تبلیغات بنری
فال روزانه شنبه 20 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/20   دوست عزیزی که 20 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی شجاع، مصمم، قدرتمند، پرانرژی، باهوش، جاه طلب و با انگیزه هستید که از دروغ و دروغگو متنفر است، اما گستاخی و لجبازی شما می تواند گاهی برایتان مشکل ساز شود. اگر می خواهید از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نشوید باید رژیم غذایی روزانه خود را بهبود ببخشید، ورزش را در برنامه‌ی روزمره خود بگنجانید و مصرف دخانیات را قطع کنید. امسال در کنار سودهای مالی که به دست می…
فال روزانه (شنبه 20 اردیبهشت 99) ‌| فال حافظ 99/2/20

فال روزانه شنبه 20 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/20

 

دوست عزیزی که 20 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما فردی شجاع، مصمم، قدرتمند، پرانرژی، باهوش، جاه طلب و با انگیزه هستید که از دروغ و دروغگو متنفر است، اما گستاخی و لجبازی شما می تواند گاهی برایتان مشکل ساز شود. اگر می خواهید از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نشوید باید رژیم غذایی روزانه خود را بهبود ببخشید، ورزش را در برنامه‌ی روزمره خود بگنجانید و مصرف دخانیات را قطع کنید. امسال در کنار سودهای مالی که به دست می آورید ضررهایی هم خواهید کرد، اما خوشبختانه به اندازه‌ی کافی درآمد خواهید داشت تا این ضررها را جبران کنید. اگر در زمینه‌ی تجارت فعال هستید می توانید کسب و کار خود را گسترش داده و درآمدی بسیار بهتر داشته باشید. اگر قصد سرمایه گذاری دارید به شما توصیه می شود که در زمینه‌ی املاک و مستقلات سرمایه گذاری کنید. امسال در زمینه‌ی حرفه ای با چالش های بزرگی مواجه خواهید بود و تغییرات بسیاری را تجربه خواهید کرد. شاید این وضعیت برای شما خوشایند نباشد و بخواهید به دنبال شغل جدیدی برای خود باشید. شاید پیدا کردن یک شغل دیگر کمی بیش از حد انتظارتان طول بکشد. امسال شما از لحاظ عاطفی با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود، فقط باید سعی کنید زمان بیشتری را با همسر یا نامزد خود بگذرانید. برای مجردها امسال ازدواج پیش بینی نمی شود. مرداد، شهریور، آبان و دی ماه بهترین ماه های سال 99 برای شما خواهند بود.

 

 divider1

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز حرف زدن با شما کمی سخت خواهد بود. برخلاف همیشه که خیلی راحت تحت تاثیر دیگران قرار می گیرید، امروز حین گوش دادن به حرف هایی بقیه مدام در حال مورد انتقاد قرار دادن آنها خواهید بود. حرف های احساسی یا بی پایه و اساس به هیچ عنوان در سرتان فرو نخواهند رفت (البته حق دارید) و هر حرفی باید از صافی مغزتان عبور کند تا  مورد پذیرش شما واقع شود. با این حال به شما توصیه می کنیم که خودتان را عقل کل ندانید و زیاده روی نکنید. به شرط آن که صداقت خود را حفظ کنید می توانید اطرافیان را عمیقا تحت تاثیر قرار دهید. اگر کسی که دوستش دارید تفاوت‌هایی که بین او و شما وجود دارد را نمی پذیرد، حرف‌هایتان را زده و پس از آن به او کمی وقت بدهید، مطمئنا نتیجه خواهید گرفت.

   

فال حافظ متولدین فروردین

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

  

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز خیلی سرحال و سرزنده هستید ولی اطرافیانتان ممکن است چندان متوجه این حالت پرانرژی شما نباشند. اشتیاق شدیدی که برای انتقال منظورتان به دیگران دارید می تواند باعث شود آن را بیش از اندازه ساده کنید و این باعث خواهد شد که آنها حرف‌ها و ایده‌هایتان را بی اهمیت فرض کنند. در انتقال افکار و منظورتان به دیگران بیش از اندازه عجله نداشته باشید و بگذارید مکالمه‌تان سیر طبیعی خودش را داشته باشد تا سوء تفاهمی ایجاد نشود و اهمیت افکارتان نیر دست کم گرفته نشود. امروز روابط خانوادگی‌تان و آنچه در خانواده به شما آموزش داده شده ذهنتان را به خود مشغول کرده‌اند و درگیر این هستید که آیا باورهایی که به شما منتقل شده‌اند حقیقی هستند یا خیر.

   

فال حافظ متولدین اردیبهشت

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

  

 فال روزانه متولدین خرداد

امروز به احتمال زیاد در حالی که خودتان معتقد هستید افکار و کلامتان در تطابق کامل با یکدیگر هستند دیگران ممکن است در درک گفته‌هایتان با مشکل مواجه شوند و پیچیدگی آنها را درک نکنند. در واقع افکار شما برای خودتان کاملا واضح هستند و آنها را باور دارید، ولی متاسفانه در حال حاضر نمی توانید دیگران را قانع به پذیرفتن آنها بکنید. فعلا بهتر است بیشتر به آنها فکر کنید تا پخته تر شده و قابل انتقال به دیگران شوند. چرا دست از سرزنش کردن و دست کم گرفتن خودتان بر نمی دارید. این درست است که شما کامل و بی نقص نیستید، ولی چه کسی هست؟ همه ما نقص‌ها و کمبودهایی داریم که باید آنها را بپذیریم. خودتان را همین طوری که هستید قبول کنید.

   

فال حافظ متولدین خرداد

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

divider1

  

 فال روزانه متولدین تیر

اکنون زمانی فوق‌العاده برای در میان گذاشتن ایده های کاری بی نظیری که در سر دارید با کسانی است که می توانند به عملی شدن آنها کمک کنند، جسور باشید و خودتان را باور داشته باشید. ممکن است در جمع دوستانتان مشکلاتی پیش آمده باشد و آنها بخواهند شما را قاطی مسائلی کنند که به وجود آمده اند. بهتر است اگر نمی توانید تأثیر مثبتی روی این جریان داشته باشید اصلا خودتان را وارد آن نکنید. شما در حال حاضر دارید به رابطه عاطفی‌تان عمق بیشتری می بخشید و اگر شجاعت کافی برای فرو رفتن در دریای احساسات را داشته باشید کاملا موفق خواهید بود. سعی نکنید در این مسیر از مغزتان کمک بگیرید، چرا که ظاهرا در حال حاضر حداقل در این یک زمینه از کار افتاده است.

   

فال حافظ متولدین تیر

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

divider1

  

 فال روزانه متولدین مرداد

شاید در دنیای اطرافتان همه چیز روبراه باشد و در زمینه کار و خیلی چیزهای دیگر مشکلی نداشته باشید، ولی در درونتان غوغایی برپاست. شما به شدت در تلاش هستید که پیش از یک انتخاب بسیار دشوار بتوانید حد وسطی پیدا کنید که مایه آرامش و راحتی شما بشود، ولی این کار اصلا آسان نخواهد بود، به ویژه اگر پای مسائل مهم عاطفی در میان باشد. ذهن شما سرشار از افکار منطقی و عاقلانه است که شما را تشویق می کنند بی هیچ تأملی دست به کار شوید. منتظر این که مورد تایید دیگران قرار بگیرید نمانید و به عقل و منطقتان اعتماد داشته باشید. گاهی مغز ما چیزهایی را می داند که خیلی زمان می برد تا قلبمان بخواهد آنها را یاد بگیرد.

   

فال حافظ متولدین مرداد

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

  

 فال روزانه متولدین شهریور

شاید در ذهنتان رویاهایی می پرورانید که شما را به دنیایی دور دست و جذاب برده و از کارهای خسته کننده روزمره رها می کنند. تمام موانعی که در سرتان هستند را بیرون بیندازید تا بی هیچ عامل بازدارنده ای درباره آینده‌تان رویا پردازی کنید. اگر رویای خرید یک بلیط هواپیما به مقصدی دوردست و با خیالی راحت را دارید، شاید تبدیل آن به واقعیت دشوار یا حتی غیر ممکن به نظر برسد، ولی این تنها شما هستید که می توانید افکارتان را به واقعیت بدل کنید. انجام هر کاری ممکن است، به شرط آن که به آن ایمان داشته باشید و قدم به قدم پیش بروید. اگر بدوید در میانه راه از نفس خواهید افتاد. حواستان باشد همسفرتان را به دقت انتخاب کنید، خودتان که خوب می دانید همسفر خوب چقدر مهم است!

   

فال حافظ متولدین شهریور

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

divider1

  

فال روزانه متولدین مهر

بهتر است سهل انگاری را کنار گذاشته و کارهایتان را کمی جدی‌تر بگیرید. درست است که ذهن خلاق شما کمک می کند تا مسائل را به راحتی حل کنید، ولی گاهی باید با جدیت و احتیاط بیشتری پیش بروید. شما می خواهید کار درست را انجام دهید، ولی از این که چه کاری درست است اطمینان  کامل ندارید. اشکالی ندارد اگر بخواهید در مورد برنامه‌هایتان با فرد مورد اعتمادی صحبت کنید، ولی لازم نیست همه جزئیات نقشه‌تان را با او در میان بگذارید، تنها چیزهایی که برای کمک کردن به شما لازم است بداند کافی هستند. امروز پس از مدتی تردید و دودلی در زمینه خواسته‌هایی که از رابطه عاطفی‌تان دارید بالاخره تکلیفتان با خودتان مشخص خواهد شد.

   

فال حافظ متولدین مهر

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

  

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شاید ذهنتان درگیر مسائل اسرار آمیز و ماورایی باشد، ولی یک نفر مزاحمتان شده و شما را دوباره درگیر مسائل پیش پا افتاده و خسته کننده دنیوی خواهد کرد. راستش را بخواهید بهتر است به کارتان برسید و این افکار را برای وقت بیکاری‌تان بگذارید. برای گرفتن حقتان جلوی هر کسی که لازم است بایستید، ولی فکر نکنید که همه دشمن شما هستند و می خواهند حق و حقوقتان را بالا بکشند. تا وقتی بر عکس آن ثابت نشده است فرض را بر این بگذارید که اطرافیانتان خیرخواهانه سعی دارند به شما کمک کنند. امروز بدی های این دنیا شما را به شدت آزار می دهند. باید بپذیرید که نمی توانید همه چیز را درست کنید، ولی همین که کارهای کوچکی که از دستتان بر می آید را انجام دهید هم کافیست.

   

فال حافظ متولدین آبان

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

divider1

  

 فال روزانه متولدین آذر

امروز کارها به روال عادی بازگشته‌اند و وظایف زیادی دارید که باید به آنها رسیدگی کنید، ولی ترجیح می دهید در عالم رویا فرو رفته و به سفری که در پیش دارید و یا به فیلم یا کتابی که ذهنتان را به خود مشغول کرده است فکر کنید. متاسفانه کارتان در حال حاضر شما را محدود کرده و نمی گذارد کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و یا افق های دورتری را ببینید. لزومی ندارد خودتان را به میز کارتان غل و زنجیر کنید. کمی از محل کارتان بیرون بزنید و اجازه بدهید سرتان هوا بخورد. این گونه خواهید توانست با ذهنی باز کارهایتان را بهتر انجام دهید. امروز به فکر این هستید که راه حلی برای مشکلات عاطفی‌تان پیدا کنید، قبل از هر کاری کمی به اتفاقات ماه گذشته فکر کنید.

   

فال حافظ متولدین آذر

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

divider1

  

 فال روزانه متولدین دی

شاید یک نفر سعی داشته باشد شما را از لحاظ عاطفی تحت تأثیر قرار دهید و به جهتی که خودش می خواهد هدایت کند، ولی پی بردن به این که چه کسی پشت این نقشه است کاری غیر ممکن به نظر می رسد. زیاد برای جلوگیری از این مسئله و حفظ کنترلتان روی امور تقلا نکنید و با جریان پیش بروید. این کار می تواند برای شما پاداشی را به همراه داشته باشد که حتی فکرش را هم نمی کرده اید. همچنین دیگران هم از این رفتار غیر منتظره شما غافلگیر و شگفت زده خواهند شد. امروز زیاد در قید و بند این نباشید که بر اساس اصول و دستورها پیش بروید. به صدای قلبتان گوش کنید و مطمئن باشید به بیراهه نخواهید رفت.

   

فال حافظ متولدین دی

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

divider1

  

 فال روزانه متولدین بهمن

شما نمی توانید فردی کامل و بی نقص باشید و همه کار را همزمان و به بهترین شکل ممکن انجام دهید، باید این را قبول کنید که شما یک سوپر قهرمان نیستید. انجام دهید امروز شاید از شما تقاضا شود برای یکی از اعضای خانواده‌تان زحمتی کشیده و از کسی نگهداری کنید. شاید شخص سالمند یا فرد بیماری به کمک و حمایت شما نیاز داشته باشد. حتی اگر فکر می کنید که وقتی برای این کار ندارید یا ممکن است آنطور که انتظار دارید از پس انجام آن برنیایید هم کمکتان را از اطرافیانتان دریغ نکنید. اگر می خواهید ارتباطی متعادل با دنیای اطرافتان داشته باشید باید هم به خودتان و هم به همنوعانتان توجه کرده و اهمیت بدهید. یادتان باشد که شما مرکز این دنیا نیستید.

   

فال حافظ متولدین بهمن

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

divider1

  

 فال روزانه متولدین اسفند

تردیدهای گذشته‌تان امروز به اطمینان تبدیل شده و خواهید دانست که از آینده‌تان چه می خواهید و چه هدف‌هایی دارید و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کرده و با اراده و جدیت تمام به تلاش خواهید پرداخت. ولی باید مواظب باشید به آنچه در اطرافتان می گذرد توجه زیادی داشته باشید تا مبادا نشانه های تغییر را نادیده بگیرید. البته این همه شور و اشتیاقی که شما در خود احساس می کنید برای تضمین رسیدن به موفقیت کافی نیست. شما باید به خودتان زمان بدهید و در صورت نیاز مسیرتان را تغییر دهید. داشتن انعطاف پذیری سلاحی قدرتمند برای شما خواهد بود، از این که از آن استفاده کنید هراسی نداشته باشید.

 

  

فال حافظ متولدین اسفند

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.