1 ​ 2 فال روزانه شنبه 1 شهریور 99 و فال حافظ و فال روز تولد 99/6/1

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه شنبه 1 شهریور 99 و فال حافظ و فال روز تولد 99/6/1

فال روز تولد 99/6/1,فال حافظ یکم شهریور 99,فال امروز 1 یکم شهریور 99,

فال روزانه شنبه 1 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/01   فال روز تولد 99/06/01       دوست عزیزی که 1 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!   شما شخصی متواضع، با صداقت، مستقل، خلاق و قابل اعتماد هستید، اما باید سعی کنید منفی نگری، قدر نشناسی و رفتارهای بچگانه‌ی خود را کنار بگذارید. امسال وضعیت سلامت شما بسیار خوب خواهد بود و جای هیچگونه نگرانی نیست، اما بهتر است چکاپ های سالیانه‌تان را به موقع انجام دهید و خیال خودتان را راحت کنید. امسال سرمایه…

تبلیغات بنری
فال روزانه شنبه 1 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/01   فال روز تولد 99/06/01       دوست عزیزی که 1 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!   شما شخصی متواضع، با صداقت، مستقل، خلاق و قابل اعتماد هستید، اما باید سعی کنید منفی نگری، قدر نشناسی و رفتارهای بچگانه‌ی خود را کنار بگذارید. امسال وضعیت سلامت شما بسیار خوب خواهد بود و جای هیچگونه نگرانی نیست، اما بهتر است چکاپ های سالیانه‌تان را به موقع انجام دهید و خیال خودتان را راحت کنید. امسال سرمایه…
فال روزانه شنبه 1 شهریور 99 و فال حافظ و فال روز تولد 99/6/1

فال روزانه شنبه 1 شهریور 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/06/01

 

فال روز تولد 99/06/01

     

دوست عزیزی که 1 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

شما شخصی متواضع، با صداقت، مستقل، خلاق و قابل اعتماد هستید، اما باید سعی کنید منفی نگری، قدر نشناسی و رفتارهای بچگانه‌ی خود را کنار بگذارید. امسال وضعیت سلامت شما بسیار خوب خواهد بود و جای هیچگونه نگرانی نیست، اما بهتر است چکاپ های سالیانه‌تان را به موقع انجام دهید و خیال خودتان را راحت کنید. امسال سرمایه گذاری در زمینه های جدیدی را امتحان خواهید کرد که تا پیش از این به سراغشان نرفته بوده‌اید و خوشبختانه این کار نسبتا موفقیت آمیز خواهد بود. شاید تصمیم بگیرید خانه‌ی جدیدی خریده و یا خانه قدیمی‌تان را بازسازی کنید، مواظب باشید برای انجام این کار بیش از حد توانتان خرج نکنید و بدهکار نشوید. امسال شما با آگاهی بالایی مهارت‌ها و تخصص خود را در زمینه‌ی حرفه ای به کار گرفته و نتایج خوبی را هم به دست خواهید آورد. با به کار گرفتن توانایی ها و استعدادهایتان شما در زمینه ای که فعالیت می کنید به چهره ای معتبر و شناخته شده تبدیل خواهید شد و پیشنهادهای خوبی را دریافت خواهید کرد. مواظب باشید با همکاران و مقامات مافوق خود درگیر نشوید و اگر مشکلی پیش آمد آن را با سیاست حل کنید. خوشبختانه شریک عاطفی‌تان در تمام طول سال با شما یار و همراه خواهد بود و از هر لحاظ مورد حمایت او قرار خواهید داشت. آذر، فروردین و خرداد ماه های شانس شما هستند.

 

 


♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما آنقدر روی انجام کارها به بهترین شکل ممکن تمرکز می کنید که ممکن است در جزئیات غرق شده و با مشغول کردن خودتان با کارهای کوچک و نه چندان با اهمیت از اصل قضیه غافل شوید. به همین دلیل هم باید بسیار دقت کنید که در عین پرداختن به جزئیات در رفتار و عملکردتان اعتدال را رعایت کنید. اکنون زمانی فوق‌العاده برای بهبود بخشیدن به مهارت های قبلی‌تان و کسب دانش و مهارت های جدید است. اگر در محل کارتان مورد تشویق قرار گرفتید گمان نبرید که دیگر به نتیجه مطلوبتان رسیده‌اید و می توانید بی‌خیال باشید، برعکس باید تلاشتان را بیشتر کنید تا بتوانید هرچه سریعتر پله های ترقی را طی کنید.

   

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

 

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

 

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

   

 

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

این که برای انجام کاری اطلاعات کافی در رابطه با آن را جمع آوری کنید خیلی خوب است، اما نباید آنقدر غرق کسب اطلاعات کافی در مورد آن شوید که از اصل کار باز بمانید و عملکرد خوبی از خودتان نشان ندهید. این که شما تا این حد به مسئولیت‌ها و وظایفی که به عهده‌تان گذاشته شده است اهمیت می دهید قابل تحسین است، با این حال حتما باید زمانی را هم به خودتان اختصاص دهید. شما زندگی نمی کنید که کار کنید، بلکه کار می کنید که زندگی کنید، پس از زندگی غافل نشوید. کارهایتان را هیچ گاه نیمه کاره رها نکنید، یا کاری را شروع نکنید و یا اگر شروع کردید تا آخر راه پیش بروید. این موضوع به ویژه در مورد روابط عاطفی‌تان صدق می کند.

