1 ​ 2 فال روزانه شنبه 16 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/16

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه شنبه 16 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/16

فال,فال امروز شنبه,فال شنبه 16 مرداد,فال حافظ 16 مرداد,فال روز تولد شنبه 16 مرداد 1400,

فال روزانه شنبه 16 مرداد 1400 + فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/16 را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید فال حافظ و فال روز تولد شنبه 16 مرداد 1400  شما شخصی آگاه و هوشیار، با اصالت، با استعداد، طرفدار سادگی، عاشق فلسفه پردازی و همیشه آماده ی کمک و همکاری با دیگران هستید. شما همچنین بلندپرواز و جاه طلب هستید و برای رسیدن به اهدافتان از هیچ تلاشی فروگذار نیستید، با این حال، لجبازی، کینه توزی و دمدمی مزاجی هایتان می توانند بزرگترین مانع در راه رسیدن شما به اهدافتان باشند. مهارت بالایی که شما در مدیریت…

تبلیغات بنری
فال روزانه شنبه 16 مرداد 1400 + فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/16 را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید فال حافظ و فال روز تولد شنبه 16 مرداد 1400  شما شخصی آگاه و هوشیار، با اصالت، با استعداد، طرفدار سادگی، عاشق فلسفه پردازی و همیشه آماده ی کمک و همکاری با دیگران هستید. شما همچنین بلندپرواز و جاه طلب هستید و برای رسیدن به اهدافتان از هیچ تلاشی فروگذار نیستید، با این حال، لجبازی، کینه توزی و دمدمی مزاجی هایتان می توانند بزرگترین مانع در راه رسیدن شما به اهدافتان باشند. مهارت بالایی که شما در مدیریت…
فال روزانه شنبه 16 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/16

فال روزانه شنبه 16 مرداد 1400 + فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/16 را در سایت خبری واضح نیوز بخوانید

فال حافظ و فال روز تولد شنبه 16 مرداد 1400 

شما شخصی آگاه و هوشیار، با اصالت، با استعداد، طرفدار سادگی، عاشق فلسفه پردازی و همیشه آماده ی کمک و همکاری با دیگران هستید. شما همچنین بلندپرواز و جاه طلب هستید و برای رسیدن به اهدافتان از هیچ تلاشی فروگذار نیستید، با این حال، لجبازی، کینه توزی و دمدمی مزاجی هایتان می توانند بزرگترین مانع در راه رسیدن شما به اهدافتان باشند. مهارت بالایی که شما در مدیریت منابع مالی خود دارید امسال خیلی به کارتان خواهد آمد، اما با وجود افزایش قابل ملاحظه ی میزان درآمدتان با توجه به بالا رفتن سطح مخارج زندگی، امکان اینکه پس انداز چندانی داشته باشید برای شما وجود نخواهد داشت. افزایش میزان درآمدتان همچنین به بالا رفتن اعتماد به نفستان کمک زیادی خواهد کرد و به واسطه ی این اعتماد به نفس تازه ای که پیدا کرده اید رویاهایی که مدت ها آرزوی تحقق یافتن آنها را داشته اید به واقعیت خواهند پیوست. وضعیت سلامتی، درگیری های حقوقی و برخی مشکلاتی که با زیر دستان خود دارید در طول سال نگرانی هایی را برای شما به وجود خواهند آورد، اما ثباتی که در وضعیت مالی تان به وجود آمده است در کنار حمایت های شریک عاطفی و سطح رفاهی بالایی که برایتان فراهم شده است به شما کمک خواهند کرد تا تمام این سختی ها و مشکلات را به راحتی پشت سر بگذارید و احساس شادی و خوشبختی کنید. در این سال جدید از زندگیتان از پول قرض دادن و قرض گرفتن خودداری کنید. ماه های شهریور، آبان، بهمن و تیر بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود.


