی بهره‌اید. این را بدانید که شما فردی شجاع هستید، پس با تمام توانتان به دنبال خواسته‌هایتان رفته و به چیزی کمتر از آن رضایت ندهید. شما خیلی خوب می دانید که ترس از جلو رفتن در رابطه باعث به نابودی کشیدن آن خواهد شد. امروز وقت آن رسیده است که کمی ریسک کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز احساس خیلی خوبی ندارید و احساس می کنید که از لحاظ روحی و عاطفی دچار ضعف شده‌اید. از طرفی احساس می کنید که دیگران نسبت به وضعیت شما بی تفاوت هستند و این موضوع شما را بیشتر از همیشه ناراحت می کند. اکنون زمان خوبی برای اتکا به دیگران برای حل کردن مشکلاتتان نیست. قبل از آن که از خانه بیرون بروید زره به تن کرده و خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. ممکن است امروز رفتارهای آزار دهنده ای از جانب دیگران ببینید، ولی نباید بگذارید این موضوع شما را آزار بدهد. به نظر می رسد که امروز هوا طوفانی است و ابر سنگینی بر مکالمات سایه انداخته است و مخالفت‌هایی ناگفته باقی مانده‌اند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز همراهی با دوستانتان و کسانی که دوست دارید و حرف زدن با آنها برای شما بسیار خوشایند خواهد بود. با آنها در مورد احساسات و خاطراتتان صحبت کنید. چنانچه با عشقتان حرف بزنید موضوعاتی مطرح خواهند شد که تا کنون نمی‌دانسته‌اید و این مسئله باعث استحکام بیشتر رابطه شما خواهد شد. شاید برخی از حرف‌هایی که گفته می شوند شما را غافلگیر کنند، ولی صداقت و محبت رابطه شما را خیلی بهتر خواهد کرد. شاید متوجه شده باشید که در رابطه شما، در خود شما و یا عشقتان یک چیزی کم است. ممکن است ریشه این مشکلات در عدم استقلال و خودکفایی باشد. در هر حال سعی کنید ابتدا ریشه مشکل را یافته و سپس دست به عمل بزنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باش

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

اگر موضوعی وجود دارد که باید با آن مواجه شوید از رویارویی با آن طفره نروید. همین حالا وقت آن رسیده است که به این موضوع رسیدگی کنید. شما مجبور نیستید پاسخگوی ارزش های فرهنگی اجتماع باشید و کارتان را بر اساس آنها پیش ببرید. اگر چنین احساسی داشته باشید هیچ گاه نسبت به خودتان و کارهایی که انجام می دهید احساس خوبی نخواهید داشت. امروز دلتان می خواهد زمانتان را به کارهای مفید و با معنی بگذرانید و برای افراد بی ارزش و بیهوده وقتی ندارید. اگر کسی ذهن شما را به خود مشغول کرده است، در صورت اطمینان از انتخاب خود شجاعت این را داشته باشید که پا پیش گذاشته و احساستان را با طرف مقابل در میان بگذارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست

هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

تعبیر:چرا ناامید شده ای هزاران راه چاره وجود دارد. برای رسیدن به آرزویت تلاش کن. مبنای عشق را هوس نگذار چه بسا که شیطان راهبر تو باشد. اگر برای رسیدن به معشوق عاشق نباشی و با جمال ظاهر وصال طلبی جز دردسر عایدت نخواهد شد.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

اکنون برای شما زمانی بحرانی است و احساس می کنید که دنیا دارد روی سرتان خراب می شود. با تمام وجود دارید تلاش می کنید که دنیایتان روی سرتان خراب نشود و یک جورهایی احساس می کنید که تنها خودتان مسئول حفاظت خود در برابر این وضعیت هستید. یادتان باشد شراکت بدین معناست که یک نفر دیگر نیز وجود دارد که در نجات شما از این وضعیت مسئول است. انگار امروز از جذابیت جادوییتان خبری نیست و نمی‌توانید دیگران را آنطور که می خواهید تحت تاثیر قرار دهید. با این حال سعی کنید وقت زیادی را به فعالیت های اجتماعی اختصاص دهید و قدردانی خود را به کسانی که همیشه و در مراحل سختی در کنارتان بوده‌اند نشان دهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد

رواق منظر چشم من آشیانه توست***کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل***لطیفه‌های عجب زیر دام و دانه توست

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

احساس می کنید که امروز برای در دست گرفتن کنترل زندگی خود باید دست به کار شوید. این بدین معناست که احتیاج دارید برخی موانع را از سر راه خود بردارید و برخی افراد نیز شامل این موضوع می شوند. از این که برای به دست آوردن خواسته های خود دست به کار شوید ترسی به دل راه ندهید. عمل های شما خیلی بلندتر از کلماتتان حرف می زنند. اگر احساس می کنید که زمان خیلی سریع دارد پیش می رود و دارید از آن عقب می‌مانید تقویم پیش رویتان را پاره کنید، از تک تک لحظه‌هایتان لذت ببرید. نگذارید ترس از دست رفتن روزها باعث شود از آنها بهره کافی را نبرید. امروز خیلی جذاب به نظر می رسید، اگر مجرد هستید این موضوع شانس پیدا کردن عشق زندگیتان را بالا خواهد برد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اگر آن عکس‌العملی که انتظارش را دارید دریافت نکنید احساس سرخوردگی خواهید کرد. با این حال سعی کنید وقت زیادی را به فعالیت های اجتماعی اختصاص دهید و قدردانی خود را به کسانی که همیشه و در مراحل سختی در کنارتان بوده اند نشان دهید. شما از لحاظ احساسی در اوج هستید و خود را همچون عقابی تیزپرواز احساس می کنید. امروز رفتارتان ممکن است خودخواهانه و غریزی باشید، ولی هیچ اشکالی ندارد. ببینید غریزه تان شما را به کجا خواهد کشاند. احساسات درونی خود را هیچ گاه سرکوب نکنید، چرا که آنها راه را به شما نشان خواهند داد. به ویژه در زمینه عشق و احساسات اکنون باید بر اساس آنچه که قلب‌تان به شما می گوید پیش بروید و رویاهایتان را دنبال کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز شاید در تمام زمینه های مختلف زندگیتان از خودتان بپرسید: چرا من؟! به نظرتان می رسد که همه به غیر از شما هر چیزی که می خواهند را دارند. ولی شاید در واقع دارید زیادی به خودتان گیر می دهید. شما برای خودتان استانداردهایی بالا دارید و این خیلی خوب است. با این حال باید این را نیز به یاد داشته باشید که رسیدن به اهداف کوچک کار ساده ای است، ولی شما بزرگترین کوه ها را می خواهید جابجا کنید و این کار به زمان و انرژی بسیاری نیاز دارد. پس تا می توانید صبور باشید. حتی اگر یک قهرمان المپیک هم بودید امروز در خط آغاز مسابقه به قابلیت های خود و میزان تمرینی که داشته‌اید شک می کردید. آیا واقعا نیاز به تمرین بیشتر دارید؟ آیا باید قابلیت‌هایتان را افزایش دهید؟ خوب به این سوال ها فکر کرده و جواب آنها را بیابید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان

رونق عهد شباب است دگر بستان را***می‌رسد مژده گل بلبل خوش الحان را

ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی***خدمت ما برسان سرو و گل و ریحان را

تعبیر: خویب های و محسناتتان همه را مجذوب خود ساخته و این یکی ار دلایل خوبی باطن شماست. دوستان و آشنایان جملگی شما را دوست دارند و هواخواهتان هستند. همه در مقابلتان خودشان را کوچک می دانند. فتنه را خاموش و آشتی ها را برپا می سازید. کسی از شما ناراحتی ندارد. همه در حق شما دعا و ثنا می گویند.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما قدرتتان را از شناختن خودتان به دست خواهید آورد. هیچ کس دیگری مثل شما نیست، پس روی توانایی‌هایتان تمرکز کنید و کارهایی که تنها شما می توانید انجام دهید را به انجام برسانید. شجاعت بسیار زیادی در وجود خود احساس می کنید که شما را تشویق می کنند ریسک‌هایی بکنید که پیش از این حتی به ذهنتان هم خطور نمی‌کرده‌اند. فرصت‌هایی در انتظارتان هستند که دیگران از آنها بی بهره اند. امروز ترس از شروع یک کار و یا پذیرش مسئولیت های جدید شما را در بر گرفته است. شما در زمینه کاریتان توانایی پذیرش مسئولیت بیشتر را دارید و تنها باید جسارت این کار را پیدا کنید. تنها چیزی که می تواند مانع موفقیت شما بشود ترس شماست. یادتان باشد که ترس تنها چیزی است که باید از آن بترسید!

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

رفتارهای سرسختانه یک نفر نسبت به اطرافیان و موقعیت ها ممکن است در ابتدا باعث تعجب شما بشود و چندان از رفتارهای او خوشتان نیاید، ولی بعدا خواهید دید که در واقع درس خیلی مهمی می توانید از این فرد بگیرید. رفتارهای او را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید تا ببینید که شما هم اگر می خواهید موفق باشید باید بتوانید تا حدودی این رفتارهای جسورانه را از خود نشان دهید. این موضوع به ویژه در زمینه مسائل عاطفی و عشقی صدق می کنید. اگر اصول و ارزش های قدیمی خانوادگی باعث می شوند که آن طور که باید و شاید برای عشقتان از خودتان مایه بگذارید، دیگر وقت آن فرا رسیده است که با مشت بر روی میز کوبیده و حرفتان را به کرسی بنشانید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی

صوفی بیا که آینه صافیست جام را***تا بنگری صفای می لعل فام را

راز درون پرده ز رندان مست پرس***کاین حال نیست زاهد عالی مقام را

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز بدون آن که خودتان تلاش زیادی بکنید خیلی چیزها باب میلتان پیش خواهند رفت. انگار همه چیز، به ویژه مسائل مربوط به روابط عاطفی‌تان، دارد همان طوری که شما می خواهید پیش می رود و به همین دلیل هم برایتان سخت است که بخواهید یک جا بنشینید. پس از فرصتی که پیدا کرده‌اید نهایت استفاده را ببرید. فعالیت های خیرخواهانه و کمک به خیریه ها و امثال آنها به شما آرامش روحی خواهد بخشید، پس کمکی هرچند کوچک را حتما در برنامه خود قرار دهید. سعی کنید با کسانی ارتباط برقرار کنید که به شما در بهتر شدن کمک کرده و درس زندگی به شما بدهند. این روابط حتی در پیشرفت رابطه عاطفی‌تان موثر خواهند بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است نظرات دیگران شما را دلسرد و ناراحت کنند. رفتار آنها به نظر شما گستاخانه و اشتباه به نظر می رسد. شاید به همین دلیل رفتار معمول خود را کنار گذاشته و شروع کنید به گوشه و کنایه زدن به دیگران و با رفتار و کارهایتان زمینه دلخوری آنها را فراهم کنید. این رفتار شما احتمالا نتیجه سرکوب کردن احساسات و انرژی درونیتان است. مواظب باشید خودتان رفتارهایی که در واقع از آنها متنفر هستید و در دیگران مورد انتقاد قرار می دهید را از خود بروز ندهید. برای فراموش کردن این احساسات منفی از اول صبح برای یک شب خیلی خوب همراه با کسی که دوست دارید و به شما آرامش می بخشد برنامه ریزی کنید و نگذارید هیچ چیزی این حال خوبتان را خراب کند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد