1 ​ 2 فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

پایگاه تحلیلی و خبری واضح نیوز | News Agency vazehnews

فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

فال روزانه,فال شنبه 27 شهریور 1400,فال امروز جمعه 27 شهریور,

فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ فال امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ دوست عزیزی که ۲۷ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک نگرانی شما در مورد وضعیت مالی‌تان به زودی حل می شود و بعد مدت‌ها به یک آرامش عمیق می رسید. مهر ماه سعی کنید صرف برنامه ریزی برای هدف‌هایی که در سر دارید، کنید. اگر برنامه…

تبلیغات بنری
فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ فال امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال حافظ و فال روز تولد شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ دوست عزیزی که ۲۷ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک نگرانی شما در مورد وضعیت مالی‌تان به زودی حل می شود و بعد مدت‌ها به یک آرامش عمیق می رسید. مهر ماه سعی کنید صرف برنامه ریزی برای هدف‌هایی که در سر دارید، کنید. اگر برنامه…
فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ و فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

فال امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

فال شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

فال حافظ و فال روز تولد شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

فال ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

فال روزانه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

فال روزانه شنبه ۲۷ شهریور

فال روز تولد ۱۴۰۰/۰۶/۲۷

دوست عزیزی که ۲۷ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک

نگرانی شما در مورد وضعیت مالی‌تان به زودی حل می شود و بعد مدت‌ها به یک آرامش عمیق می رسید. مهر ماه سعی کنید صرف برنامه ریزی برای هدف‌هایی که در سر دارید، کنید. اگر برنامه ای که در سر دارید دقیق باشد، موفقیت شما نیز زودتر حاصل خواهد شد. ماه دی ماهی ست که نتیجه برخی از کارهای مثبتی که در گذشته انجام داده‌اید را دریافت خواهید کرد. شما فرد عجولی هستید. اما کلید موفقیت شما صبر است، بنابراین این خصوصیت را در خودتان تقویت کنید. اگر مجرد هستید، به زودی فردی توجه شما را به خود جلب می کند. شاید در ابتدا عقلتان او را رد کند اما بهتر است به دلتان تکیه کنید. یکی از گره‌هایی زندگی‌تان در اواخر سال باز می شود به طوری که زاویه دید متفاوتی نسبت به اطرافتان پیدا خواهید کرد. در ماه بهمن نشانه های پیشرفت و موفقیت را در زندگی‌تان به خصوص در محیط کاری مشاهده خواهید کرد به طوری که آماده برنامه ریزی برای موفقیت های بعدی زندگی‌تان خواهید شد. پولی به دستتان می رسد که بسیاری از نگرانی‌هایتان را برطرف خواهد کرد. اگر می توانید آن را ذخیره کنید زیرا بعدها به دردتان خواهد خورد.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

با وجود این که در گذشته به برخی از اهداف کلی خود رسیده‌اید، در حال حاضر احساس می کنید در رابطه با اهداف بزرگی که برای زندگی‌تان دارید باید ببینید چه چیزهایی در انتظارتان هستند و برنامه ریزی های دقیق و دراز مدت داشته باشید. چنانچه روابط عاطفی‌تان روبراه هستند و مشکل خاصی با کسانی که برایتان مهم هستند ندارید اکنون زمان مناسبی است تا با خیال راحت به چیزهای دیگر رسیدگی کنید. می توانید زمانی را صرف یادگیری کنید و علاوه بر ارضای حس کنجکاوی‌تان اطلاعات لازم برای تبدیل ایده های انتزاعی خود به واقعیت قابل لمس را به دست بیاورید. مسئله ای که به نظر شما مسخره و بی اهمیت می آید ممکن است باعث دلخوری عشقتان شود، حواستان را خوب جمع کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

طی چند سال گذشته روابطی که داشته‌اید منبع مستقیم فراگیری درس‌هایی ارزنده برای شما بوده‌اند. شما باید سعی کنید درس‌هایی که یاد گرفته‌اید را به کار بگیرید و در رفتار خود نیز نشان دهید تا به پیشرفت شخصیت خود نیز کمک کرده باشید. وقتی می بینید که نمی توانید روی حمایت مالی و یا عاطفی دیگران حساب باز کنید باید بتوانید مستقل باشید و روی پای خودتان بایستید. کنار آمدن با این محدودیت‌ها روی رشد فردی و خود کفایی شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. اگر کسی سعی کرد مسئولیت های خودش را به گردن شما بیندازد خودتان را عصبانی نکنید و در آرامش تمام اول به کارهای خودتان برسید، اگر در پایان کار وقت اضافه ای داشتید به او کمک کنید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

این روزها احساس می کنید که انتظارات اطرافیانتان از شما زیاد شده است، ولی این در واقع تنها نشان دهنده این است که شما نیاز دارید کمی در عملکرد خود تغییر ایجاد کرده و جدیت بیشتری در کارهایتان داشته باشید. ارتباطات شما با دیگران این فرصت را برایتان فراهم می کنند که روابط سالمتری در زندگی خود به وجود بیاورید. عمق بخشیدن به روابط اجتماعی‌تان به شما این قدرت را می دهد که خیلی بیشتر از آنچه که انتظارش را دارید به دست بیاورید. روح ماجراجوی شما آرام و قرار ندارد، پس کمی ماجرا و هیجان را در برنامه خود قرار دهید. اگر خودتان را در خانه حبس نکنید این آخر هفته فرصت خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده‌تان می تواند باشد.

 

فال حافظ متولدین خرداد : 

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

گاهی وقت‌ها دانستن این که در زندگی چکار باید کرد لزوما به این معنی نیست که می توانید آن کارها را انجام دهید. در حال حاضر باید تمام اطلاعات و دانسته های خود را به کار بگیرید. با وجود این که هنوز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن پیش رو دارید، اگر با قدم های کوچک شروع کرده و پیش بروید به مرور زمان به جاهای خیلی خوبی خواهید رسید و موفقیتتان حتمی خواهد بود. سرزندگی شما بهترین نشانه حال روحی شما با وجود فشارهای زیادی است که دارد به شما وارد می شود. ورزش کردن را حتما در برنامه روزانه خود قرار دهید، این کار روی رژیم غذایی و در نهایت سلامتتان تأثیرات بسیار خوبی خواهد داشت.

 

فال حافظ متولدین تیر : 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

به کار گرفتن خلاقیت فوق‌العاده ای که دارید برای انجام فعالیت‌هایی که نتایجی قابل لمس برایتان خواهند داشت می تواند زندگی‌تان را برای همیشه عوض کند. امروز باید به همه دنیا نشان دهید که وقتی حرف عشق در میان باشد با کسی شوخی ندارید. به ارتباط خود با بچه‌ها توجه کنید، شما از آنها چیزهای زیادی می توانید یاد بگیرید. ببینید چقدر در رویکرد خود نسبت به زندگی و انتخاب های پیش رویشان آزادانه عمل می کنند و به لذت و شادی اجازه می دهند وارد زندگیشان شوند. با احساسات خود مواجه شوید و آنچه احساس می کنید را انکار نکنید؛ این کار به نفع شما خواهد بود و به شما قدرت بیشتری خواهد بخشید.

 

فال حافظ متولدین مرداد : 

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

به نظر می رسد در حال حاضر در شرایطی قرار گرفته‌اید که تأثیر کارهای گذشته‌تان را روی زمان حال دارید می بینید. خانه و خانواده در مرکز توجهتان قرار گرفته‌اند و رابطه ای که با پدر و مادر و یا فرزندانتان دارید اهمیت ویژه ای برایتان پیدا کرده‌اند. مسائل خصوصیتان به توجه ویژه شما نیاز دارند و باید مسئولیت‌هایتان را بپذیرید. یادتان باشد تصمیماتی که الان می گیرید تا چند سال زندگی شما و کسانی که دوست دارید را تحت‌الشعاع قرار خواهند داد، پس تا جایی که می توانید با دقت و حساب شده گام بردارید. وقت آن رسیده است که ترس‌هایی که مانع از پیشرفت شما در راهتان به سوی آینده ای موفق می شوند را کنار بگذارید و روی افکار مثبت متمرکز شوید.

 

فال حافظ متولدین شهریور : 

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

در حال حاضر برای گفتن حرف های بی معنی و بی سر و ته اصلا در وضعیت خوبی نیستید. بهتر است فقط حرف‌هایی را بزنید که دقیقا منظورتان را منتقل می کنند و با حرف های بیهوده و نسنجیده خودتان و دیگران را به دردسر نیندازید. طی چند سال گذشته در مورد مسئولیت‌هایتان خیلی با احتیاط و دقیق عمل کرده‌اید، ولی اکنون زمان آن فرارسیده است که در برنامه روزمره خود تغییراتی ایجاد کنید که به مرور زمان تمام زندگی شما را بازسازی و متحول کنند. به جای این که با فکر کردن به فاصله موجود بین شما و اهداف دراز مدتتان خودتان را دلسرد کنید، با تعیین اهداف کوتاه مدت و دست یافتنی که در نهایت شما را به اهداف اصلیتان می رسانند به خودتان انرژی بدهید.

 

فال حافظ متولدین مهر : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

بعد از مدت‌ها احساس راحتی و آرامش بسیاری می کنید، شاید در تمام سه سال گذشته اینقدر احساس آرامش نکرده باشید. هنوز برای جشن و پایکوبی زود است، ولی حالا دیگر دانه های لازم را برای آینده خود کاشته‌اید. حتی در بدترین شرایط هم که باشید داشتن دقت و نظارت کافی به بودجه و وضعیت مالی‌تان به شما کمک خواهد کرد که بدون مواجهه با مشکلات جدی به مسیر خود ادامه بدهید. شما اکنون باید ارزش‌هایتان را به طور مجدد اولویت بندی کنید و ببینید کدام یک از آنها برای شما بیشترین اهمیت را دارد و بر اساس آن قدم های بعدی خود را در مسیر زندگی انتخاب کنید. امروز از ناشناخته‌ها نترسید و به آنچه که احساس درونیتان به شما می گوید اعتماد کرده و پیش بروید.

 

فال حافظ متولدین آبان : 

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

قدرت تمرکز شما روز به روز دارد بیشتر می شود. با وجود این که رفتار جدیتان شما را قادر می سازد تا بیشتر از همیشه در کارهایتان موفق باشید، این را هم باید در نظر داشته باشید که تمرکز بیش از حد روی موانع و محدودیت‌ها باعث می شود که نتوانید پتانسیل خود را برای رسیدن به موفقیت درک کنید. فرقی ندارد که در چه سن و سالی هستید و پیر هستید یا جوان، داشتن نگاهی مثبت به شما کمک می کند تا به بلوغ فکری لازم برای یادگیری روش صحیح مدیریت زندگی خود برسید. دست از به تأخیر انداختن انجام کارهای واجبی که دارید بردارید و دست به کار شوید. شما همان چیزی را که می کارید درو خواهید کرد.

 

فال حافظ متولدین آذر : 

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

شما دی ماهی‌ها در زمینه برنامه ریزی های دراز مدت و اجرا و به موفقیت رساندن آنها قهرمان‌هایی تمام عیار هستید. شما در خود یک توانایی خارق‌العاده دارید که شما را قادر می سازد امروز حساب کنید چه کارهایی باید انجام دهید که فردا به خواسته خود برسید. در حال حاضر آمادگی به پایان رساندن کارهای نیمه تمام قبلی‌تان را دارید، پس به جای شروع کردن پروژه های جدید اول کارهای قدیمی‌تان را به اتمام برسانید. اکنون زمان کنار گذاشتن چیزهایی که دیگر به دردتان نمی خورند فرارسیده است. وقتی سبک بار پیش بروید دستتان برای بهره بردن از فرصت‌هایی که پیش رو دارید آزادتر است. به جای این که همه حرف‌هایتان را در دلتان انبار کنید، امروز در مورد آنها با دیگران حرف بزنید.

 

فال حافظ متولدین دی : 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز شرکت در فعالیت های گروهی، از تفریح و سرگرمی با دوستان گرفته، تا فعالیت های پژوهشی یا کارهای عام‌المنفعه ایده خیلی خوبی به نظر می رسد. ولی رفتارهای خودسرانه و مخالفت‌هایتان با دیگر اعضای گروه باعث می شود که خودتان را در گروه مانند یک غریبه احساس کنید. باید یاد بگیرید که خودتان را با سایر اعضای گروه هماهنگ کنید. مقاومت بیهوده است، اگر می خواهید در فعالیت های اجتماعی خود موفق باشید باید کنار آمدن با دیگران را یاد بگیرید. ماموریت شما این است که همزمان با حفظ کردن شخصیت خود گام برداشتن در جهت منافع کل گروه را نیز فرابگیرید. وقت آن رسیده است که کمی در نگرش های خود تغییر ایجاد کنید، گوش کردن به حرف‌ها و عقاید دیگران در این راه به شما کمک خواهد کرد.

 

فال حافظ متولدین بهمن :

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

این اواخر در محل کارتان هر طوری که عمل کرده باشید نتیجه آن را به زودی خواهید دید و بسته به نوع عملکردتان تشویق و یا تنبیه خواهید شد. اگر تمام تلاش خود را کرده باشید و با تعهد بهترین عملکرد ممکن را از خود ارائه داده باشید زحماتتان به خوبی و به گونه ای که لایقش هستید به زودی نتیجه خواهند داد و مسئولیت‌هایی جدید و یا حقوقی بیشتر را برایتان به همراه خواهند داشت. ولی اگر تنبلی کرده باشید باید خودتان را آماده کنید تا کم کاری های خود را جبران کنید. بیخود نیست که از قدیم گفته‌اند هر چه بکاری همان را درو خواهی کرد. مسائل احساسی ذهن شما را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول خواهند کرد، خیلی آنها را تجزیه و تحلیل نکنید، وگرنه همه چیز را پیچیده تر خواهید کرد.

 

فال حافظ متولدین اسفند :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.