 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما با خیال راحت سر جایتان نشسته اید و به این و آن دستور می دهید چه کارهایی باید بکنند. شما می خواهید به همه تسلط داشته باشید. شاید هدفتان را به درستی انتخاب نکرده باشید با این حال قدرتی اسرار آمیز در جریان است که نتایج مثبتی را برای این وضعیت رقم خواهد زد. به جای این که تظاهر کنید همه چیز را می دانید و همه چیز تحت کنترلتان است، ذهن خودتان را برای پذیرش درس هایی که می توانید از این وضعیت بگیرید باز کنید. یادتان باشد هر کاری که الان انجام می دهید روی آینده تان اثر مستقیم خواهد گذاشت. اجازه ندهید تفاوت های بین شما و عشقتان شما را از هم دور کنند. همین تفاوت ها بوده اند که یک روز شما را عاشق او کرده اند. چیزی که قرض داده اید، پس خواهید گرفت. حواستان به بزرگتری در خانواده باشد. مسئولیت های بسیاری را به دوش گرفته اید. جواب خوبی هایتان به دوستی را به زودی می گیرید. آرزوهایتان کم نیستند، به آنها زمان بدهید . امیدوار باشید، گرچه برایتان سخت است اما صبور باشید. اوضاعتان رو به بهبود است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز برای شما روزی پر از انرژی و خلاقیت است. شما همچنین سرشار از عشق و احساسات رمانتیک هستید و خوشبختانه عشقی دارید که می تواند از این همه انرژی و احساساتی که در وجود شما موج می زند بهره مند شود. احساسات خود را با عشقتان در میان بگذارید و از خلاقیتی که امروز در اختیار دارید برای نشان دادن عشقتان به او استفاده کنید. اگر هنوز عشقتان را پیدا نکرده باشید هم هیچ اشکالی ندارد، شما راهی برای تخلیه ی انرژی و احساس خود پیدا خواهید کرد. با دوستان صمیمی خود به فعالیتهای ورزشی بپردازید و با هم برای ساعت های طولانی صحبت کنید. مطمئن باشید این کار هم به اندازه ی کافی حالتان را خوب خواهد کرد. استقامت شما بالاست. کارها کم کم روبه راه می شود. رودربایستی را کنار بگذارید. یک مسائلی شوخی بردار نیست. سلامت تان روحی و جسمی از هر چیزی مهم تر است. یک خبر ساده بسیار خوشحالتان خواهد کرد. یک جابجایی کاری یا مکانی دارید که در تغییر روحیه تان بسیار موثر است.

 فال امروز متولدین خرداد

همه چیز را برای خودتان دشوار و پیچیده نکنید و آنقدر درگیر جزئیات نشوید که از اصل مطلب غافل شوید. با مسائل و موقعیت های مختلف به صورت یک کل رفتار کنید و روی بخش های کوچک و بی اهمیت تمرکز نکنید. به ویژه باید مواظب باشید در ارتباط با مسائل احساسی و عاطفی چنین رفتارهایی از خودتان نشان ندهید، زیرا این کار تنها باعث پیچیده تر شدن مشکلات خواهد شد. . امروز به اشتراک گذاشتن احساساتتان کافی نیست و باید برای جلب توجه کسی که می خواهید خیلی تلاش کنید. متاسفانه کلمات زیبا نمی توانند به بیان احساسات قلبیتان کمک زیادی بکنند و شما باید راه های بهتری برای نشان دادن عشقتان پیدا کنید. زندگی مثل یک رودخانه در جریان است. چیزی به دست می آورید و چیزی را از دست می دهید. خیلی از اتفاقاتی که امروز می افتد، به طریقی به گذشته تان بر می گردد. فردی را که دوستش ندارید، برای همیشه کنار می گذارید. خیالتان راحت باشد و به زندگی تان بچسبید، روی خانواده تان حساب و به آنها تکیه کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و سعی می کنید که بین زندگی شخصی و حرفه ایتان تعادل برقرار کنید، اما باید این نکته ی مهم را هم به یاد داشته باشید که شما به تفریح و استراحت هم نیاز دارید و باید در برنامه روزانه تان جایی را برای این قبیل فعالیت ها باز بگذارید. امروز در محل کارتان یک روز معمولی نخواهد بود و ممکن است درگیری هایی در انتظارتان باشند. شما نمی توانید با همه بجنگید، به همین خاطر هم باید نبردهایتان را عاقلانه انتخاب کنید. موارد اضافه را حذف کنید تا اولویت هایتان مشخص شوند و روی هدف اصلیتان تمرکز کنید و بی آن که بگذارید هیچ چیزی حواستان را پرت کند یک راست به سوی هدفتان بشتابید. کاری برای خوشایند دلتان انجام دهید و به منفعت مالی اش ابدا فکر نکنید و فقط از انجام دادنش لذت ببرید. یک تماس تلفنی مهم را پشت گوش نیندازید. منتظر شنیدن تصمیم شما هستند. خرید بزرگی خواهید کرد که دلشوره به دلتان می اندازد. کارها رو به راه می شود.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما دوست دارید کمی در ظاهر خود تغییر ایجاد کنید و شاید به این فکر بیفتید که موهایتان را رنگ یا کوتاه کنید یا سبک متفاوتی را در لباس پوشیدن امتحان کنید. شاید خودتان باور نشود، اما این کار تأثیر فوق العاده ای روی روحیه تان خواهد گذاشت و علاوه بر اینکه حالتان را به میزانی باورنکردنی بهتر خواهد کرد باعث خواهد شد خیلی جذاب تر شوید. امروز ذهنتان روی یک هدف مشخص متمرکز شده است و تا زمانی که کارتان را انجام نداده باشید نمی توانید راحت بنشینید. شما می دانید که دیگر هیچ وقت اضافه ای برای تلف کردن ندارید و باید از زمانتان بیشترین بهره ممکن را ببرید و حتی شاید مجبور شوید همزمان چند کار مختلف را به طور موازی پیش ببرید. به حرف دیگران اهمیت ندهید، شما نمی دانید پشت حرفهایشان، در سر و دلشان چه می گذرد. شما کاری را که فکر می کنید درست است انجام دهید. در مورد رابطه عاطفی تان یادتان باشد، آرامش بها دارد. در یک رابطه دو طرف هر دو باید بهایش را بپردازند، وگرنه این رابطه به جایی نمی رسد.

فال امروز متولدین شهریور

انرژی امروز باعث شده است شما به این فکر بیفتید که تغییراتی را در زمینه های مختلف زندگی خود ایجاد کنید. اگر از شغل خود راضی نیستید و فکر می کنید که به اندازه ی کافی برایتان چالش برانگیز نیست شاید وقت آن رسیده باشد که به فکر تغییر شغل بیفتید. شما در حال حاضر اراده و پشتکاری فوق العاده داشته و آماده هستید که با هر کسی یا هر چیزی که سر راهتان قرار بگیرد روبرو شوید. با این حال بهتر است قبل از این که چشمانتان را بسته و با تمام قدرت پیش بروید یک بار دیگر تمام جوانب را سنجیده و مسیرتان را با دقت و احتیاط بیشتری انتخاب کنید تا مبادا در راه اشتباهی قرار بگیرید. زندگی بالا و پایین دارد. در مورد نیت تان با مشاوره، راه صحیح را انتخاب کنید. این روزها زندگی تان پر از تلاطم و شور و غوغاست. سعی کنید همیشه احساس رهایی داشته باشید. یک گره اداری به این زودی ها باز نخواهد شد. سعی کنید هر روزتان را با حرص خوردن به خودتان زهر نکنید.

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شاید خودتان را در جمع کسانی بیابید که سرشار از انرژی و هیجان هستند، ولی این اصلا به این معنا نیست که می توانید کار و زندگیتان را تعطیل کرده و همراه با آنها به دنبال ماجراجویی بروید. در واقع امروز مسئولیت های زیادی به عهده شما هستند و با انجام وظایفی که به عهده دارید نقش مهمی را ایفا کرده و کمک بسیاری به جامعه اطرافتان خواهید کرد. در حال حاضر بهتر است با خونسردی و آرامش بیشتری برخورد کرده و نسبت به نظرات و عقاید خود تعصب زیادی نشان ندهید؛ در چند روز آینده فرصت کافی برای جبران وضعیت فعلی را خواهید داشت. فعلا سر جایتان بنشینید و با دقت ببینید در اطرافتان چه می گذرد. برای خواسته تان تلاش کنید و امیدوار باشید. دنیا بزرگتر از آن است که فکر می کنید. اگر جایی تحمل زندگی کردن را نداشتید، مطمئن باشید دنیا تمام نشده، از روزمرگی هایتان دور شوید. در مورد مسئله ای وقت تصمیم گیری نهایی فرا رسیده است. دست از دو دلی و شک بردارید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز روی چنان هدف بزرگی تمرکز کرده اید که ممکن است هدفتان به نظر دیگران مسخره بیاید و به هدر کردن وقت و انرژیتان متهم شوید. با این همه وقتی رویاهایتان تحقق پیدا کنند این شما هستید که با افتخار خواهید خندید. فقط باید این را هم در نظر داشته باشید که هرچند داشتن تصویر این رویا در ذهنتان به شما انرژی و انگیزه می بخشد، راه رسیدن به هدفتان یک راه مستقیم نیست و پیچ و خم های زیادی پیش رویتان هستند که برای پشت سر گذاشتن آنها باید هر آنچه در توانتان است را انجام دهید. آیا به اندازه کافی همراه با کسی که دوست دارید وقت می گذرانید؟ بی توجهی قاتل هر رابطه ای می تواند باشد. زمان گفتن حرف دلتان فرا رسیده است اگر کارهایتان را با درایت انجام بدهید به خواسته تان می رسید، نیتتان تلاش و کوشش شبانه روزی می طلبد. بیشتر به تغذیه خود توجه کنید. شخصی با شیرین زبانی می خواهد شما را گول بزند، چشمتان را باز کنید و هرچه می شنوید باور نکنید

فال روزانه متولدین آذر

شما معمولا ترجیح می دهید احساساتتان را برای خودتان نگه دارید و چیزی راجع به آنها نگویید، ولی در حال حاضر میل شدیدی به بیان کردن آنها حس می کنید. شاید با خودتان فکر کنید که اگر خواسته هایتان را به زبان بیاورید قدرت اولیه خود را از دست خواهند داد و انگیزه کمتری برای دنبال کردن آنها خواهید داشت، با این حال نمی توانید با این تفکر منطقی جلوی نیاز شدیدی که به مورد تایید قرار گرفتن از جانب دیگران دارید را بگیرید. مواظب باشید در این زمینه با احتیاط گام بردارید، در غیر این صورت ممکن است بازخوردی از دیگران بگیرید که تمام انگیزه شما را از بین خواهد برد. اگر می توانید برای یک سفر کوتاه آخر هفته همراه با عشقتان برنامه ریزی کنید تا از خستگی و فشار کاری چند وقت اخیر رها شوید. به سلامتی تان اهمیت بدهید برای خودتان یک لیوان کادو بخرید تا یادتان باشد هر روز آب بخورید، با خودتان مهربان تر باشید تا دنیا با شما مهربان تر باشد. به حرف های کسی که فقط شعار می دهد اما عمل نمی کند توجهی نکنید. احتیاط کنید و این روزها بیشتر در خانه بمانید.

 فال روز متولدین دی

امروز به نظر می رسد که همه چیز از کنترل شما خارج شده است و هر چه سعی می کنید بین راه هایی که پیش رویتان قرار دارند بهترین راه ممکن را انتخاب کنید کار برایتان سخت تر می شود. به جای این که به دنیای اطرافتان به شکل یک مسیر سرشار از موانع و مشکلات که باید پشت سر گذاشته شود نگاه کنید آن را همچون رقصیدن با موزیکی که تا به حال نشنیده اید ببینید و بدون این که وسواس به خرج دهید همان طوری که دلتان می خواهد پیش بروید. فکر نمی کنید کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید و یا سر و کله زدن با بچه ها باعث شده است که از همسرتان غافل شوید؟ سعی کنید وقت بیشتری را با هم بگذرانید، بدون بچه ها، فقط خودتان دو نفر! از شخصی که رفتارش هر روز بی دلیل تغییر می کند فاصله بگیرید این شخص آرامش را از شما می گیرد. برای کار اشتباهی که انجام نداده اید عذرخواهی بی دلیل نکنید مشکل را حل نمی کنید صورت مسئله را پاک می کنید. کاری نتیجه خواهد داد و حامل خبری خوش برای اطرافیان خواهید بود.

فال متولدین بهمن

شما ایده های بزرگی برای امروزتان در سر دارید و از صحت آنها اطمینان کامل داشته و اصلا دلتان نمی خواهد قبل از آن که دست به کار شوید نقشه ها و اهدافتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. متاسفانه اگر فکر کنید همه چیز دقیقا همان طوری که خودتان دوست دارید پیش خواهد رفت ممکن است هنگام مواجه شدن با کوچکترین مشکل هم به اعتماد به نفس خودتان لطمه وارد کنید. شاید همکارانتان با نقشه ها و نظراتتان مخالفت کرده و فکر کنند خودشان ایده های بهتری دارند، با این حال اگر در دنبال کردن اهدافتان سرسخت باشید و دقت و احتیاط کافی داشته باشید شانس رسیدن شما به موفقیت خیلی زیاد خواهد بود. به زودی شخصی پا به زندگی تان می گذارد، زیاد به ظاهر و مادیات توجه نکنید در مورد این فرد رفتار و نیت اوست که باید برایتان مهم باشد. برای تحویل کاری که به شما سپرده شده بهتر است عجله کنید، سودتان در سرعت عملتان است. نگران سلامت شخصی در اطرافتان هستید.

فال روزانه متولدین اسفند

تسلیم شدن وقتی تا این حد به موفقیت نزدیک هستید اصلا کار درستی نیست. با این حال وقتی نتوانید پیشرفتتان را به چشم خود ببینید شاید فکر کنید که راه را اشتباه آمده اید و حالا هم انتخاب دیگری ندارید. در هر صورت این نکته را به یاد داشته باشید که پشت ظاهر آرام و راکد وضعیت فعلی چیزهای زیادی در جریان هستند. لزومی ندارد که همین امروز همه کارها روبراه شوند؛ شما راه خودتان را هر چند با قدم هایی کوچک ادامه دهید و کارتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. آرام آرام پیش رفتن خیلی بهتر از درجا زدن و سکون است. بعد از ساعت کاری همراه با عشقتان به دنبال یک بازی و یا تفریح جدید باشید. غصه خوردن امروزتان را هم از شما می گیرد. در مورد یک مسئله کاری اگر با اراده ی قوی تصمیم بگیرید و با سرعت عمل و دقت اقدام کنید هنوز هم فرصت دارید تا اوضاع را بهبود ببخشید. تغییر شغل در حال حاضر به نفعتان نیست، به یادگیری آنچه مرتبط با کارتان است اقدام کنید