1 ​ 2 فال روزانه شنبه 23 مرداد 1400 همراه با فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/23

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه شنبه 23 مرداد 1400 همراه با فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/23

فال,فال روزانه,فال امروز,فال شنبه,فال شنبه 23 مرداد,فال 23 مرداد 1400,فال روزانه 23 مرداد,فال حافظ 23 مرداد 1400,فال روز تولد شنبه 23 مرداد,

فال روزانه شنبه 23 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/22 را در بخش فال روزانه واضح نیوز مطالعه کنید. فال امروز بیست و سه مرداد و فال روز تولد شنبه 23 مرداد را با جزئیات آن بخوانید و آگاه شوید از اتفاقات روزمره زندگی خود. فال روز تولد 1400/05/23 دوست عزیزی که 23 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز روز شماست پس بلند شوید و سعی کنید فقط خوش بگذرانید و هر کاری که خوشنودتان می کند، انجام دهید.. تمام انرژی های مثبتی که در هوا وجود دارد را نفس بکشید و خودتان را برای یک سال پر از موفقیت…

تبلیغات بنری
فال روزانه شنبه 23 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/22 را در بخش فال روزانه واضح نیوز مطالعه کنید. فال امروز بیست و سه مرداد و فال روز تولد شنبه 23 مرداد را با جزئیات آن بخوانید و آگاه شوید از اتفاقات روزمره زندگی خود. فال روز تولد 1400/05/23 دوست عزیزی که 23 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امروز روز شماست پس بلند شوید و سعی کنید فقط خوش بگذرانید و هر کاری که خوشنودتان می کند، انجام دهید.. تمام انرژی های مثبتی که در هوا وجود دارد را نفس بکشید و خودتان را برای یک سال پر از موفقیت…
فال روزانه شنبه 23 مرداد 1400 همراه با فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/23

فال روزانه شنبه 23 مرداد 1400 و فال حافظ و فال روز تولد 1400/05/22 را در بخش فال روزانه واضح نیوز مطالعه کنید. فال امروز بیست و سه مرداد و فال روز تولد شنبه 23 مرداد را با جزئیات آن بخوانید و آگاه شوید از اتفاقات روزمره زندگی خود.

فال روز تولد 1400/05/23

دوست عزیزی که 23 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امروز روز شماست پس بلند شوید و سعی کنید فقط خوش بگذرانید و هر کاری که خوشنودتان می کند، انجام دهید.. تمام انرژی های مثبتی که در هوا وجود دارد را نفس بکشید و خودتان را برای یک سال پر از موفقیت و پیشرفت آماده کنید. در اولین فرصت به گذشته و رفتارهایتان نگاهی بیندازید. ببینید چقدر از زندگی‌تان را با هدف پیش برده‌اید و چقدر از آن را بدون فکر قدم برداشته‌اید. اگر برای زندگی‌تان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید، زودتر به اهدافتان خواهید رسید. به زودی یک پیشنهادی به شما می شود که زندگی‌تان را از این رو به آن رو خواهد کرد، البته قبل از هر تصمیمی خوب فکر کنید تا بعدها پشیمانی به سراغتان نیاید. شما باید از فرصت‌هایی که پیش رویتان قرار می گیرد، نهایت استفاده را بکنید. ماههای آذر و بهمن از بهترین ماههای سالتان خواهد بود از این رو که تغییراتی را که مدت‌ها به دنبالش بوده‌اید در زندگی‌تان می بینید. جسارت چیزی ست که باید در اولویت امسالتان قرار دهید. از سال پیش رو نهایت لذت را ببرید که چون برقی در حال گذر است.

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز روزی همراه با فعالیت های بسیار برای شما خواهد بود و بالاخره احساس می کنید که اوضاع دارد روبراه می شود. هر مانعی که در چند روز گذشته در راهتان بوده است بالاخره از بین خواهد رفت. امروز بهتر از همیشه می دانید که از زندگی چه می خواهید. خیلی نگران این که آن را چگونه به دست خواهید آورد نباشید و بیشتر به این که دقیقا چه می خواهید فکر کنید. همراه با عشقتان و دوستان مشترکی که دارید بیرون بروید و سعی کنید حسابی خوش بگذرانید. فقط حواستان باشد با کسانی همراه شوید که از وقت گذراندن با آنها لذت می برید. بعد از ظهر امروز از خوشی های کوچک زندگی نهایت لذت را ببرید. امروز آغازگر چند روز لذت بخش برای شما خواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

 

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز به اعتقادات و نظرات خود پایبند بمانید، ولی اگر دیگران با آنها مخالفت کردند و با شما همراه نبودند ناراحت نشوید. به احتمال زیاد دلتان می خواهد که با آنها رو در رو شده و بحث کنید، ولی بهتر است که جلوی زبانتان را بگیرید. اجازه بدهید رویاهایتان شما را از واقعیت های دنیای اطراف دور کنند، دنیای خیالی شما امروز برایتان بهترین جای ممکن می تواند باشد. این آخر هفته زمانی بسیار مناسب برای رشد رابطه عاطفی شما است و شاید حتی بتوانید آن را وارد مرحله جدیدی کنید و قضیه را جدی تر کنید. بد نیست کار ویژه ای برای عشق خود انجام دهید و محبت خود را به او نشان داده و خوشحالش کنید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

 فال امروز متولدین خرداد

به کودک درونتان اجازه دهید بیرون آمده و بازی کند. به دوران کودکی‌تان برگردید و به ذات اصلیتان اجازه دهید خود را بروز دهد. یادتان باشد که برخی از مهمترین درس‌هایی که در زندگی یاد گرفته‌ایم مربوط به دوران طفولیت ما هستند. به حال و هوای آن روزها بازگشته و سادگی زندگی را مثل آن روزها تجربه کنید. تنها چیزی که زندگی را برای ما پیچیده می کند خود ما هستیم. به روزهایی که بدون نگرانی زندگی می کنید فکر کنید و سعی کنید به آن روزها بازگردید. . این آخر هفته را به رابطه خود با همسرتان بیندیشید. آیا همه چیز برابر است؟ آیا همه نیازهای روانی، روحی، جسمی و احساسی شما برآورده می شوند؟

 

فال حافظ متولدین خرداد : 

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

فال روزانه متولدین تیر

قرار نیست امروز دیگران شما را به دنبال خود بکشند، آنها وقتی برای این کار ندارند، پس بیهوده منتظر نایستید و خودتان دست به کار شوید. اگر احساس می کنید به تفریح نیاز دارید خودتان زمینه آن را فراهم کنید. بزرگترین چیزی که در این مورد می تواند تاثیرگذار باشد نگرش خودتان است. اگر امروز به کسی حسادت کنید آنها خیلی زود متوجه این مسئله خواهند شد، خودتان را اصلا گول نزنید. سرتان به زندگی خودتان باشد و بگذارید دیگران هم زندگی خودشان را بکنند. . متاهل‌ها خودشان را برای یک شب رمانتیک با همسرشان آماده کنند و مجردها هم یک برنامه تفریحی جالب همراه با دوستان ترتیب دهند، ممکن است فرصت های خوبی در انتظارتان باشند.

 

فال حافظ متولدین تیر : 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

فال و طالع بینی متولدین مرداد

به شما توصیه می کنیم که امروز کمی خودخواه باشید. در مورد آنچه می خواهید رو راست باشید و تعارف نکنید. دلیلی ندارد فقط به خاطر این که به احساس کسی لطمه نزنید خودتان را عذاب بدهید. این که در مورد خواسته‌هایتان رودربایستی نداشته باشید به نفع همه خواهد بود. دنبال بازی های روانی با دیگران نباشید، این کارها دیر یا زود گریبانتان را خواهند گرفت و آخر و عاقبت خوبی برایتان نخواهند داشت. امروز ممکن است خودتان را با عشقتان درگیر دعواهایی نا خواسته بیابید، حتی شاید ندانید که دعوا بر سر چه چیزی است. برای اجتناب از این دعواها خیلی با احتیاط رفتار کنید و نگذارید بهانه ای برای دعوا درست شود.

 

فال حافظ متولدین مرداد : 

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

فال امروز متولدین شهریور

امروز در مقابل عقاید سفت و سخت یک نفر حسابی خشمگین خواهید شد. به هیچ عنوان نمی خواهید عقب نشینی کنید و آتش خشم درونتان به شدت شعله می کشد. سعی کنید منطق خود را حفظ کنید و با حالت تهاجمی و همراه با بی احترامی با افرادی که در واقع نمی خواهید از شما دلخور شوند رفتار نکنید. اگر منطقی و مودبانه حرف بزنید خیلی‌ها را تحت تاثیر قرار خواهید داد. بهتر است امشب را بی آنکه با کسی قراری بگذارید در خانه و در کنار خانواده خود بمانید و یک غذای خوشمزه بخورید. سعی کنید زود بخوابید و به خودتان یک استراحت حسابی بدهید تا هفته جدید را با انرژی تمام شروع کنید.

 

فال حافظ متولدین شهریور : 

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز با شجاعت تمام به سمت رویاهایتان پیش بروید. امروز خیلی علاقه ای به واقعیت های این دنیا ندارید، اصلا نگران این موضوع نباشید. کفش های بالدارتان را پوشیده و به بالای ابرها سفر کنید و برای خودتان هیچ حد و مرزی قائل نشوید. فراتر رفتن از حدود تنها راه رشد شما خواهد بود، پس تا می توانید اوج بگیرید. امشب می تواند برای رابطه شما بسیار مثبت و یا منفی باشد و این بستگی به این مسئله دارد که آیا نقطه تاریکی در رابطه های پیشین شما وجود دارد یا خیر. از فرصت استفاده کنید و با کسی که دوست دارید حرف بزنید و پرونده گذشته را برای همیشه ببندید. فقط یادتان باشد که با دید مثبت جلو بروید.