   

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

 

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

 

تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

  

 


 

♊ فال امروز متولدین خرداد

پرداختن به روابطی که با خانه و خانواده‌تان دارید می تواند احساسات و افکار ضد و نقیضی را در بر بگیرد، با این حال شاید بهتر باشد در پرداختن به مسائل خانوادگی بیشتر به احساساتتان گوش فرا دهید تا آنچه عقلتان به شما حکم می کند. این که شما برای انجام کارهای مختلف شور و هیجان دارید خیلی خوب و قابل تحسین است، اما باید متوجه مرز بین شور و هیجان و بیش فعالی را تشخیص دهید! انرژی‌تان را به بهترین نحو ممکن به کار بگیرید و بیش از اندازه خودتان را خسته نکنید، هنوز خیلی تا آخر هفته باقی مانده است. به جای این که به دنبال ماجراهای تازه باشید کمی برای استراحت و تمدد اعصابتان وقت بگذارید، روزهای باقی مانده از این هفته خیلی شلوغ خواهند بود.

   

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

 

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

 

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید

  


 

♋ فال روزانه متولدین تیر

با وجود این که خودتان فکر می کنید سرتان خیلی شلوغ است، به زودی کارها و مسئولیت‌هایتان حتی از این بیشتر نیز خواهند شد و حتی وقت کافی برای سر خاراندن هم نخواهید داشت. با این حال اگر بتوانید با وجود تمام سختی‌ها خودتان را با این موج همگام و هماهنگ کنید و تعادل زندگی‌تان را با وجود این همه کار و مشغله حفظ کنید پیشرفت شغلی بی شک در انتظارتان خواهد بود. فکر نکنید هر فرصتی که سر راهتان قرار می گیرد را باید مورد امتحان قرار بدهید، گزینه های پیش رویتان را به دقت مورد بررسی قرار دهید و عاقلانه و پس از تحقیق و مطالعه کافی انتخاب کنید تا فردا از آنچه انجام داده‌اید پشیمان نشوید.

   

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

 

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

 

تعبیر:بخت بسیار خوبی نصیبتان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار بشارتی به شما می دهند که لیاقت این بشارت را دارید چون مقامتان نزد خداوند بسیار بالاست.

   

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

بهترین راه برای همکاری و کنار آمدن با کسانی که عقاید و نظراتی متفاوت از شما دارند این است که خلاقیت ذهنی خود را با کمی بی طرفی و قضاوت صحیح همراه کنید. امروز زمان خوبی است تا پیش از آن که خیلی دیر شود و کنترل کارها از دستتان خارج شود به مسائل اقتصادی که به توجه فوری شما نیاز دارند رسیدگی کنید. البته که صرفه جویی و بودجه بندی کمک زیادی به شما کمک می کنند، اما پیدا کردن راه‌هایی برای کسب درآمد بیشتر و یادگرفتن مهارت های جدید می توانند در دراز مدت بسیار مفیدتر واقع شوند. آنقدر سرتان را با تلاش برای بهتر کردن خودتان و پیشرفت در زندگی‌تان گرم کنید که وقتی برای انتقاد کردن و قضاوت درباره دیگران نداشته باشید!

   

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

 

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

 

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

 

تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد

   

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

شاید فکر کنید که دیگر چیزی نمانده است تا به راحتی و آرامش برسید و بخواهید خودتان را با یک پرش بلند به خط پایان این ماراتون پرتنش که این اواخر داشته‌اید برسانید. با این حال این حرکت عجولانه و از روی بی فکری می تواند برایتان گران تمام شود و نیروهایی در کار هستند که شما از آنها غافل هستید. به جای این که به زور بخواهید پیشرفت کنید باید سعی کنید هر چند آرام اما با احتیاط پیش بروید. اگر گزینه های فراوانی که جلوی رویتان قرار گرفته‌اند شما را دچار تردید کرده‌اند سعی کنید یکی یکی آنها را در نظر گرفته و آنهایی که به کارتان نمی آیند را حذف کنید تا بتوانید از میان گزینه های باقی مانده بهترین انتخاب را داشته باشید.

   

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

 

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

 

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

 

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

 

   

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز سعی کنید کمی از اجتماع شلوغ و پرهیاهوی اطرافتان فاصله گرفته و به خودتان بپردازید. این ماه فعالیت‌ها و کارهای زیادی در انتظار شما هستند و سرتان تمام مدت شلوغ خواهد بود، پس بهتر است با پرداختن به مسائل معنوی کمی در وضعیت روحی و روانی خود تعادل ایجاد کنید. البته این بدان معنا نیست که می توانید کلا بی‌خیال کارها و وظایفتان شوید و مسائل مهمی هستند که به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند. اگر زحماتی که برای اطرافیانتان می کشید و لطف‌هایی که در حق آنها می کنید بی جواب باقی می مانند وقت آن رسیده است که کمی تغییر رویه بدهید. یک رابطه سالم رابطه ای است که در آن احترام و حمایت دوجانبه وجود داشته باشد.

   

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

 

دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

 

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

 

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند

   

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

حتی اگر برنامه‌هایتان هنوز کاملا مشخص نباشند و از کارهایتان اطمینان کاملی نداشته باشید هم آینده ای درخشان تر از آن چه خودتان فکر می کنید در انتظار شما است. نگرانی های شما در رابطه با زندگی و آینده‌تان شدیدتر شده‌اند، اما خوشبختانه می تواند به ندای درونتان برای پیدا کردن راه درست اعتماد کنید. گوش کردن به آنچه حس درونی‌تان به شما می گوید، کمک خواهد کرد تا از برداشتن قدم های بلند و ناگهانی خودداری کرده و با احتیاط و آگاهانه پیش بروید. اگر تغییرات را بپذیرید و خودتان را با آنها هماهنگ کنید در کوتاه‌ترین زمان ممکن چنان پیشرفت قابل توجهی خواهید داشت که خودتان را هم شگفت زده خواهد کرد.

   

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

 

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

 

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

 

تعبیر:در کاری به رقابت پرداخته ای ولی پشت پرده کار اجام می دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی. هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنی نیستی. کار دیگران را بی ارزش نکن تا کار خودت پر بهاء شود که این دور از ادب است.

   

 


 

  

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز ایده های بسیار نبوغ آمیز به صورت کاملا ناگهانی به سرتان خواهند آمد، با این حال در حال حاضر پرداختن به وظایف و مسئولیت‌هایی که دارید خیلی منطقی تر و نتیجه بخش تر است و علاوه بر افزایش مهارت‌هایتان به شما کمک می کند تا مورد توجه مافوق خودتان قرار بگیرید و اوضاعتان در محل کارتان بهتر شود؛ پس هر چند تمرکز کردن روی کارتان سخت به نظر می رسد توصیه می شود تمام تلاشتان را در این راه بکنید. اگر دلتان می خواهد مسیر کاملا متفاوت و جدیدی به زندگی‌تان بدهید که شما را به رویاهایتان خواهد رساند باید پیش از هر کاری زمینه لازم را برای این تغییر جهت فراهم کرده و مهارت های لازم را کسب کنید.

   

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

 

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

 

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

 

تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

   

 


 

  

♑ فال روز متولدین دی

امروز همان فردایی است که منتظرش بودید پس توانایی‌هایتان را به کار بگیرید و آستین‌هایتان را برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان بالا بزنید. شما آماده هستید تا به راحتی جزئیات سفر پیچیده ای که برای رسیدن به اهدافتان در پیش رو دارید را برنامه ریزی کنید. همچنین می توانید نقش یک معلم و پیشوای خیلی خوب را برای کسانی داشته باشید که خودشان از تجربه‌ها و مهارت‌هایی که شما دارید بهره ای نبرده‌اند. خودتان را با همه موقعیت های خوبی که در دسترس دارید درگیر نکنید، وگرنه وقت و انرژی کافی برای به نتیجه رساندن همه آنها را نخواهید داشت. به حرف قلبتان گوش کرده و بهترین انتخاب را انجام دهید.

   

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

 

زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت

 

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت

 

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

   

 


 

  

♒ فال متولدین بهمن

شما باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی برای آینده را رها کرده و به مسئله ای که در حال حاضر باید به آن پرداخته شود رسیدگی کنید تا با این کار همراهان و حامیان بیشتری برای خود بیابید. اگر واقعیت های دنیای اطرافتان با انتظارات و خواسته های شما همخوانی ندارد نباید دیگران را مقصر بدانید، بهتر است به جای سرزنش کردن دیگران خودتان سعی کنید دنیا را همان طوری که خودتان می خواهید باشد بسازید. اگر چیزی باعث ناراحتی‌تان شده است بی دلیل با عشقتان بداخلاقی نکنید، او دقیقا نمی داند چه چیزی باعث ناراحتی شما شده است. یا سفره دلتان را پیش او باز کنید و یا مواظب رفتارتان باشید!

   

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

 

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

 

چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

 

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

   

 


 

  

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز روابط شما با دیگران در مرکز اهمیت قرار دارند و این فرصت خیلی خوبی است تا به مشکلات و مسائل حل نشده موجود در روابط خود با دیگران بپردازید و سنگ‌هایتان را با آنها وا بکنید. ممکن است ناگهان ایده خیلی خوبی به سرتان بزند که شدیدا برای شما الهام بخش نیز هست، اما قبل از عملی کردن این ایده باید به آن فکر کنید و ببینید که آیا واقعا مفید است یا تنها یک ایده دیوانه‌وار زود گذر است. امروز ممکن است از روی حس وظیفه شناسی فکر کنید که باید برای یکی از اعضای خانواده و دوستانتان کاری را انجام دهید. سعی کنید اگر کسی راه خودش را گم کرده و در مورد این که کجای این دنیا ایستاده و چه باید بکند دچار بحران شده است کمک کنید.

   

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

 

اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح

 

سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح

 

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

   

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا