1 ​ 2 فال روزانه شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

فال روزانه شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

فال امروز شنبه 6 شهریور 1400,فال 6 شش شهریور 1400,فال روزانه 6 شهریور 1400,

فال شنبه ۶ شهریور همراه با فال روزانه ۶ شهریور ۱۴۰۰ / فال امروز شش شهریور با فال روز تولد ششم شهریور / فال روزانه امروز شش شهریور و طالع بینی امروز را ببینید.

تبلیغات بنری
فال شنبه ۶ شهریور همراه با فال روزانه ۶ شهریور ۱۴۰۰ / فال امروز شش شهریور با فال روز تولد ششم شهریور / فال روزانه امروز شش شهریور و طالع بینی امروز را ببینید.
فال روزانه شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

فال روزانه شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

فال امروز! شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ + فال حافظ و فال روز تولد 

فال شنبه ۶ شهریور همراه با فال روزانه ۶ شهریور ۱۴۰۰ / فال امروز شش شهریور با فال روز تولد ششم شهریور / فال روزانه امروز شش شهریور و طالع بینی امروز را ببینید.

فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

دوست عزیزی که ۶ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک

شما شخصی جسور، شجاع، با وقار، مستقل، پر انرژی، مثبت‌اندیش، دارای اعتماد به نفس و منظم هستید. شما مهارت های مدیریتی فوق‌العاده ای در اختیار دارید و می توانید دیگران را به راحتی تحت تأثیر قرار داده و قانع کنید که طبق برنامه های شما پیش بروند. شما باید به تکبر و بی صبری خود که ویژگی های منفی شخصیت شما هستند غلبه کنید. نمی توان گفت که امسال از لحاظ سلامتی با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود، اما اگر چکاپ های سالیانه‌تان را به موقع انجام داده و در صورت بروز مشکلات به موقع به پزشک مراجعه کنید اوضاع نسبتا خوبی خواهید داشت. وضعیت مادی شما امسال رو به بهبود خواهد بود و از منابعی که شاید فکرش را هم نکنید پول و درآمد به سوی شما سرازیر خواهد شد. شاید برای گسترش کسب و کار خود به خارج از کشور سفر کنید، این سفر بدون شک برای شما بسیار موفقیت آمیز خواهد بود و فرصت های جدیدی را برایتان فراهم خواهد کرد.شما در تمام طول سال به خاطر تلاش‌هایی که پیش از این کرده بودید اما دیده نشده بودند مورد تشویق و تحسین قرار خواهید گرفت. شما در زمینه‌ی حرفه ای پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت و تأثیر مثبتی روی هر کسی که دلتان بخواهد خواهید گذاشت. در رابطه‌ی عاطفی‌تان نیز خواهید توانست هر مشکلی که دارید را حل کنید. آبان، اردیبهشت و تیر بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

مردم اغلب شما را به عنوان یک فرد خجالتی و کم حرف می شناسند ولی اینگونه نیست. خودتان نیز این موضوع را درک کرده‌اید که وقتی که با کسی احساس راحتی داشته باشید، دوستانه تر برخورد خواهید کرد. امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان سخت خواهد بود. از آنجا که شما فردی اجتماعی هستید، این وضعیت برایتان خیلی غیر عادی خواهد بود. در واقع وقتی با دوستانتان خوش و بش می کنید، حرف های آنها شما را گیج و سردرگم می کند و شاید منظور حرف های آنها را نفهمید. این موضوع، با توجه به شخصیت دوستانه شما، بسیار عجیب است. باید یک مدت به خودتان استراحت دهید و حال و هوای این روزهای خود را عوض کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است شما بالاخره دست به کار شده و بخواهید وسایل منزلتان را که نیاز به تعمیر دارند درست کنید و یا آنها را تعویض کنید. بهتر است این کار را خودتان انجام ندهید و آن را به کسی که در این حوزه تخصص دارد و می تواند آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد بسپارید. آدم های جدیدی وارد زندگی‌تان می شوند. ممکن است افرادی امشب سر زده برای شام به مهمانی شما بیایند. امروز برای شما همه چیز غیر قابل پیش بینی می باشد. مقداری غذای اضافه در منزلتان نگه دارید و منتظر بمانید تا ببینید چه پیش خواهد آمد. یادتان باشد که استقبال گرمی از مهمانتان داشته باشید، هر چند که بدون دعوت به مهمانی شما آمده باشد.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

حواستان را برای هر پیشامد غیر منتظره ای جمع کنید. ممکن است با کسی روبرو شود که برای شما اطلاعات ارزشمندی را به همراه داشته باشد. شاید در حال حاضر به اینکه این اطلاعات چقدر ارزشمند هستند پی نبرید ولی این اطلاعات اگر درست به کار گرفته شوند تاثیر خیلی زیادی در زندگی شما خواهند داشت. این ممکن است آغاز یک تغییر بزرگ در زندگی شما باشد. تغییری که نه تنها زندگی شما را، بلکه زندگی تمام کسانی را که با شما زندگی می کنند، دگرگون خواهد کرد. برای هر رویدادی آماده باشید. همه کارهایتان را با اعتماد به نفسی کامل انجام دهید. امروز یکی از هیجان انگیز ترین روزهای تمام دوران زندگی‌تان خواهد بود.

 

فال حافظ متولدین خرداد : 

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز روز برآورده شدن آرزوهای شماست. یک اتفاق بسیار غیر منتظره پیش خواهد آمد و از جایی که فکرش را نمی کنید پول زیادی به دستتان خواهد رسید. اندکی طول می کشد تا به این ثروت باد آورده و ناگهانی عادت کنید. امروز روزی پر از شانس برای شما می باشد. شاید تصمیم بگیرید که با استفاده از این پول روش زندگی‌تان را تغییر دهید. برای این منظور ممکن است بخواهید به شهر دیگری نقل مکان کنید و یا شغلتان را تغییر دهید. طوری زندگی‌تان را تغییر دهید که به نفعتان باشد. سعی کنید کمتر به این ثروت ناگهانی تکیه کنید. باید سریع عمل کنید ولی با عجله تصمیم گیری نکنید. نتیجه یک تصمیم بدون تفکر برای شما ممکن است منجر به یک فاجعه شود.

 

فال حافظ متولدین تیر : 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

ممکن است از مهارت فوق‌العاده خود در نویسندگی اطلاع داشته باشید ولی مطمئنا همه‌ی قابلیت‌هایتان را نمی شناسید. بهتر است زمان بیشتری را به ارتقای مهارت‌هایتان اختصاص دهید. اگر بخواهید زمانی که به نویسندگی اختصاص می دهید را کاهش دهید تا به دیگر کارهایتان برسید نمی توانید در این کار پیشرفت زیادی داشته باشید. کمی بیشتر برای انجام کارهای با ارزشی مانند نویسندگی و کارهایی که در آنها استعداد دارید وقت بگذارید. به یاد داشته باشید که در حال حاضر مهمترین چیز برای شما پیشرفت در کارهایی است که به آنها علاقه دارید. یک هفته را به این کار اختصاص دهید و ببینید چه نتیجه ای خواهید گرفت!

 

فال حافظ متولدین مرداد : 

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

با برنامه بودن و با تاکتیک عمل کردن، تنها ویژگی مطلوب شما نیست. شما ویژگی های خوب بسیاری دارید، اما نسبت به احساسات دیگران بی توجه هستید. با این حال امروز اوضاع کاملا فرق کرده است. امروز برای شما فرصت برای شروع دوباره است تا تغییراتی اساسی در زندگی‌تان ایجاد کنید. با به وجود آوردن این تغییرات در شخصیت و افکارتان، شما قابلیت این را پیدا خواهید کرد که احساسات و عقاید دیگران را درک کنید و به روشی منطقی و اصولی به آنها پاسخی مناسب دهید. از اینکه چقدر این رویکرد جدید شما در بهبود روابطتان موثر خواهد بود شگفت زده خواهید شد. با دقت بیشتری به حرف های دیگران گوش دهید و در صحبت کردن عجله نکنید.

 

فال حافظ متولدین شهریور : 

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

اگر همین امروز چمدانتان را نبندید و راهی یک سفر هیجان انگیز نشوید هم به زودی این کار را انجام خواهید داد. شما نیاز شدیدی به هیجان و ماجراجویی احساس می کنید و هیچ چیزی نمی تواند به خوبی سفر کردن این عطش را برطرف کند. حواستان به کیف پول و رمز کارت های بانکی‌تان و هر چیزی که به حساب و کتاب های مالی مربوط می شود باشد زیرا با یک احتیاطی کوچک ممکن است درگیر بحث در مورد مسائل مالی شوید. اگر چنین موقعیتی پیش آمد از بحث کردن در مورد آن خجالت نکشید، شاید تنها یک سوء تفاهم پیش آمده که با حرف زدن برطرف می شود و جلوی بدبین شدن شما به اطرافیانتان را می گیرد.

 

فال حافظ متولدین مهر : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

خیلی کم پیش می آید که انرژی مثبت بدون داشتن تلاش و کوشش نتیجه ای را به همراه داشته باشد. اگر به این نکته توجه نداشته باشید در گردابی فرو خواهید رفت که خدا می داند آخر کارتان را به کجا ختم کند. مطمئن باشید تلاش‌هایتان بی نتیجه نخواهند ماند، پس در عین خوش بین بودن تمام سعی خود را برای رسیدن به خواسته‌هایتان به کار بگیرید. تغییرات پیش بینی نشده در مسیر حرفه‌ای‌تان امروز شما را غافلگیر خواهد کرد. این در واقع هشداری است برای شما تا هر گونه شک و تردیدی که در وجودتان هست را مورد بررسی قرار داده و با افرادی که با آنها در ارتباط هستند در میان بگذارید و این مسائل را یک بار برای همیشه حل کنید.

 

فال حافظ متولدین آبان : 

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

شما به طور ذاتی یک مدیر و رهبر فوق‌العاده هستید و امروز بهترین فرصت ممکن برای استفاده از این توانایی‌تان می تواند باشد. شاید پیش از این در پا پیش گذاشتن و به کارگیری ایده‌هایتان درنگ کرده باشید، اما موفقیت های اخیرتان اعتماد به نفس لازم برای انجام این کار و دنبال کردن اهدافتان را در اختیارتان قرار داده‌اند. خوشبختانه اطرافیان و به ویژه آنهایی که نسبت به شما در موقعیت بهتر و بالاتری قرار دارند شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد. شاید امروز عشقتان شما را به کاری که اصلا انجام نداده‌اید متهم کند. خونسردی خودتان را حفظ کنید و به جای داد و بیداد کردن در آرامش به او ثابت کنید که در اشتباه است.

 

فال حافظ متولدین آذر : 

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز شما احساس می کنید که همه چیز را تحت کنترل دارید و می توانید هر کاری که دلتان بخواهد را با موفقیت انجام دهید. اکنون زمان فوق‌العاده ای برای شروع پروژه ای است که مدتی قصد آغاز آن را داشته‌اید اما به هر دلیلی موفق نشده‌اید. شما بدون شک موفق خواهید بود، اما باید مواظب باشید خودتان عامل شکست خود نشوید. گاهی ما سرسخت‌ترین دشمن خود هستیم. به توانایی های خودتان اعتماد داشته باشید و در راه دست یابی به رویاهایتان با قدم‌هایی محکم گام بردارید. دخالت در رابطه‌ی عاطفی یک زوج که هر دو از دوستان خوب شما هستند می تواند برای شما دردسرساز شود پس خودتان را از این ماجرا دور نگه دارید.

 

فال حافظ متولدین دی : 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز یک آشنایی ساده و یا یک دوستی اجتماعی ممکن است به صورتی کاملا غیر منتظره به احساسی عاشقانه تبدیل شود و هیچ کس به اندازه‌ی خودتان از این اتفاق غافلگیر نخواهد شد. پیش از هر اقدامی به این که هدف نهایی‌تان چیست خوب فکر کنید، اگر احساس می کنید این حستان ممکن است زودگذر باشد دست نگه دارید و کاری نکنید که این دوستی و آشنایی تباه شود. سعی کنید آرامش خود را در رفتار با اطرافیانتان حفظ کرده و خشم خودتان را کنترل کنید. در غیر این صورت شاید رفتاری از خودتان نشان دهید که احترامی که بین شما و طرف مقابلتان وجود داشته برای همیشه از بین برود و رابطه‌تان هیچ گاه به حالت قبلی باز نگردد.

 

فال حافظ متولدین بهمن :

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس سرزندگی می کنید و انگار جان تازه ای گرفته‌اید. احساس می کنید قدرت فوق‌العاده ای را در اختیار دارید و می توانید کارهای زیادی را انجام دهید. به احتمال زیاد حق با شماست و می توانید در انجام تقریبا هر کاری که خودتان بخواهید موفق باشید. هر چیزی که ذهن و توجهتان را به آن معطوف کنید خیلی خوب پیش خواهد رفت. فقط مواظب باشید زیاده روی نکنید و با انجام کارهای بیش از حد خودتان را خسته نکنید و یا مسئولیت‌هایی که در حد توانتان نیستند را نپذیرید. در پایان روز با توجه به حجم کارهایی که کرده‌اید کمی احساس خستگی طبیعی است، اما احساس رضایتی که دارید به این خستگی می ارزد.

 

فال حافظ متولدین اسفند :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

 

فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06فال روزانه پنجشنبه 6 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/06