 

فال حافظ متولدین مهر : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز روزی همراه با فعالیت های بسیار برای شما خواهد بود، خودتان را با سرعت امروز همگام کنید. انرژی بسیار زیادی در دسترس شما قرار گرفته است، تا جایی که می توانید از آن استفاده کنید. تنها چیزی که می تواند مانع شما بشود ذهن خودتان است. از چیزهایی که بر خلاف تصورتان در واقع می توانند به شما کمک کنند هراسی نداشته باشید. ذهن خود را باز کرده و چیزهای تازه ای که وارد زندگی‌تان می شوند را با آغوش باز بپذیرید. اگر امروز از آن روزهایی است که فکر می کنید هر چقدر با عشقتان حرف می زنید او متوجه منظورتان نمی شود و از لحاظ احساسی فکر می کنید از هم خیلی فاصله گرفته‌اید، سعی کنید در سکوت با هم قدم بزنید و در مورد هیچ چیز جز آب و هوا حرف نزنید.

 

فال حافظ متولدین آبان : 

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

فال روزانه متولدین آذر

امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. باید تا جایی که می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و در مکالمات خود خلاق و خوش سر و زبان باشید. جنبه عصیانگر وجود خود را آزاد بگذارید و هر لباسی که دلتان می خواهد را بپوشید و به این که اطرافیانتان چه فکری در موردتان خواهند کرد اهمیت ندهید. لازم نیست شما هم دقیقا همان سبکی که آنها دارند را دنبال کنید. . امروز دلتان می خواهد در مورد مسائل و مشکلاتتان با همسرتان حرف بزنید، اما کوچکترین بحثی ممکن است در او حالت دفاعی ایجاد کند و این بحث را تبدیل به نبرد قدرت کند. در حال حاضر بهترین راه حل این است که سکوت اختیار کنید و این گفت و گو را به زمانی دیگر موکول کنید.

 

فال حافظ متولدین آذر : 

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

 فال روز متولدین دی

احساساتتان امروز اوج گرفته‌اند، تا می توانید به آنها میدان بدهید و حتی بگذارید در تصمیم گیری های شما نفوذ کرده و تاثیر گذار باشند. انرژی خلاق بسیار قدرتمندی در اختیارتان است، تا جایی که ممکن است از آن استفاده کنید. این انرژی قدرت فعال کننده ای دارد که شما را از جایی که لم داده‌اید بلند کرده و به فعالیت وا خواهد داشت. احساس می کنید قرار است امروز عاشق شوید، این حس خود را آزاد بگذارید، شاید همین اطراف کسی باشد که روزی شریک راه شما خواهد بود. با تمرکز بر روی ایرادها و خطاهای عشقتان از کاه کوه نسازید و به جای این کار روی آنچه که شما را در مرحله اول به سوی او جذب کرده است توجه کنید.

 

فال حافظ متولدین دی : 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

 فال متولدین بهمن

امروز حال و هوای خوبی خواهید داشت. به سراغ چیزها و کارهایی بروید که آنها را قبول و باور دارید. مطمئنا در امروز قدرتی جادویی نهفته است که نه تنها باید ان را باور کنید، بلکه باید از آن نهایت استفاده را ببرید. کافی است به این موضوع اعتقاد داشت باشید تا معجزه برایتان اتفاق بیفتد. به ذهن خلاق خود فرصت بدهید ایده های عجیب و غریب خود را پرورش دهد، این افکار غیرعادی به احتمال زیاد مورد استقبال قرار خواهند گرفت، دوره و زمانه دیگر عوض شده است. برای این که از یک روز تعطیل زیبا همراه با عشق خود لذت ببرید و آرامشی که می خواهید را در کنار او بیابید سعی کنید انعطاف پذیر باشید و با خواسته های او نیز کنار بیایید.

 

فال حافظ متولدین بهمن :

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

 

فال روزانه پنجشنبه 23 مرداد 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/05/23

 

 فال روزانه متولدین اسفند

تا زمانی که اخلاق های بدی که روی زندگی شما تاثیراتی جدی دارند را کنار نگذاشته‌اید چیز زیادی عوض نخواهد شد. باید متوجه این موضوع باشید که اگر برخی چیزها هستند که شما را کنترل می کنند، شما کنترل کامل زندگی‌تان را در دست نخواهید داشت. با این حقیقت نجنگید؛ تنها باید بپذیرید که این چیزها در دنیای شما وجود دارند و درک کنید که می توانید بی آن که تسلیم قدرت آنها بشوید با آنها همزیستی مسالمت آمیز داشته باشید. امروز روز خوبی برای بررسی زندگی مشترکتان است و زمان خوبی است برای این که ببینید اوضاع روبراه است یا خیر. می توانید همراه با همسرتان به سینما بروید و یا یک شب رمانتیک را در منزل بگذرانید.

 

فال حافظ متولدین اسفند :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.